Order dla Michnika i Bieleckiego. Kapituła się sypie

| Aktualizacja:

Wygląda na to, że w Kapitule Orderu Orła Białego poza prezydentem pozostanie tylko jeden członek. Andrzej Gwiazda zapowiedział w rozmowie z tvn24.pl, że jeśli informacje o odznaczeniach dla Adama Michnika, Jana Krzysztofa Bieleckiego, Aleksandra Halla i bpa Alojzego Orszulika się potwierdzą, zrezygnuje.

wróć do artykułu
  • ~Jozek Kaliniak
    (2010-11-05 12:50)
    WSTYD I HANBA! JAKI PREZYDENT TAKIE ODZNACZENIA !!
    Wykonal polecenie wladz wyzszych z poza Polski !!
  • ~kolega zbyszka
    (2010-11-05 12:50)
    Zgoda q-rwa ma być, bo jak nie to wp...ol
  • ~rafał 22
    (2010-11-05 12:45)
    niedługo order od Komorowskiego dostanie Jaruzelski ;/
  • ~o
    (2010-11-05 13:58)
    Pośmiertnie niech odznaczy jeszcze Brżniewa a najlepiej niech wyśle dużą paczkę do Moskwy
  • ~Zbysiu
    (2010-11-05 12:42)
    Panie Wieslawie Chrzanowski, miej honor i godnosc do konca, nie rozmieniaj tego na drobne. ZREZYGNUJ!
  • ~habmar
    (2010-11-05 12:53)
    GratulaCJE,pMichnik zatrudniał tego co wydał SB Pyjasa ,by pisał paszkwile na swoich przeciwnikow politycznych...
  • ~ola
    (2010-11-05 12:43)
    baba z wozu koniom lżej, i bardzo dobrze
  • ~Drzazga 101
    (2010-11-05 12:44)
    O Matko, no to kolejna wpadka Pana Prezydenta. Ciekawe tylko, czy SAM, bez ŻADNYCH konsultacji, poza oczywizda z McDonaldem, zadecyduje, czy też się dyplomatycznie wycofa z tych nominacji. Gdyby to zrobił SAM, no to te odznaczenie miałoby - przepraszam za wyrażenie - ******** znaczenie - bo nadane nie jakby z WOLI NARODU, czyli też i Kapituły i stałyby się taką blaszką Stały Klient, jaką można dostać w niektórych supermarketach i którą się okazuje przy kasie. Hej !-
  • ~Wujek
    (2010-11-05 12:38)
    Nie wierzę - Chrzanowski pozostanie! Dlaczego?
  • ~kasia
    (2010-11-05 13:08)
    ~tarłowski2010-11-05 12:25 bardzo to obchodzi zwykłych zjadaczy chleba...

    Jezeli tylko czytasz FAKTY to mysle ze to co napisales ma sens.
  • ~WAWA
    (2010-11-05 12:31)
    I BARDZO DOBRZE!!

    WYWALIĆ TA CALA ROZGWIAZDĘ, NIECH LEPIEJ BŁĄKA SIĘ PO GÓRACH I WZYWA TOPR NA POMOC...

    ZA KOMUNY GWIAZDA MIAŁ SWOJE ZASŁUGI, ALE JAK NASTAŁA WOLNOŚĆ TO SIĘ NIESTETY STRASZNIE STOCZYŁ, A JESZCZE DODATKOWO KROTKI ZLASOWAŁ MU MOZG DLA SWOICH KORZYŚCI POLITYCZNYCH...
  • ~Pola
    (2010-11-05 12:26)
    Wstyd i hanba. Wiemy kim jest gafonoga Komorowski.
  • ~tarłowski
    (2010-11-05 12:25)
    bardzo to obchodzi zwykłych zjadaczy chleba...
  • ~ups
    (2010-11-05 14:00)
    Jesli Michnik dostanie orła białego to powinien on zminić nazwę na order oskubanego kuraka
  • ~pytanko
    (2010-11-05 13:35)
    No i postąpił jak prawdziwy demokrata p. prezydent. Nie powiadomił kapituły o swojej jedynowładczej decyzji. To chyba posunięcie autorytarne? A co do laureata - jaki prezydent tacy laureaci.
  • ~WEarszawianika
    (2010-11-05 18:57)
    Bardzo dobra decyzja .Adam Michnik jest jeden z niewielu co zasługuje na to by TYLKO DOBRZE O NIM MOWIC .
  • ~prusak
    (2010-11-05 13:12)
    Rezygnują? A pis im na drogę, zwłaszcza, że nie zasłużyli na to odznaczenie kacze kupry..
  • ~Gwiazdka Betlejemska
    (2010-11-05 14:16)
    Przepraszam , czy ja moge zając jego miesce !? Tez sie nazywam podobnie !?

Może zainteresować Cię też: