Bielan u Gowina? "Wielokrotnie z nim rozmawiałem"

Wiele wskazuje na to, że były spin doktor PiS Adam Bielan dołączy do nowego ugrupowania Jarosława Gowina. Jak będzie się nazywać nowa partia? Gowin uchylił nieco rąbka tajemnicy...

wróć do artykułu
  • ~motek
    (2013-12-06 11:00)
    Już od dłuższego czasu podchodzi do lądowania, we mgle się zaplątał, chciał wylądować na słynnym krajowym lotnisku PiSda, ale PiSda nie wyraziła zgody na lądowanie.
  • ~lecki
    (2013-12-06 11:13)
    "Portia ********* - chwyta za ., i nie urywa!
  • ~lecki
    (2013-12-06 11:17)
    ********* Partia Pobielana". Zachęcam p. Marzenę Wróbel , tę w czerwonym,do wzmocnienia tych odrzuconych. Ziobrowate jej przecież nie chcą!
  • ~ewak
    (2013-12-06 11:18)
    To już prostytutki są uczciwsze.
  • ~Ewa
    (2013-12-06 11:37)
    dlaczego wypowiadając się o MO - olejnik trzeba specjalnego logowania , pytam dziennikarzyn dziennika
  • ~janecki
    (2013-12-06 11:42)
    Gowin przeciwko państwu socjalnemu !
  • ~Tomek z W-wy
    (2013-12-06 11:45)
    Nie mogę się nadziwić, że taki wytrawny lis polityczny, jak adam Bielan, nie poznał się na panu Gowinie i ma do niego zaufanie
    Jak można mieć dzisiaj zaufanie do pana Gowina po tym,kiedy to
    z faryzejskim uśmieszkiem świętoszka powtarzał wielokrotnie:
    Ja nie wyjdę z Platformy, ja nie opuszczę Platformy, moje miejsce jest w PO.
    Poza tym, pan Gowin jest człowiekiem, który ma sobie za nic lojalność wobec
    swoich wyborców. Pan Gowin swój mandat sejmowy zdobył jako poseł Platformy
    Obywatelskiej. Ludzie głosowali na niego, jako członka PO. Zwykła ludzka przyzwoitość
    nakazywałaby zwrocić mandat poselski zdobyty z rekomendacji PO.
    Czego byśmy nie mówili o panu Palikocie, to musimy przyznać, że zachował on się honorowo, zdając mandat poselski zdobyty w barwach PO.
    Na takie honorowe postępowanie nie było stać pana Gowina ani jego wielbicieli, panów
    Godsona i Żalka
    Premier Tusk zdymisjonował dwóch ministrów sprawiedliwości- profesora Ćwiąkalskiego i pana Gowina. Profesor Ćwiąkalski od momentu swojej dymisji nie powiedział ANI JEDNEGO ZŁEGO SŁOWA na premiera Tuska.Pan Gowin po swojej dymisji wygadywał najobrzydliwsze rzeczy na premiera Tuska.
    Obaj byli ministrowie sprawiedliwości pochodzą z Krakowa, ale, jak widzimy, dzieli ich
    OLBRZYMIA RÓŻNICA KLASY.
  • ~Reksio
    (2013-12-06 12:06)
    Żydki nie odpuszczają, nie dociera do nich,że Polska dla Polaków.Widocznie musi nastąpić poważny wstrząs,żeby dotarło.
  • ~M a k r e l a ma akta TW"Oscara"
    (2013-12-06 12:09)
    Ofiarami Nelsona Mandeli padło milion białych mieszkańców RPA -ofiarami "bohatera" malującego kominy w soPOcie jest 2 550 000 mieszkańców POLSKI którzy zmuszeni zostali do ucieczki z Ojczyzny na obczyznę za chlebem -którego cynicznie POzbawił ich POdnóżek M a k r e l i Donald TUsk154M
  • ~kolo
    (2013-12-06 12:20)
    Duzy Jarku trzymaj z daleka trupy polityczne niech ida na kuroniowke - na to zaslugują
  • ~`
    (2013-12-06 12:23)
    Jerry GOwin można się domyślac co planuje...
  • ~WAW
    (2013-12-06 12:36)
    MOZE 'RUCH GOWINA", ALBO ' GOWIN JEST NAWAZNIEJSZY'?
  • ~Moczar
    (2013-12-06 12:50)
    Syjoniści do Syjonu won!!!
  • ~ted
    (2013-12-06 13:12)
    dajcie sobie spokoj... lepiej zalozyc zaklad fryzjerski
  • ~jestem ZA
    (2013-12-06 15:56)
    To jest cioś w czerwoną zaraze więcej takich prawicowych
  • ~Tomek z W -wy
    (2013-12-06 16:00)
    Może opanują TVwizje i nie będzie takiej ściemy jak teraz za POdczerwieni
  • ~Tofik
    (2013-12-06 19:51)
    POlityczne odpadki zbierają się w śmietniku.
  • ~babcia Renia
    (2013-12-06 22:03)
    Powstanie kanapa polityczna pod wezwaniem "Zsyp Gowina".
  • ~Jarosław nic nie umie vel Kaczyński.
    (2013-12-07 09:08)
    Prawda jaka para pełna nieodpartego uroku politycznego ?
  • ~Platforma mutantów tonie!
    (2013-12-07 09:57)
    GOWIN TAKŻE PO-PIERA RZEKOMO "WSPANIAŁĄ" BUFETOWĄ --

    I JAKO RZEKOMY DEMOKRATA WZYWAŁ DO BOJKOTU REFERENDUM !!!

    TO NAM WSZYSTKO MÓWI.