Prześwietlili stowarzyszenie Piechocińskich. Rodzinne koneksje i wielka kasa

| Aktualizacja:

Stowarzyszenie wicepremiera Janusza Piechocińskiego i jego żony inkasowało milionowe dotacje od instytucji rządzonych przez PSL - donosi "Super Express". W ciągu kilku lat zwiększyło swoje przychody o ponad 1000 procent.

wróć do artykułu
  • ~wiktorek
    (2014-03-20 12:33)
    No i super ! O ssso chodziiii ?
  • ~patriota
    (2014-03-20 12:33)
    a pożniej województwo mazowieckie nie ma z czego zapłacić swoich rachunków, ciekawe ile jeszcze chowa przed nami PSL, wkońcu mają wiele lat tradycji
    !!!
  • ~ms
    (2014-03-20 12:34)
    Arbuzy z PSL mają ciąg do kasy publicznej. I rtobią to skutecznie. Jak długo jeszcze ?
  • ~radiomagnetofon z PRL
    (2014-03-20 12:36)
    Sołncewo i PSL - niech służby zbadają ten wątek.
  • ~Edward Sopot
    (2014-03-20 12:37)
    Następny ...bezinteresowny polityk

    Czy taki polityk ...bezinteresowny w ogóle jest gdzieś na świecie ?
  • ~sliski
    (2014-03-20 12:43)
    Złoty Melon", bo tak nazywa się firma, w całości należy do Fundacji WOŚP. Spółką kieruje Jerzy Owsiak. Małżonka Owsiaka, od lat związana z Orkiestrą, pełni rolę pełnomocnika Fundacji
    2,4 miliona pochodziło z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,
    Sami sobie dają,sami sobie płacą.
    To tacy samowystarczalni ludzie
  • ~kkk
    (2014-03-20 12:44)
    A jakz tym 20 mln niezapłaconym podatkiem PSL.
  • ~donald z sopotu
    (2014-03-20 12:50)
    Wzorcowe EURO-BYDLE przy korycie !
  • ~pamela
    (2014-03-20 13:05)
    A tak się cieszyli że w Polsce solimarnej i nieudanej nie ma "janukowicza" a okazuje się, że jest i to nie jeden a masa!!! masa!!! A naród musi ciężko robić na te śświnie PSL to taka dziwka wyborcza, na która głosują inne dziwki!!
    Więc o co chodzi?
  • ~Olaf
    (2014-03-20 13:06)
    Ręka rękę myje, tak kolesie POklepują się PO plecach i dalej rodzinne układy.
  • ~Jan
    (2014-03-20 13:08)
    Komunistyczna Polska rządzi., dopóki czerwonej zarazy się nie wypleni złodziejstwo i zdrada będą gloryfikowane przez czerwone sądy.
  • ~lolanoga
    (2014-03-20 13:11)
    Chciales powiedziec : Mafia Piechocinskich.. Dzienniku no nie ?
  • ~heliot
    (2014-03-20 13:11)
    no,dalej głosujcie na leśnych dziadków,Mirów,Zbychów, a wy tyrajcie po 10 godzin dziennie za 1600 złotych!!!
  • ~leming
    (2014-03-20 13:17)
    I oni chcą ,żeby za coś takiego ginęli młodzi Polacy?pogięło was-mire zdzichy rychy io bąki?
    w doopie.
  • ~pardons
    (2014-03-20 13:25)
    Peesel to parti o mentalnosci wschodniej w zasadzie tylko pieniadze sa tam wartoscia, dla pieniedzy zrobia wszystko lacznie z kradzieza i malwersacja. Dlaczego ten grzyb trawi Polske z tego samego dla ktorego sawicka przed sadem jest ofiara.
  • ~Mark Twain
    (2014-03-20 13:25)
    To juz wiem,dlaczego Pawlak po przegranych wyborach nie chcial sie z Piechocinskim pocalowac!
  • ~17mw
    (2014-03-20 13:36)
    A ja stoję z boku i przyglądam się czy z budżetu wpłynęły pieniążki na konto.Nas tam w ogóle nie ma.I nie było.
  • ~Czes
    (2014-03-20 13:41)
    Co to za ludzie na listach, kto naprawdę ich wybierał i kiedy.
  • ~Templariusz
    (2014-03-20 13:47)
    Oni niewinni, jak Sawicka.
  • ~Templariusz
    (2014-03-20 13:50)