Co robi Donald Tusk, gdy słupki lecą w dół? Przegląd metod premiera

| Aktualizacja:

Kiedy pojawiają się sondażowe spadki, premier sięga po narzędzia, które dotąd się sprawdzały. Ale z każdym kolejnym ich użyciem działają gorzej – zamiast świeżości i zaskoczenia pojawia się efekt zdartej płyty.

wróć do artykułu
  • ~kontakton
    (2012-02-24 08:09)
    KOMUCHY ...WSZYSTKO FAŁSZUJĄ...i żadnymi sondażami się nie przejmują...
  • ~Jastecki
    (2012-02-24 08:14)
    Dlaczego wpisujecie się w rytm innych mediów, nie podając pełnej nazwy II największego ugrupowania w Polsce? Na stronach pierwsze zdanie artykułu brzmi: "PiS i Solidarna Polska". Ciągle w mediach mamy - dla przykładu "Platforma Obywatelska i PIS"...
    Czyżby tak trudno to było napisać albo wymówić?
    Boicie się znaczenia tej nazwy?
    Rozumiem, jaka linię musicie w mediach reprezentować, bo jak wszyscy boicie się o pracę, ale może czasem warto pokusić się o odrobinę obiektywizmu?
  • ~ken
    (2012-02-24 08:15)
    skoro się wściekł to zrzucić szczepionkę jak na lisy
  • ~Wyborca
    (2012-02-24 08:19)
    I u mnie już też wisi napis " Zakaz wstępu dla tego oszukańczego PO-miotu" i drugi "już nigdy nie głosować na PO-paprańców".
  • ~Robnad
    (2012-02-24 08:19)
    "Premier się wściekł"

    niewdzięczny narodek .ma przed sobą świetlaną przyszłość,która gdzieś w okolicach 2200r. zajaśni blaskiem POrównywalnym tylko z wybuchem super nowej,a tu słupki lecą.
    blood ,sweat and tears naszego jedynego i ukochanego premiera mają pójść na darmo?cztery dni pracy w tygodniu ?,z czego większość w harataniu w gałę i machaniu rakietą?
    paskudny narodek.
    konieczne są sPOntanicznie wiece POparcia .najlepiej co tydzień na stadionach ostatnio wybudowanych kosztem osobistych wyrzeczeń(przez te tłumaczenia w telewizorni musiał zrezygnować z meczu z Grasiem) jedynego i ukochanego.
    już teraz proponuję nazwać stadion narodowy imieniem Donalda Wspaniałego I Tuska.
  • ~poddany
    (2012-02-24 08:22)
    No kochany cudotwórco przyjedź do zagłębia miedziowego .My już zgotujemy ci gorące przywitanie i tyle jajecznicy że borowiki nie będą w stanie jej zjeść aby uchronić kundelka przed zaparciami . Może będzie okazja aby powiedzieć ci co myślimy o tobie , a co ciągle jest wycinany na wszystkich forach . Pamiętaj ulica posługuje się językiem ulicy
  • ~GIZD
    (2012-02-24 08:25)
    GRATULACJE DLA MŁODYCH I WYKSZTAŁCONYCH Z WIELKICH MIAST , W SZCZEGÓLNOŚCI DLA RÓŻNYCH TOFIKÓW WIESIÓW I INNYCH POPAPRAŃCÓW
  • ~i tyle
    (2012-02-24 08:27)
    Tusk est beznadzieny
  • ~i tyle
    (2012-02-24 08:28)
    Tusk jest beznadziejny
  • ~e tam
    (2012-02-24 08:32)
    Tusk to jest teraz wielkie panisko
  • ~Robnad
    (2012-02-24 08:32)
    Czy to tak trudno zrobić porządek z Kościołem? Przecież to instytucja, jak inne (przynajmniej teoretycznie). A pazerność tego podmiotu już przekracza wszelkie dopuszczalne granice. Nie ukrywam, że jak na to się patrzy, to zaczynam wierzyć w słusznośc re-nacjonalizacji majątku kościelnego.
    Pogonic wreszcie to towarzystwo ktorzy zamiast liturgie studiowac kradna co sie da, inaczej tego nie mozna nazwac. Te koscielne "odszkodowania" powinny byc bardziej upubliczniane ludzie powinni wiedziec do kogo sie modla, i jakich kretaczy sluchamy w kosciele.
  • ~POżegnać ich butem
    (2012-02-24 08:37)
    UWIERZCIE LUDZIE, to już jest koniec tej miernej antypolskiej bandy!!! Wszystko sie wali drogi, szpitale, szkoły - anarchia!! POzostaje zadać im ostatecznego kopniaka w przedterminowych wyborach. Polska zwycięży, PO-land precz!!
  • ~Polak Patriota
    (2012-02-24 08:37)
    Straszy PiSem, bo na tępaków z PO tylko to działa xD Hahahahaha xD
  • ~oldi
    (2012-02-24 08:43)
    miałeś 2sku złoty róg, ostał ci się jeno sznur
  • ~viktoria
    (2012-02-24 08:45)
    cudak sie nie boi spadku notowan zagada ludzi pomyslcie jak mozna przeprowadzac reforme emerytalna w warunkach pracy polskiego spoleczenstwa organizuje spotkania z wybrancami co moga powiedziec kobiety ktore nigdy nie schanbily sie ciezka praca miller gdzie ty jestes glaszczesz tuska a przeciez to rola lewicy zeby bronic ludzi przed tyrania jedynymi ktorych interesuje narod to jest pis wielkie dzieki jak tak dalej pojdzie to ludzie zostana pozbawieni czlowiecznstwa pozdrawiam
  • ~Wstajesz i Łżesz
    (2012-02-24 08:46)
    Co robi Donald? - po prostu zmienia korkotrampki
  • ~Wstajesz i Łżesz
    (2012-02-24 08:49)
    Czy pustak nadaje sie na fundamenty? Piwnicy z niego nie zrobisz tu potyrzebny jest konkret wytrzymały, pracowity muł -bloczek. Z pustaka to można ściankę działową zrobić
  • ~trol
    (2012-02-24 08:51)
    Tusk robi konferencję prasową.
  • ~jeremi
    (2012-02-24 08:55)
    To jest oszust , oszust ,oszust,oszust,oszust,oszust,oszust
  • ~OBSERWATOR
    (2012-02-24 08:56)
    CI MŁODZI I " WYKSZTAŁCENI " Z WIELKICH MIAST TO MATOŁY RWĄCE SIĘ DO PIWA I UŻYWEK , KOMBINUJĄCE JAK ŚCIĄGNĄĆ Z INTERNETU INFORMACJE ( PLAGIAT ) DO SWOICH PRAC ZADANYCH NA UCZELNI , OBIJAJĄCE SIĘ I WYDZIERAJĄCE SIĘ ŻE IM SIĘ NALEŻY.

    ZNAM TAKICH TUMANÓW Z PAPIERKIEM mgr , MAJĄCYCH Z TEGO POWODU MNIEMANIE IŻ SĄ PĘPKIEM ŚWIATA. - W ŁEPETYNIE SIECZKA I NAWÓZ