Polski czołg? Czcze gadanie i mrzonki [OPINIA]

| Aktualizacja:

W PRL był taki czas, w latach 70., w którym Polska była - wedle rządzących - ósmą potęgą gospodarczą świata. Jak wiadomo, można mówić, że maluch jest szybszy od ferrari, ale to nie ma większego wpływu na rzeczywistość.

wróć do artykułu
  • ~xxl
    (2019-05-30 12:36)
    Taka sama bzdura jak z milionem samochodów elektrycznych .
  • ~TTT
    (2019-05-30 12:39)
    Macierewicz już "budował" z ukrainą .....śmigłowce :))))
  • ~Guest
    (2019-05-30 13:01)
    Panie redaktorze, gospodarka nie ma tu nic do rzeczy. To kwestia polityki i odpowiedzialności. To nas różni od Niemiec czy Francji bardziej niż poziom gospodarki...
  • ~grupon
    (2019-05-30 13:03)
    a ty miłoszku jesteś specjalistą od politycznych zapotrzebowań społecznych czy dziennikarzem zależnym od współwłaściciela .....
  • ~Jaś
    (2019-05-30 13:07)
    O,znowu niepoprawne komentarze,lepiej nie pokazywac
  • ~Szyba
    (2019-05-30 13:20)
    Ten czołg musi mieć napęd elektryczny , reszta ..........
  • ~ ect ...
    (2019-05-30 13:26)
    We współczesnej taktyce wojennej i zbrojeniowej, czołgi, rakiety i inna super broń jest tylko zastraszaniem ludu i wywoływaniem napięcia społecznego. Najbardziej istotne są nowoczesne programy, informatycy, programiści i "hakerzy", którzy są w stanie unieruchomić każda broń i super systemy strategiczne dla każdego państwa. Reszta to propaganda trolli.
  • ~Kalder
    (2019-05-30 13:27)
    Cała kasa idzie na socjal, nie ma inwestycji - to zamek na piasku
  • ~Zorro
    (2019-05-30 13:29)
    PKB Rosji jest ledwo 2,5 raza większe niż Polski. Ale oni mają 1900 samolotów, a polska armia pod rządami PiS - 48...
  • ~mkk
    (2019-05-30 13:31)
    Da się zrobić: Podwozia od sławnych traktorów Ursus. SIlniki od miliona aut elektrycznych prem. Morawieckiego. I jazda: - Melduję posłusznie, że wszystkie nasze Czołgi są już gotowe do defilady! - Wszystkie dwa? - Tak jest! - Defilować! - Tak jest! Bumtarara. Bumtarara...
  • ~T. Kościuszko
    (2019-05-30 13:32)
    Lepiej wykuć własną kosę i osadzić na sztorc niż kupić miecz może od nieprzyjaciela w przyszłości
  • ~andy
    (2019-05-30 13:38)
    co by nie mowic -artykul bardzo do rzeczy .niestety politycy go zignoruja a autora przesuna do dzialu ogrodniczo -rolnego
  • ~ryś
    (2019-05-30 13:49)
    Bardzo słaba opinia. Kompletny brak znajomości rzeczy. Oczywiście rzeczy przemysłowej. Coś chłop usłyszał, nie wie co, a napisał. Niech redakcja tak tego pomysłu nie krytykuje, bo narusza to interes waszego Państwa.
  • ~Donald Józef Bąk
    (2019-05-30 14:48)
    Nie naszą rolą w Eu jest budowanie czołgów , samolotów i statków. My mamy zrywać ogórki , szparagi i opiekować się starymi Germanami
  • ~któś
    (2019-05-30 14:51)
    Ależ będą efekty! Jak najbardziej! Pożywi się "kto trzeba" i grzecznie odda część jako dobrowolną dotacjęna rzecz PZPRu. A ciemny lud to kupi.
  • ~Mok
    (2019-05-30 15:04)
    Tow Morawiecki dlaczego tylko czołg. Nielepiej wyprodukować polską katolicką rakietę kosmiczną?. Pokropicie wodą święta, załadujecie cały wasz pis i w kosmos do waszego ukochanej bozi.
  • ~jula
    (2019-05-30 15:13)
    Błaszczak marzy o defiladzie takiej jak u Kików w Korei . Do tego potrzebne są tylo jeszcze głowice jądrowe .Słynny nieoddany guzik jest już nawet nie przysłowiowy .
  • ~robertpk
    (2019-05-30 15:43)
    PGZ rozpoczyna pogoń za króliczkiem ...
  • ~vta
    (2019-05-30 16:14)
    niestety 68 lat okupacji mord zdradzieckich
  • ~NOR
    (2019-05-30 16:28)
    Po co nam Polski czolg jak jest niemiecki ! Juz slyszalem , po co nam Lot i nowe lotnisko jak jest w berlinie .

Może zainteresować Cię też: