Stanisława Celińska: Chrystus to facet z jajami

| Aktualizacja:

Postaci, które grałam, wymagały ode mnie ogromnego zaangażowania, dojścia do spodu, wywracania bebechów – przyznaje Stanisława Celińska w osobistej rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

wróć do artykułu
  • ~Jacek Soplica
    (2018-11-16 13:50)
    Bardzo fajna kobita z tej Celińskiej. Dziękuję.
  • ~emik
    (2016-11-19 15:41)
    Tej babie chyba mozg sie zlasowal.
  • ~Jasiek
    (2016-11-13 11:44)
    entropia,entropia
  • ~a
    (2016-11-12 08:05)
    Celinska chwyta sie brzytwy
  • ~sapienti sat
    (2016-11-11 14:14)
    Panie wybacz mi, że kupiłem jej płytę - więcej nie będę...
  • ~Jan S.
    (2016-11-11 13:33)
    Szkoda że tych jaj nie wykorzystał i nie zostawił potomstwa po sobie byliby oni półbogami. A może zostawił ale jest to tajemnica ukrywana przez teologów.
  • ~Adam z Warszawy-Polska
    (2016-11-11 12:45)
    Ale fajna dyskusja!Jezus był wędrownym kaznodzieją/po powrocie z kilkunastoletniego pobytu w Indiach gdzie poznał arkana jogi-cuda,i nauki Buddy/,który miał swoich wiernych zwolenników,ale strategiem był marnym bo dał się aresztować i ukrzyżować.Prawdopodobnie na krzyżu nie zginął,lecz uratowany przez przekupionych żołnierzy/nie połamali mu goleni/i przyjaciół.A że miał genitalia,to pewne,sądząc po jego stosunku do Marii Magdaleny zakochanej w nim ze wzajemnością.
  • ~QQ
    (2016-11-10 18:43)
    buahaha...dyskryminacja ! JEZUS BYŁ KOBIETĄ !! -------------->
  • ~wjw
    (2016-11-10 15:37)
    Co to alkohol robi z mózgu...
  • ~emik
    (2016-11-10 14:41)
    Stara IDIOTKA .
  • ~x_.
    (2016-11-10 11:44)
    pani też jest facetem z jajami tyle że zgniłymi. bolszewickie bagno.
  • ~Ed
    (2016-11-10 11:35)
    MIAŁO BYC ORGINALNIE A WYSZŁO GŁUPIO , PO CHAMSKU , WARTO BYC STANISLAWĄ , A NIE STASIĄ
  • ~Andrzej Koszyk
    (2016-11-10 09:36)
    Metafora jak metafora ... zazwyczaj patrzymy na dokonania Jezusa Chrystusa ... dla nas ...dla ludzkości a jednak bagatelizujemy coś znacznie istotniejszego ... co ludzie uczynili z dobrym Synem Człowieczym ... jak potraktowali przesłanie człowieczeństwa .... To nas bardzo dookreśla i naszą ludzką kondycję "Ecce Homo"
  • ~Jaś Fasola
    (2016-11-10 08:18)
    Jak zamienisz to imię na imię Al Lah to będziesz babą z jajami.
  • ~!!!
    (2016-11-10 00:43)
    Brak reakcji na wulgaryzmy i tolerowanie wulgarnych, podłych komentarzy - to naruszenie obowiązującego prawa !
  • ~....
    (2016-11-10 00:35)
    Dlaczego redakcja nie usuwa wulgarnych komentarzy ?
  • ~dede
    (2016-11-10 00:33)
    Proszę natychmiast usunąć ten artykuł razem ze wszystkimi wulgarnymi komentarzami !!!
  • ~dede
    (2016-11-10 00:31)
    Proszę natychmiast usunąć ten artykuł razem ze wszystkimi wulgarnym i komentarzami !!!
  • ~Aleksandra
    (2016-11-10 00:03)
    Rigamonti odbiło. Czego ona nie zrobi dla większego efektu i ekspresji. Żenada to mało. Dziennikarskie dno i korozja po prostu.
  • ~ansz
    (2016-11-09 23:45)
    Słownictwo w artykule niewłaściwe ! Radosna "twórczość" w wywiadzie i podłe komentarze pod artykułem. Cały artykuł razem z komentarzami - powinien zostać usunięty ! Być może miało być przaśnie i swojsko, ale efekt jest bardzo zły ! Proszę usunąć ten artykuł razem z podłymi komentarzami.

Może zainteresować Cię też: