Wróbel: Jedna trollica farmy nie czyni, zaś kilku sędziów to nie "ośmiornica Ziobry" [OPINIA]

W ydarzenia związane z hejterską aktywnością grupy sędziów, spośród których co najmniej kilku pracowało w resorcie Zbigniewa Ziobry… nie toczą się jak lawina

wróć do artykułu
  • ~Zofia
    (2019-08-30 18:15)
    Myślałem że to rozumny człowiek, cóż człowiek bywa omylny,ale to straszne że to podobno nauczyciel!
  • ~W
    (2019-08-30 18:17)
    Wrobel - odwrobluj sie od Polski I Polakow a zajmij sie swoja Totalna Targowica.
  • ~Tadek
    (2019-08-30 18:18)
    Cały PiS to amatorzy!!!
  • ~MA
    (2019-08-30 18:44)
    Farma to była w Inowrocławiu, a tu można mówić co najwyżej o jednej farmerce.
  • ~Bubu
    (2019-08-30 19:17)
    Panie Wróbel , takie ******** w Ministerstwie Sprawiedliwości i to pikuś? To jest pozytywny standard funkcjonowania kluczowych urzędników ministerstwa ? Myślałem, że w min sprawiedliwości mogą nie dbać o higienę, finanse czy ekologię, ale standard zacnego postępowania to konieczność.
  • ~Clerc
    (2019-08-30 19:57)
    Kilku sędziów to jest ośmiornica, dno i kanał, właśnie dlatego, że ci ludzie są sędziami - z uwagi na rangę zawodu. A że działali amatorsko, to nie dziwi, bo to środowisko tak ma - uważa, że takich mądrych jak oni, to ze świecą w społeczeństwie szukać i to bzdurne przekonanie przenosi im się również na obszary, o których nie mają bladego pojęcia. Skaza zawodowa.
  • ~Kuba
    (2019-08-30 20:28)
    czy biedny Wróbelku zaglądasz czasem do komentarzy w Dzienniku?
  • ~Fan_PO
    (2019-08-30 20:40)
    W przypadku tej Emi ta nazwa "farma trolli" to gruba przesada. On trolica małorolna. Natomiast farma to była w Inowrocławiu. Chociaż jeśli chodzi o dziedzictwo, to też nie farma. Tu bardziej pasuje nazwa PGR trolli, a nie farma. -( :- ))
  • ~Zks
    (2019-08-30 23:00)
    Wróbel ty stary kunktatorze zużyty symetrysto niekombinuj i przestań nudzić.
  • ~Don Carlos
    (2019-08-30 23:25)
    Odkrywco, zbawco narodu polskiego, panie Janie kochany odwieczny eugeniuszu analiz politycznych i cyber bezpieczeństwa Polek i Polaków, a także mądrości Ty nad poziomy proszę nie chrzań od rzeczy.
  • ~Padre
    (2019-08-30 23:44)
    Dzienniku, ty jeszcze trzymasz tego Wróbla? Litości.
  • ~Marek J.
    (2019-08-31 07:40)
    Już wiem, dlaczego jego nazwisko to Wróbel. Jaki on jest, każdy widzi.
  • ~Bociek
    (2019-08-31 08:00)
    wtobel to PRZEDNI troll z der dziennika:):):)
  • ~I. T.
    (2019-08-31 08:16)
    Orłem to ty nigdy nie będziesz
  • ~Hej ho hola
    (2019-08-31 08:30)
    Pan Wróbel jak zawsze że swojego miejsca z symetrycznego środka nie widzi większego problemu. Oj tam - była jakaś baba, kilku facetów od ziobry się nie popisalo. W sumie - nic się nie stało. Naprawdę?
  • ~wróbel to ptak
    (2019-08-31 10:01)
    Wróbel nigdy by nie wykrył Afery Watergate. Jedno światło jakiejś latarki w ciemnym gmachu ? Iiii ram.
  • ~Slazak
    (2019-08-31 10:18)
    Pan Wrobel wedle zwyczaju symetryzuje, bo ze nikt o tym mie wiedzial nalezy miedzy bajki wlozyc.
  • ~ela
    (2019-08-31 10:18)
    Szanowny p.Wróbel,cieszę się ,kiedy to niektórzy robią z siebie idiotów.No cóż wykształcenie nie zawsze idzie w parze z mądrością,prawda?
  • ~nina
    (2019-08-31 10:41)
    W przeciwienstwie do p.Wrobla uwazam ze w MS stworzono osmiornice do niszczenia ludzi, sedziow ktorzy sa przyzwoici,ktorzy protestuja przeciwko lamaniu prawa,konstytucji niszcza,a wywlekanie spraw rodzinnych,mieszczanie do tego dzieci jest czystym bolszewizmem.Moze za dlugo zyje,ale nie miesci sie w glowie zeby sedzia mowil i zachowywal sie jak najgorszy typ,gorzej od menela,ci sedziowie nie maja moralnosci,honoru ,kultury,typowe cyniczne pustaki.
  • ~krzyhoo1
    (2019-08-31 14:10)
    Herszt na stolcu wiceministra w Pałacu Sprawiedliwości unurzany w sprawie niczym w niekontrolowanym zrzucie do Wisły, podlegli mu wysokiej rangi urzędnicy, plus "elita" wszechwładnej KRS, to wg p.Wróbla "pryszcz". Bródka, okularki i gładki język wystarczało "na trockistę", ale przecież nie "na intelektualistę"

Może zainteresować Cię też: