Olejnik: PiS robi zamach na wszystko, pozostał tylko Sąd Ostateczny

| Aktualizacja:

"PiS dokonuje zamachu. Jarosław Kaczyński twierdzi, że to zamach na interesy sądów, a nie na ich niezawisłość. Poważnie? To Sąd Najwyższy decyduje o ważności wyborów" - pisze Monika Olejnik w komentarzu w "Gazecie Wyborczej".

wróć do artykułu
  • ~Jan Stańczyk
    (2017-07-14 13:03)
    Głupie resortowe babsko !!!!!!!!!! furia elementów broniących III RP z zaciekłością !!!!!!!!!
  • ~makaresz
    (2017-07-14 13:04)
    Najlepiej jak ci zaKODowanie specjaliści udadzą sie na cmentarz. Tam zorganizują okrągły stół wszystkich organizacji przestępczych ......z jakimi mają do czynienia.
  • ~leon
    (2017-07-14 13:09)
    ta Pani jest daleka od bezstronnych uwag ,tylko kto dziś jest bezstronny a w szczególności publicyści
  • ~arelżruj
    (2017-07-14 13:10)
    Wkrótce przejmą i sąd ostateczny. W miejsce Boga, Jezusa Chrystusa i Ducha świętego Ziobro będzie mianował swojego Boga, Jezusa Chrystusa i Ducha świętego.
  • ~szofer
    (2017-07-14 13:18)
    25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro nie opublikował jej na stronie ministerstwa zgodnie z ustawą o petycjach z dn.11.07.2014 (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1195 art. 8 §1 )
  • ~$+
    (2017-07-14 13:25)
    Resortowa blachara dobrze prawi czyli po turecku na obwodnicy dla tir- ow. Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu.
  • ~PIS da PIS odbiera
    (2017-07-14 13:32)
    Rachunek PISu jest taki, że 18% = 100%. PIS według tej zasady działa, rozwala po kolei wszystkie instytucje, które chce zmienić w partyjne koryta, nie patrząc na tych, którzy NIE WYBIERALI PIS-u, i mieli rację, bo dziś słusznie brzydzą się zbaczaniem PISu od ładnej miłej dobrej buźki do dyktatury. Fuj. Takich oszustw nie da się pogodzić z wiarygodnością partii o najgłupszej na świecie nazwie PIS. Prezydent Trump ani razu nie wypowiedział publicznie nazwy "PIS", bo musiałby natychmiast zasuwać do wc albo by umarł na skręt kiszek.
  • ~monia
    (2017-07-14 13:33)
    Oj pani Olejnik , oj !!! Jak zwykle wszystko bez ładu i składu , no i bez odpowiedniej WIEDZY .... Czy pani wie co to jest ZAMACH ??? NIE !!!! Sąd Ostateczny , też NIEWIEDZA u Olejnik !!! Dziwna z tej pani dziennikarka . Jak zwykle same bredzisławy i tyfuskomańje !!!!!
  • ~kotletos
    (2017-07-14 13:37)
    Dziennikarski botoks
  • ~buras
    (2017-07-14 13:40)
    I "Stokrotka" pozostala, i "Stokrotka".. nie przesadzaj. Sad Ostateczny tylko dla wierzacych..
  • ~Qwas
    (2017-07-14 13:42)
    Wczoraj 13 lipca w "Kropce nad i" TW Bol ek dokonał zamachu na TW Sto.krotkę. Zwyzywał ją za brak posłuszeństwa. Pier do ... nął jej prosto między oczy, aż wbiło ją w fotel.
  • ~#
    (2017-07-14 13:45)
    Patologię obiecywał wykorzenić sędzia Strzembosz — obiecując „samooczyszczenie”. 25 lat nie starczyło. Guano narosło — bagno bulgocze. Teraz pomóc może tylko szambiarka.
  • ~Szok agenturalny
    (2017-07-14 13:53)
    Podczas rozmowy Wałęsy z Olejnik (Kropka nad i, 13 lip 2017) Bolek przyzał się do swojej agenturalnej przeszłości. Wałęsa: To bezpieka wykonywała moje polecenia, a nie ja. Chciałem pieniądze? To mi dawali. Chciałem mieszkanie? To mi dali. (...) To bezpieka służyła mnie!
  • ~ww.bs
    (2017-07-14 14:06)
    Stuknij ty się kobieto w głowę. Sama masz tatusia z bezpieki, reżimowej bezpieki. Nigdy nie powinnaś być dziennikarzem, nie wydawać opinii. Bo nigdy nie będziesz obiektywna. Zawsze staniesz po stronie ojca, reżimowego aktywisty. Wtedy był teror. W tedy były więzienia, sądy produkujące oskarżenia, na szybko często, od ręki. W wyroki, bo ktoś tam chciał sobie żeby Polska była wolna. Za takie coś była kara śmierci. Bo zadaniem takich tatusiów było wprowadzanie jedynie słusznego systemu politycznego , sowieckiego komunizmu. Ta kobieta chyba rzeczywiście jest tam, żeby bronić interesów reżimu, aparatu bezpieczeństwa reżimu sowieckiego. Tak to chyba wyglada.
  • ~wacus
    (2017-07-14 14:11)
    Ta kobieta jest zenujaca.Mam pytanie do niej.Nie wstydzi sie pani ze miliony Polakow i Polekj tak zwykle po ludzku jej nie lubi.
  • ~#
    (2017-07-14 14:22)
    A przy okazji — należą się wyrazy uznania. Oto u Moniki Olejnik wyjawiona została tajemnica TOTOLOTKA. Lech Wałęsa po raz pierwszy publicznie sam przyznał się do brania pieniędzy od Służby Bezpieczeństwa. «To bezpieka wykonywała moje polecenia, a nie ja. Chciałem pieniądze? To mi dawali. Chciałem mieszkanie? To mi dali.» BRAWO Stokrotka! Ooops — co ja pie…? :)
  • ~hrewr
    (2017-07-14 14:46)
    Zawsze pozostanie do zreformowania owczy pęd - bezrefleksyjne robienie, myślenie, mówienie tego co ktoś tam powiedział. W tym przypadku wrzawę podnieśli sędziowie, którzy boją się zmiany bo im bardzo wygodnie. A tłum to podłapał i krzyczy w ich osobistym interesie, nie interesie ogółu, ale o tym nie wie.
  • ~.,/m
    (2017-07-14 15:54)
    A poszłaaaaaa ty .
  • ~op
    (2017-07-14 15:59)
    ble ble ble bleeeeeeeeeeeeee.
  • ~Mediolan 1945
    (2017-07-14 16:02)
    Kaczor marnie skończy

Może zainteresować Cię też: