Korwin-Mikke: Bubel i mnie uważa za Żyda

| Aktualizacja:

Pan Bubel ma dość dziwne opinie i zdaje się, że nawet mnie uważa za Żyda. Oczywiście, pan Bubel ma prawo głosić własne teorię, ale już prawie wszyscy Polacy trafili na jego listę Żydów. Jego słowa zatem stają się nieistotne - tak Janusz Korwin-Mikke komentuje publikację Leszka Bubla o rzekomym żydowskim pochodzeniu Katarzyny Cichopek.

wróć do artykułu
  • ~Marek Kalisz
    (2013-02-15 22:54)
    Panie Goldberg - przecież patrząc na Pana twarz to wypisz wymaluj jesteś Pan "Icek" na 100 %.
  • ~rozbawiony
    (2011-12-25 14:03)
    Żydówki są po prostu bardzo ładne? No nie... ;))
    Takiego kawału dawno nie słyszałem <hahaha>
  • ~JA
    (2014-11-11 12:08)
    WIEM ZEZYD NIGDY NIE BEDZIE MIAL NIEBIESKICH OCZU...NO CHYBA ZE SIE SKUNDLI Z POLAKIEM



    HEHHHEHEHHE
  • ~Tomek Kraków
    (2011-08-16 07:58)
    Mnie na prawde nie interesuje jakiej kategorii jest pań Żydem.Nie mam zamiaru pana szufladkować i kategoryzować.Mnie bulwersuje to,że podaje sie pan za Polaka,a to nie jest zgodne z prawdą.A to z kolei czy to sie panu podoba,czy też nie,podważa pańską wiarygodność.Jeżeli tak pan szanuje prawde,to będź pan prawdziwy,rzetelny i nie stosuj pan technik maskujących,kamuflażu,parawanu
  • ~Tomek Kraków
    (2011-08-16 08:14)
    Także szanowny panie,mam mieszane uczucia względem pana i pańskich "przyjaciół".Z pozoru są uczciwi,mądrzy i inteligentni,Ale ja chce mieć gwarancje,pewność,że nie okażą sie zdrajcami,sprzedawczykami
  • ~Piotr
    (2011-08-16 21:09)
    Dlaczego Pana zdaniem Janusz Korwin - Mikke nie jest Polakiem?
  • ~Tomek Kraków
    (2011-08-16 08:01)
    Zaufanie,wiarygodność buduje sie na prawdzie,a nie na kłamstwie czy zatajaniu prawdy,zaprzeczaniu prawdzie
  • ~Tomek Kraków