Kłopotek o premierze: Próbował złamać swoim posłom kręgosłupy

| Aktualizacja:

Eugeniusz Kłopotek (PSL) krytykuje zachowanie premiera . „Próbował złamać swoim posłom kręgosłupy” – powiedział w tvn24.pl.

wróć do artykułu
  • ~ciekawski
    (2013-01-31 10:52)
    ciekawe kto tobie Kłopotku-Idiotku połamie ten twój głupi mózg.
  • ~Nina
    (2013-01-28 13:13)
    Po tym głosowaniu PSL kompletnie sie skompromitowało. Maja pełną gębę frazesów, jakoby oni reprezentowal;i polska wieś. Czy myślicie panowie posłowie z PSL, ŻE POLSKA WIEŚ JEST ZA LEGALIZACJĄ TAKICH ZWIĄZKÓW. Może powiecie , że głosowaliści dla dobra polskiej wsi?. Nie przepadam za Gowinem, bo troche się ślizga ale w tej sprawie zachował się tak jak życza sobie Jego wyborcy. Odwrotnie Wy trzęsidupy. Chyba że prosił Was o to partyjny kolega poseł Żelichowski.?
  • ~Radtke
    (2013-01-26 18:29)
    No to się Tusk podłamał! Koniec monolitu platfusów?
  • ~gość
    (2013-01-26 15:53)
    czy ten kłopotek siebie słyszy? on wie co mówi? kolalicjant, - zadłużeni po uszy a podskakują.Premier powinien ich dawno pogonić i związać się z lewicą, Mają służyć ludziom a nie sobie.a jak nie to na wieś i leżeć bo tam już nawet nie trzeba sadzić - markety są :)Straciłam szacunek do tego faceta, a wydawał się być przyzwoity.a dlaczego matki samotne mają przywileje?że się ... a zresztą
  • ~ufoludek
    (2013-01-26 12:46)
    Mieczaki i karierowicze nie maja krgoslupow, co najwyzej olowek mogl zlamac!
  • ~tyz
    (2013-01-26 12:36)
    zwiazki nie zalegalizowane sa bardziej stabilne niz te potwierdzone w kosciolku czy tez w USC poniewaz osoby licza sie w swych sprzeczkach ze swoim slownictwem bo sa wolni wobec swego partnera.
  • ~Robnad
    (2013-01-26 12:30)
    jak głosowały chłopy?
    wszystkie za, jako chłopy POstępowe, co same zapładniają własną krowę.

    to się nazywa skok cywilizacyjny.
  • ~mniej durny
    (2013-01-26 12:28)
    nie zgadzam sie z takim rozumowanien ze kazdy zwiazek musi byc zalegalizowany ,nie mozna odbierac prawa decyzji tym osob jesli nie chca byc odnotowani USC Nie moze papierek decydowac ze dzieci czy kobieta czy mezczyzna nie moze dziedziczyc po swoim partnerze ,czy tez uzyskac informacji o stanie zdrowia itd.Swiat sie zmienia i obyczaje tez sie zmieniaja mimo hamulcowych z poid znaku krzyza.
  • ~Robnad
    (2013-01-26 12:28)
    ~hela2013-01-26 11:51

    "zobaczcie co jest na Zachodzie, partnerskie, potem małżeństwa, potem adopcja,"

    później Amsterdam moronko.
  • ~zzzz
    (2013-01-26 12:22)
    Poseł Kłopotek ma nie tylko chore nogi...
  • ~emeryt
    (2013-01-26 11:49)
    tylko kłopoek nie wyciąga wniosków i przez cały czas pobytu w sejmie mówi same głupothy,ten typ tak ma.
  • ~marco
    (2013-01-26 11:34)
    Głosowałem na Marka Biernackiego z PO żeby nie dopuścić do wprowadzenia legalnej sodomii w naszej pięknej Polsce. Gdyby nie było tam takich posłów to na PO nie oddałbym swojego głosu. Panie Premierze niech pan o tym pamięta.
  • ~tyz
    (2013-01-26 11:08)
    cala prawda malzenstwa bez legalizacji to ubytek kasy u klechow dlatego beda zwalczac te tendencje z cala swa surowoscia przy pomocy dewotow uzaleznionych od nich
  • ~Awatar
    (2013-01-26 10:47)
    Poseł Kłopotek poseł idiotek.
  • ~red
    (2013-01-26 10:43)
    co mozna powiedz o tym paplasie musi cos chlapnac bo nie bylby Klopotkiem.
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-01-26 10:23)
    Kłopotek to jedyny który mówi co myśli, a nie mówi co mu każą. Brawo panie Klopotek. Wczowaj też słuchałem w TVP Info forum i słuchając pajaca z lewicy i paligłupa to byłem wprost zaszokowany ich głupotą, a dopełniał ją POlimatołek Żenada!!!
  • ~poow
    (2013-01-26 10:15)
    PO ma 46 WSPANIAŁYCH ! Pozostali to byle jacy farbowańcy jak Donek !!
  • ~stary PO-wiec
    (2013-01-26 10:13)
    Brawo panie pośle! Tusk łamie kręgosłupy. To prawda. To wotum nieufności dla Tuska. Kto tego nie rozumie, niech przypomni wszystkie podobne głosowania na Zachodzie. Zawsze, po przegranych głosowaniach premier ustępował!
  • ~Hania
    (2013-01-26 09:46)
    brawo,tęczowi,obrażajcie Kłopotka,bo tylko do tego jesteście zdolni. A gdzie Wasza tolerancja,gdzie ???
  • ~MANNEKEN PIS sie spisial
    (2013-01-26 09:40)
    wiecznie z nim klopot - eck
    eee tam, margines...