Cimoszewicz: PiS połączył roszczenia socjalne z religijnością. Ten związek jest trwały, stąd wierność elektoratu

| Aktualizacja:

Włodzimierz Cimoszewicz uważa, że gdyby PO rozliczyła pierwszą kadencję PiS, to teraz Polska byłaby w zupełnie innym miejscu. Nie uważa jednak, by obecne pomysły Roberta Biedronia na to, co zrobić po wygranych wyborach były słuszną drogą na rozliczenie rządzącej partii.

wróć do artykułu
  • ~ja cie nie moge
    (2019-02-09 11:52)
    Brakuje kasy na następne SKOKi, nie udaje się ściąganie %, to deweloperka się uaktywnia na innych polach, ale faktycznie w najgłupszym stylu, charakterystycznym dla PIS.
  • ~Kamil
    (2019-02-09 11:59)
    Cimoszewicz to czy Niemcy mordowali kradli i bombardowali Polskie miasta czy może Polacy ??
  • ~Fezuj
    (2019-02-09 12:06)
    Jak taka szmata może mówić o uczciwości o szlachetności. Oglądałem Nocna Zmianę, jestem w szoku. SBeki i ORMO-wcy obrabowali Polskę. Ludzi za lemingów mają.
  • ~Scylla
    (2019-02-09 12:06)
    Cimoszewicz, czerwony koczkodanie, swoją filozofię wykłądaj na zjazdach SLD.
  • ~i to by było na tyle
    (2019-02-09 12:07)
    TW CAREX - czyli komunista zawsze wierny!
  • ~starik
    (2019-02-09 12:08)
    Takie 99,87%...Ech, to se ne vraci...
  • ~STARY SOLIDARUCH
    (2019-02-09 12:08)
    Cimoszewicz ty i cała twoja rodzinka jest MIERZWĄ na Narodzie Polski wracaj tam skąd twoją rodzinkę PRYWIEZLI tam twoje miejsce
  • ~gajowy
    (2019-02-09 12:10)
    Ludziska, nie bierzcie na poważnie tego czerwonego dinozaura Cimoszewicza.
  • ~ajax
    (2019-02-09 12:12)
    I znowu ta komunistyczna ordynarna sz.ja.
  • ~ptaszek dodo
    (2019-02-09 12:12)
    carex jest przykładem na to jak działa syndrom sztokholmski, wydymany przez peło w czasie kampanii prezydenckiej teraz cały oddaje się pełowstwu i wyje : dymajcie mnie więcej. śm.i.eć nie człowiek
  • ~max33
    (2019-02-09 12:13)
    Mój Boze jak to analizuje p.Cimoszewicz "specjalista "Kc pzpr jego analiza. Ze religia odgrywa role. P .Cimoszewicz ,religia zawsze od wiekow odgrywala rolę.Wy zawsze walczyliscie z Bogiem.A on byl jest i bedzie.Mozecie zaklinać rzeczywistosc i tak nic to nke da. Owszem laczenie polityki z religia tez jestwm przeciwny. Jednakze proba i marzenia by Polska byla bardzo zlaicyzowana to panstwo bez wartosci. Nie jestem fanatykiem religijnym.
  • ~asas
    (2019-02-09 12:14)
    Niemcy przegrały wojnę i mogą rachunek wystawić najwyżej swojemu wodzowi-Hitlerowi. Polska nie zabrała sama Niemcom Ziem Zachodnich oddając Lwów, tylko takie granice ustaliła wielka trójka: Stalin, Churchill i Roosevelt. Niby Premier, niby minister MSZ a nie wie takich rzeczy. Ścigają agentów SB-ale cudzych, z innej partii. Swoich-nie wolno ruszać, a wręcz należy hołubić lub wysyłać do Brukseli. Ścigają tylko małych, zwykłych agentów, bo szefów czyli Kiszczaka już nie. Urządzają im honorowe, generalskie pogrzeby zapominając, że to również generał SB.
  • ~jaja
    (2019-02-09 12:25)
    Żeby PIS rozliczył takich jak Cimoszewicz,Kwasniewski,Miler itp,to Polska nareszcie była by uczciwa i sprawiedliwa i tacy ludzie pokroju Cimoszewicza nie mieli by prawa głosu(nareszcie)
  • ~yankee
    (2019-02-09 12:29)
    Nawet Ś.P. Jan Olszewski przedstawiany obecnie przez Kaczyńskiego jako "lider obozu patriotycznego" co ma sugerować, że byli w jakimś jednym obozie, uważał pisowską "reformę" wymiaru sprawiedliwości za bubel.
  • ~Pikachurin
    (2019-02-09 12:38)
    Cimoszewicz , odczep się od polskiej religijności i zacznij studiować dzieła Karola Marxa i Lenina, czerwona szczeżujo.
  • ~Batko
    (2019-02-09 12:41)
    Oj Włodziu BOLI.Bo PiS dokonał tego ,co Lewica nie potrafiła.Czyli Konserwatywną wiarę Katolicką połączyli WSPANIALE z Socjałem.( Socjał to nie Socjalizm). Europejskie Wybory WYGRA PiS,Krajowe Wybory wygra PiS.Rządził będzie SAM.Ale Konstytucji nie zmieni.
  • ~biuro monitoringu mediów:
    (2019-02-09 12:42)
    Der Dziennik ? Polskojęzyczna niemiecka manipulacja, propaganda i ogłupianie ludzi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • ~hgw
    (2019-02-09 12:43)
    Koalicja Jurajska
  • ~do byłego Związku Radzieckiego, dziadzie, do Rosji
    (2019-02-09 12:49)
    Towarzyszu Cimoszewicz, wracaj ze swoją rodzinką tam skąd cię przywiezli.
  • ~kama
    (2019-02-09 12:50)
    Po wpisach na forum można sądzić że jedynymi czytelnikami "der dziennika" są sami prawiisprawiedliwi