Rekord świata w łamaniu obietnic. Młode wilczki z PiS zawstydziły Usaina Bolta

Wystarczyło jedno posiedzenie Sejmu, by złożona tuż przed wyborami obietnica stała się nieistotna. Gniew prezesa Jarosława Kaczyńskiego okazał się większym straszakiem niżeli zawiedzione nadzieje wyborców.

wróć do artykułu
  • ~Polak
    (2019-11-23 08:28)
    Kaleta i Ozdoba nie są tytanami intelektu, jasna sprawa, że przewyższają Jakiego ale niewiele
  • ~Heniek
    (2019-11-23 08:38)
    Bzdury!
  • ~xxxx
    (2019-11-23 08:39)
    Deficyty intelektualne wypisane na twarzach.
  • ~sic.
    (2019-11-23 08:55)
    Prawa strona dzisiejszego Sejmu to co do jednego to przestepcy, ludzie z marginesu politycznego, ludzie ktorym sie nnie wierzy ... klamia, matacza, sa nieszczerzy, lamia prawo tak jak jest im to wygodne ... sa nieuczciwi, bez zahamowan, bez moralnosci ...dno.
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-11-23 08:57)
    a może jakiś artykulik o potędze umysłowej kokosroko i lewicy rozporkowej. wiem że intelekt mają między nogami ale interesuje mnie z której strony ma go kokosroko a z której lewica rozporkowa. o pezelu nie piszcie bo tam intelektu nie ma
  • ~J.B.
    (2019-11-23 08:58)
    To co piszecie to kompletna glupota.To propaganda w sowieckim stylu.Tym tylko zaszkodzicie totalnym.
  • ~nomen
    (2019-11-23 09:10)
    Widać PiSim trolom dosypali kaski , bo wreszcie jakąś aktywność zaczęli wykazywać.Ale jak jest każdy widzi i poza totalnymi niedorozwojami chyba nikt nie ma wątpliwości że tym miernotom chodzi tylko o szmal. Przekrętasy dojnej zmiany w natarciu.
  • ~Ech...
    (2019-11-23 09:15)
    Młodzież PiS jest straszniejsza, niż starzy. Oni nigdy nie mieli zamiaru przestrzegać, czego podpisali. Nie mają żadnych poglądów, prócz chęci władzy. Skrajny cynizm i koniunkturalizm. To Piotrowicze naszych czasów.
  • ~aby żyło sie lepiej
    (2019-11-23 09:16)
    Na tanich alkoholach i papierosach wzrost cen jest niewielki - piwo z 5zł, będzie 5,50. Ale droga wódka ze 100 zł będzie 110 - a to już coś. Kto kupuje drogie alkohole i drogie cygara? - wyborcy PO. I wszystko jasne, mor*o ty moja
  • ~Misiek
    (2019-11-23 09:21)
    Ależ propaganda, oni świadomie tak nigdy by nie zaglosowali. To totalsi zdradziecko zainfekowali ich "yntelekta" i doprowadzili do pozornej zdrady.
  • ~wjw
    (2019-11-23 09:23)
    Trio miernot.
  • ~wjw
    (2019-11-23 09:27)
    Tercet miernot.
  • ~Orwel
    (2019-11-23 09:31)
    To Qlsony I tyle. Wystarczy zobaczyć ich twarze i już człowiek wie że to ocyganią. Takim drzwi się nie otwiera.
  • ~zaczelo sie !
    (2019-11-23 09:32)
    piSS dyletanci
  • ~deklaracja pokolenia
    (2019-11-23 10:04)
    jakie pokolenie, taka deklaracja
  • ~Norymberdzki
    (2019-11-23 10:18)
    Przecież jest takie powiedzenie: "jak wszedłeś między wrony. musisz krakać jak i ony". Niech by spróbowali inaczej zagłosować. Kaczyński pokazał co robi jak ktoś inaczej zagłosuje. Doraźnie daje ******************* jeszcze na sali sejmowej , a w dalszej perspektywie mogą być o wiele cięższe sankcje. Kaczyński niczego i nikomu nie daruje. Ma być tak jak on chce. Tak jest zbudowany PIS: prezes na czele, a reszta to niemi potakiewicze, dla wybrańców co najwyżej z przywilejem bycia "papugą".
  • ~Paul Adams
    (2019-11-23 10:25)
    Wycie po-ko panych jest niezwykle mile dla ucha a papier kazde gw...no przyjmie, szczegolnie od der dziennika :):):)
  • ~kierowca
    (2019-11-23 10:30)
    PiS poprawił swój własny rekord świata w łamaniu obietnic ale w kłamaniu nadal są mistrzami świata.Właśnie wróciłem z Belgii i moi znajomi z Beneluksu mówią mi że żądzący lalkarza Kaczyńskiego są i puki będą żądzić muszą tak się zachowywać.Śmieją się z nas.
  • ~wyborca223
    (2019-11-23 10:35)
    Słowik ty się zajmij obietnicami PO. W Warszawie koniec roku warto podsumować. No chyba że u was niemieckich slugusów macie znowu jasny przykaz komu trzeba do. ebac a kogo głaskać po glowce
  • ~Inspektor Pracy