Tupolewizm nasz powszedni. "Stworzyliśmy przepisy niemożliwe do spełnienia" [OPINIA]

Politycy wciąż chcą naginać do własnych potrzeb procedury lotów państwowych VIP-ów.

wróć do artykułu
  • ~kręciołek
    (2019-08-05 07:36)
    kancelaria Sejmu nie wprowadziła w błąd tylko skłamała, nazywajmy rzeczy po imieniu
  • ~TCT
    (2019-08-05 07:52)
    W pierwszym momencie przeczytałem tylko, że "premier Mateusz Morawiecki latał bez samolotu" ... i byłem w stanie uwierzyć.
  • ~brzeszczot
    (2019-08-05 08:13)
    Czyli Szydłowa dokładnie zrujnowała to państwo e ruinie . Czy ona z rują też latała na zawołanie do Przecieszyna ?
  • ~mkk
    (2019-08-05 12:08)
    Sejmowa Kancelaria kłamie, że nic nie było. Marszałek Kuchciński kradnie nasze pieniądze. Sejm ani Rząd nie ma "swoich" pieniędzy. Wszystkie są z TWOJEJ kieszeni, obywatelu. Z twoich podatków. MArszałek Kuchciński i cała PiSowska ferajna przepala TWOJE pieniądze z zapałem.
  • ~jobrave
    (2019-08-05 10:05)
    Z okazji specjalnych, bo HEAD-owych podróży marszałka Kuchcińskiego, media pisowskie przystąpiły do symetryzacji na wielką skalę – czytamy, słyszymy i widzimy, jak to Kwaśniewski, jego minister Siwiec, a później Buzek, Miller, Kopacz, Tusk. Symetryzacja jest, ale symetrii nie ma, bo czymże jest marne 25 lotów Kuchcińskiego wobec 275 lotów Tuskowych odbywanych podobno głównie po to, by poharatać w gałę. Już sam Tusk wystarczy, by opozycja zamknęła twarz na temat traktowania rządowych środków transportu, jako prywatnych. Można by tu jeszcze wspomnieć o pani Szydło – chyba ze 77, może nieco więcej, weekendowych lotów do domu. A ponieważ można, więc wspomnę. Otóż kiedy „totalna opozycja” zaczęła wyrzucać pani Szydło, że przesadą, wręcz nadużyciem, jest korzystanie z rządowych środków transportu w celach prywatnych, pisiarnia odpowiadała, że trudno, żeby premier jeździła do domu pekaesem, bo przecież trzeba jej zapewnić bezpieczeństwo, o co w „pekaesie”, czy w pociągu niełatwo. Nb. loty pani Szydło kosztowały podatnika 1,3 mln złotych – mowa tu o lotach do domu, a nie wszystkich lotach. I przy okazji – pisowskie łże media piszą o Tusku, że 257 razy i podobno wylatał 6 mln złotych. I tu nie sposób dojrzeć analogii pomiędzy pis-mediami a Radiem Erywań, otóż nie 257 razy, tylko 50 razy i nie 6 mln zł, lecz 1, 2 mln. Poza tym wszystko się zgadza.
  • ~mkk
    (2019-08-05 12:04)
    Kancelaria Sejmu kłamie. A marszałek Kuchciński to nie lekkomyślny podróżniczek, a cyniczny złodziej publicznych pieniędzy. Rząd/Sejm nie ma "swoich" pieniędzy - wszystkie pieniądze są z naszych wpłat, z naszych podatków. Pan Kuchciński kradnie TWOJE pieniądze,obywatelu.
  • ~MA
    (2019-08-05 08:25)
    A może tak kilka słów o lotach Tuska i Borusewicza?
  • ~uijkm,
    (2019-08-05 14:08)
    Panie milosz, pan tez nagina nazwisko powaznego wieszcza do pospolitego dziennikarstwa........Nie chodzi o sprzataczke, tylko o Marszalka polskiego Sejmu, wiec co przystoi wojewodzie, to taki jak pan nie ma prawa oceniac.
  • ~Misio.,,,,....,,,..,,.,.,,,,,,,,..,,.,
    (2019-08-07 13:18)
    Każdy chce wozić swoją d... samolotem za darmo, jest to naturalna potrzeba ludzka. Ci co polecieli do Smoleńska już zapłacili i nie było to za free.
  • ~Krótko
    (2019-08-07 00:04)
    Czyli znowu putin szykuje zamach. antek już powinien zacząć śledztwo !!!