Hanna Gronkiewicz-Waltz: Mam się unieść honorem i oddać bez walki Warszawę w ręce PiS?

| Aktualizacja:

Mam się unieść honorem i ustąpić? Moim obowiązkiem jest wyjaśnienie spraw reprywatyzacyjnych - mówi z rozmowie z DGP Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy.

wróć do artykułu
  • ~Madzia0022
    (2018-01-22 15:54)
    Co za babsztyl !!!
  • ~Madzia0022
    (2018-01-22 15:49)
    Nie odda Warszawy bez walki , a co to - jej jest?
  • ~Sprzeczności.
    (2017-12-16 05:53)
    Honor i ona to niestety dwie sprzeczności.
  • ~okradany
    (2017-12-13 20:21)
    ten POtwor ma honor?
  • ~DZIADEK-64 LATA-STAZ49 LAT-15 WARUNKI SZKODLIWE.
    (2017-12-13 12:37)
    GDZIE JEST HONOR U HGW ZEBY TO PIS ZROBIL TO ODRAZU ZAGRANICA I WSZYSCY NA SWIECIE BY WIEDZIELI.DZIWI NAS TYLKO JEDNA RZECZ DLA CZEGO TYMNI WSZYSTKIMNI PRZEKRETAMNI NIE INTERESUJE SIE UE KOMISJA WENECKA I NNE WAZNEINSTYTUCJE JAK U NAS SN KRS CBA CBSP.BO TAK RZECZNIKA NIE MAMY BO NIBY JEST ALE JEST ZA JEDNO PARTJO.MOZE TERAZ PAN PREMIER MORAWIECKI JADOC DO UE WYJASNI KTO KOGO OKRADAL I ILE LAT.NARUD CZEKA NA TAKIE SPRAWY I NA WYJASNIENIE PRAWDY KTO JEST WINNY.W UE TO ONI NIC UDAJO ZE NIE WIEDZO.CZAS SIE DOWIEDZIEC TIMMERMANS I JUNGIER.
  • ~Barbara
    (2017-12-11 19:32)
    Ma ta pani nadzieję, że jeszcze coś jej się da ukręcić dla swojej rodziny. Dlatego udając patriotkę ogłupia ludzi Stolicy. Brak u tej pani umiaru. Jest tylko buta, kłamstwo i jej podłe czyny. Krzywda ludzi jej nie razi dlatego czekam kiedy dopadnie ją kara.
  • ~ale jaja, ale jaja, ale jaja
    (2017-12-04 17:01)
    Gronkowiec, walec i honor ?
  • ~john maclein
    (2017-12-03 23:30)
    już pani doktor prawa (bo takie tytuły podobno posiada w swoim dorobku) dobrze wie jak sie takie przekręty robi .Kryminał dla tej pazernej lampucery bez honoru
  • ~rickh
    (2017-12-03 17:05)
    Kodeks Honorowy dokładnie precyzuje jakie osoby są zdolne do żądania i dawania satysfakcji honorowej. Art. l. Pojęciem osoby, zdolnej do żądania i dawania satysfakcji honorowej albo krótko: osobami honorowymi lub z angielskiego: gentlemanami nazywamy (z wykluczeniem osób duchownych) te osoby płci męskiej, które z powodu wykształcenia, inteligencji osobistej, stanowiska społecznego lub urodzenia wznoszą, się ponad zwyczajny poziom uczciwego człowieka. Uwaga: Określenie powyższe usuwa zatem kobietę z pod mocy obowiązującej przepisów honorowych, dając tem samem wyraz swej średniowiecznej genezie i czyniąc zadość zasadzie francuskiej, określającej kobietę, jako „impropre au duel”...
  • ~warszawiak
    (2017-12-02 10:22)
    pani haniu ani kroku w tyl tych karaluchow trzeba tepic niech pani zamowi firme ktora tepi insekty a mularczyka trzeba do parafiny i na pokaz ze cos takiego zyje wsrod nas
  • ~LUCYNKA
    (2017-12-02 01:59)
    HAJKA - BUFETOWA , TY NIE MASZ ANI WSTYDU ANI HONORU , JESTEŚ TYLKO POSPOLITĄ ZŁODZIEJKĄ I HOCHSZTAPLERKĄ POLITYCZNĄ - OBRZEZANA CZAROWNICO Z PIEKŁA RODEM .
  • ~Sewek
    (2017-12-01 19:59)
    Firma Chachmęt & Przekręt niejedno ma imię. Ogólnie to Platforma Oszustów - w nagłówku.Czyli pierwotne KLD,UD,UW i pokrewne.A pod nagłówkiem imienna rozpiska na role.I tak w przypadku Warszawy -gł.wykonawca -HGW. Wspierający,pomagający,osłaniający,zaciemniający obraz,opieka medialna,adwokacka itd itp.a w tych rolach cała szpica PO - z płemiełem błukselskim na czele,oraz lewackie media.Bardzo ważna rola dla stowarzyszonych z PO paserów.Bez nich cały interes na nic.Dziwnie się to składa.Marek M,znany z kontaktów z SB - nałogowy "spadkobierca kamienic" warszawskich i HGW.Ale jednocześnie ów Marek M to współtowarzysz pewnych interesów ( w powiązani z SB) z nieżyjącym "Kluczykiem".A znów ten ostatni to znany "spadkobierca" i nabywca "prywatyzowanych" za bezcen -np przez Tuska, wielkich polskich firm.Jakiż ten świat mały...Rodzi się pytanie-co przyniosą najbliższe tygodnie i miesiące odnośnie ewentualnego pokrewieństwa CZOŁOWYCH polityków PO z SB?...Chyba nikt nie powie że te wszelkie przekręty na przestrzeni niemal 30 lat to wyłącznie dzieło "nieszczęśliwego" zbiegu okoliczności?... A propos honoru. Bez żartów,gdzie w tym szemranym towarzystwie miejsce na choćby atom honoru,wstydu,przyzwoitości?...Prędzej już w chlewie.
  • ~Zorro
    (2017-12-01 16:27)
    NIE USTĘPOWAĆ - odpowiedzią na pisowski zamach stanu może być tylko siła. Nie wolno okazywać słabości nawet kosztem najcięższych oskarżeń - one znaczą i tak mniej niż pokazanie że się jest słabym. Ludzie idą za PiSem z powodu demonstracyjnego okazywania siły - stąd to poniżanie, ******** ludzi, ciągłe ataki na kolejne grupy społeczne. Patologia to kocha - i za to płaci PiSowi poparciem
  • ~gadojanka
    (2017-12-01 16:18)
    Warszawa nigdy nie bedzie ani PO-wska ani PIS-owska, ale czas najwyższy, żeby mogli i powinni nia zarządzać ludzie honoru, a to na pewno nie pancia
  • ~qwertyu
    (2017-12-01 14:50)
    strach wielkim kołkiem do zwieraczy zagląda Aż ślepia kipią
  • ~To ja
    (2017-12-01 14:01)
    O,Boże,tej babie się wydaje że W-wa jest jej prywatną własnością!
  • ~Dorota
    (2017-12-01 13:56)
    Przeciez ten ohydny babsztyl nie po-siada HONORU! To zwykla zlodziejka!!!!!
  • ~Nieznany
    (2017-12-01 13:47)
    Jak słyszę albo widzę waltz to mi sie ****** odbija
  • ~Anonim pseudo Gal
    (2017-12-01 13:06)
    Czym ? Honorem ? Pani żartuje.
  • ~Wkurzona
    (2017-12-01 12:33)