Kurski kpi z Hofmana. Wymyślił mu nową ksywkę

| Aktualizacja:

Adam Hofman za słowa, że PiS urządziło Platformie Obywatelskiej "tysiąc Wietnamów", stał się obiektem drwin ze strony polityków. Także ze strony byłych kolegów z PiS, jak europoseł Jacek Kurski.

wróć do artykułu
  • ~mko
    (2013-10-20 04:39)
    taki jestes ,czwany to z tuska sobie jaja ,zrub gamoniu ,zomo zlorzy waszmi=osci wizytke
  • ~kret
    (2013-10-19 22:14)
    TEN CZOPEK MA COS POD DEKLEMPSI PIESEK GURU JARO DZIISAJ DOSTAL MEDAL//OBERKARTOFLA
  • ~Woda z mózgu!
    (2013-10-19 11:07)
    To reżimowe media ciągle lansowały i dalej lansują takich PiSowców "lite", jak Kowal, Marcinkiewicz i Kurski.

    Nie mówiąc już o takich lawirantach, jak Kluzik-Rostkowska.

    Jeśli TVN 24, TOK-fm i "Gazeta Wyborcza" robią z kogoś bohatera i idola, to znaczy, że coś z nim jest raczej nie w porządku.

    Migalski i Kluzik-Rostkowska byli ulubieńcami niechętnego PiS głównego nurtu mediów, dlatego uznali się za fachowców od kontaktów z dziennikarzami.

    Większość polskich mediów jest bezpośrednio zaangażowana w polityczny konflikt, w którym przeciwnikiem jest Prawo i Sprawiedliwość i Jarosław Kaczyński. Sympatie właścicieli mediów i ich funkcjonariuszy na etatach dziennikarskich lokują się po stronie Platformy Obywatelskiej, szerokiego obozu socliberałów oraz lewicy postkomunistycznej. Do tej grupy dołączyły właśnie media publiczne "wyczyszczone" z dziennikarzy podejrzewanych o "pisowskie odchylenie".

    Wybory w kraju postkolonialnym nigdy nie są demokratyczne, ponieważ w postkolonialnym kraju nie ma demokracji. Gdyby była demokracja, to by była wolność słowa. Gdyby była wolność słowa, to byłyby różne stacje telewizyjne – nie tylko takie, które nienawidzą Jarosława Kaczyńskiego. Upubliczniane, w sposób niemal totalny, są takie opinie, które są na rękę reżimowi. Nie ma w Polsce żadnej wolności słowa. Zamiast wolności słowa jest przemoc medialna. To jest przemoc gorsza niż fizyczna.

    W Polsce widoczna jest tendencja do rugowania głosu opozycji z głównych mediów. Jedną z cech państwa totalnego jest chęć uznania kogoś, kto ma inne poglądy, za osobę nie w pełni władz umysłowych. Druga cecha to zajmowanie się - jako najistotniejszym problemem - opozycją. Niestety, te dwa warunki w Polsce są teraz spełnione.

    Nie mówi się, jaki jest rząd, ale jak "brzydka" jest opozycja. Systematyczne stosowanie tego mechanizmu przez kilka lat przyniosło wymierne wyniki, co doprowadziło do obniżenia wiarygodności Prawa i Sprawiedliwości w oczach społeczeństwa.

    Po ponad 20 latach od upadku PRL powinniśmy się wreszcie doczekać prawdziwych mediów publicznych, które powinny wypełniać swoją funkcję - pośrednika pozwalającego na prezentowanie różnych poglądów, a nie być cały czas stroną, która myśli tylko o tym, jak sterować świadomością ludzi. Media publiczne powinny jedynie dostarczać informacje. Ich ocena należy już do widzów i słuchaczy.
  • ~Jarosław ..K
    (2013-10-19 08:19)
    Hofman !!! Panie wielka kuśka w szafie,oj biedacy
  • ~Bill
    (2013-10-19 00:52)
    Akurat ksywka NAPALM jest bez sensu, bo to Amerykanie używali napalmu w wojnie przeciw Wietnamowi płn., a nie Gevara czy komunistyczny Wietnam przeciw Ameryce. Ta ksywka jest więc ni w pięć ni w dziewięć, co nie znaczy, że powtarzanie przez Hofmana słów za Gevarą ma jakiś sens.
  • ~bolo ale nie bolek
    (2013-10-19 00:22)
    a na podkarpaciu to potyczki były na penisy, wacki, siurki, ptaki, ptaszki, a Macierewiczowi przyprawili rogi bo ogonek ma i wysłali na z-cę belzebuba, no to im znaczy się PiSdzielcom notoryczny pirat drogowy,dokopał a wstyd Jacusiu jadłeś chleb z tej samej mąki co Adaś i nasz "umiłowany" wódz pączuszek kaczuszek.
  • ~etka
    (2013-10-18 22:22)
    kur...ski to taka szmata co gó...wna po...lszewicke zamiata 1
  • ~piksel
    (2013-10-18 22:03)
    Oczywiście z ul. Czerskiej, a nie Czeskiej. Przepraszam Was bracia Czesi.
  • ~piksel
    (2013-10-18 22:00)
    Jacek Srulek Kurski - POciecha brata z ul. Czeskiej.
    .
  • ~Tofik
    (2013-10-18 21:32)
    Adam Napalm Fiut Prezesa w szafie
    prawdziwa kacza Polonia Prostituta...
  • ~wyborca
    (2013-10-18 20:40)
    Nie ma to jak opinie dwóch żałosnych wazeliniarzy, którzy własną matkę by sprzedali byle tylko na stołek wskoczyć. Plują na innych ile mogą tracąc ostatnich zwolenników, a skutek będzie taki, że po kolejnych wyborach już nikt ich nie będzie chciał w tv pokazać.
  • ~Hania
    (2013-10-18 20:34)
    Adaś mi sie podoba i ma fajnego :)
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-18 20:33)
    Przepraszam ale mam cyklofrenie i strasznie klnę jak mnie najdzie. Ale mogę sie zrehabilitować. O proszę - ryzy baran matoł szmata zrobił mnie w konia a wami pomiata. Albo : gdzieżeś ty bywał ryzy matole, w Afryce w Afryce wbijałem gole w pole
  • ~Halinka
    (2013-10-18 20:30)
    malusi kurasek-głuptasek
  • ~Jeden z nas
    (2013-10-18 20:05)
    Kurski - ty wredny i kłamliwy proletariuszu umysłowy - czy na tym zdjęciu puszczasz swego słynnego SMS-a do "pani" Cugier-Kotki?
    Tresc tego SMS-a zapewne wszyscy pamietaja:
    "Pamiętam o Tobie. Rozmawiałem z Prezesem. Będzie ok. W najgorszym wypadku Pani Poseł."
    Odnosze wrazenie, ze Polacy ciagle ulegaja zludzeniu, ze poslow na Sejm sie wybiera przez glosowanie.
    Odnosze tez wrazenie, ze to zludzenie ma swoje podstawy w obowiazujacym prawie wyborczym!
    Niejasno podejrzewam tez, ze przestepstwa wobec prawa wyborczego maja pewne odniesienia w prawie karnym!

    Skoro mamy tu niezbity dowod, ze p. Kurski czul sie tak pewnie, ze sie powazyl rozdzielac wedle uznania przez komorke mandaty poselskie (i to zaledwie jako nagrody pocieszenia, a wiec mozna przypuszczac, ze jest wladny obdarzac znacznie wiekszymi dobrodziejstwami) - to zapewne czynil to w zgodzie z obowiazujacymi w Polsce prawami i zwyczajami!

    Moglo sie jednak tak zdarzyc, ze jego szczodra oferta nie jest z tymi prawami zgodna i sugerowalbym jednak, zeby sprawe te najpierw zbadala sejmowa komisja etyki, a kiedy zajdzie taka potrzeba, zeby zajal sie ta sprawa prokurator!
    Nie bedzie tez od rzeczy zapytac szefow PiS-u, jak oni widza ten przykry incydent i kto dal Kurskiemu upowaznienie, zeby w imieniu tej partii przeprowadzal tego typu transakcje! Bo przeciez nie oferowal mandatu poselskiego na piekne oczy i zartem w przyplywie dobrego humoru!
    Przy okazji przepytalbym p. Cugier (gdzie się ta bidula dzisiaj podziewa?), dlaczego po otrzymaniu takiej oferty nie zlozyla tak obecnie modnego doniesienia o "mozliwosci popelnienia przestepstwa", godzac sie tym samym na status wspolnika, ktory - jak to ujmuje kodeks karny - "dzialal wspolnie i w porozumieniu"!
    A tak zupelnie na marginesie ciekawi mnie zachowanie redaktorow gazet, ktore co prawda publikuja sprawe, ale tylko w formie sensacyjnej "anegdoty" i zaden z rzekomo bardzo rzetelnych skadinad dziennikarzy nie poszedl naturalnym tropem rozumowania przedstawionego wyzej?
    Ciekaw jestem opinii fachowcow!
  • ~eliksir
    (2013-10-18 19:55)
    No tu musze przyznać racje Hoffmanowi, jedno co PiS i on sam osobiście robi dobrze to prowokowanie konfliktow wszędzie gdzie się da. A jeśli chodzi o wykazanie kłamstw w sprawie Smolenska, to dokładnie dziś wytłumaczyl to prof. Ronda. Ludzie szczerzy do bolu.
  • ~jan.
    (2013-10-18 19:21)
    Pajac -cwaniaczek--ostatnie podrygi.
  • ~noik
    (2013-10-18 19:06)
    chofman ma wodoglowie a skutki jak na zalaczonym obrazku...mysle ze on po szkole specjalnej..ppogrzebac mu mocniej w zyciorysie to moze znajdzie sie jakas teczka ze "szkoly dla wybitnie zdolnych" daunow
  • ~Matwij Szauk
    (2013-10-18 18:57)
    Panie Kurski to ostatnie Pańskie podrygi w polityce.Przypomina Pan szczura którego kot dusi.
  • ~JURA
    (2013-10-18 18:55)
    Stało się jasne w co gra PIS. Za wszelką cenę niszczyć tych których wybrali obywatele, a sami dorwać się do władzy i czerpać pełnymi garściami dla siebie i swoich. Hofman to jest tak wrednym facetem, że nie mogę użyć tutaj tego słowa na jego określenie. Kurski też nie lepszy,bo będąc w PIS-ie pod niebiosa wychwalał Kaczora, natomiast obecnie pluje inwektywami kiedy znajdzie okazję. To świadczy o jego paskudnym harakterze i dwulicowości. Mam nadzieję, że dopadnie żłoba odpowiednia kara.