Sukces czy porażka? Politycy o szczycie klimatycznym

| Aktualizacja:

Politycy komentują rezultaty wczorajszego szczytu klimatycznego w Brukseli. Premier Ewa Kopacz mówiła zaraz po szczycie, że w negocjacjach odnieśliśmy zwycięstwo. Opozycja odnosi się do tego krytycznie.

wróć do artykułu
 • ~sprzedawczyki
  (2014-10-25 19:51)
  kolejna wielka, rządowa porażka
 • ~Mirka
  (2014-10-26 11:46)
  Załączyłem telewizor na program kawa na ławę i muszę POwiedzieć ze tego się nie da słuchać normalnie, zachowóją się tam jak kilku głuPOl przy gorzale, kłucą się, jeden drugiemu przeryw ubliżają sobie, urządzają kpiny i cwaniactwo, tam niema dyskusji, a najgłupszy Szefeld , bo ten całkie nieda nikomu nic POwiedzieć i zachowuje się iak by wszystkie rozumy pożar, a redaktor doklada do pieca.
 • ~Ubek
  (2014-10-26 07:05)
  I język miłości PIS "kruluje" na forum. Wypociny "sflustrowanych" nieudaczników i frajerów zalewają Kraj podnoszący się po zniszczeniach wojny i zaniedbaniach komuny. Medialnie dramat, armagedon i tragedia narodowa. W realnym świecie systematyczny postęp we wszystkich dziedzinach. Nawet pierwszy raz w historii wygraliśmy z Niemcami w nogę i to do zera.To tez wyraz zmian!!!
  Co może powiedzieć opozycja, wykwit PRL-u, dla której idolem jest prawdziwy polski patriota Edward Gierek? Dwugłos , a właściwe "jedn głos" Gawkowskiego z SLD i Hofmana z PIS różnią się tylko i wyłącznie tembrem głosu. Przekazują te same treści: kłamstwa rodem z propagandy PZPR-u.

  Rządy PIS- przypomnę sami oddali władzę... dlaczego?... bo nie umieli rządzić? Rządy SLD- zakończone największymi aferami korupcyjnymi w III RP. Leszek Miller - to tajne obozy CIA na terenie Polski. Jarosław Prezes- "samobójstwo" Pani Blidy.
  Zapowiada sie kolejna koalicja PIS - SLD( Leszek Miler startował z List samoobrony, a przypominam : Samoobrona tworzyła rząd z PIS. Premierem był Jarosław Kaczyński.
  Taki rządowy mariażyk PIS- SLD to dopiero będzie cyrk , za który My Polacy zapłacimy.
  Narzekamy na ideologię PO- ciepłej wody w kranie.. ale emigrujemy na Zachód, do raju... a tam od lat 50 tych ten typ polityki świetnie się sprawdza! Najlepszym tego przykładem są Niemcy.

  Zdecydowanie wybieram ciepłą wodę w kranie. Rola trupa na dnie okopu w wojnie polsko-polskiej , a co gorsza ( pod rządami PIS) polsko rosyjskiej jakoś mi nie leży!
 • ~Bolek
  (2014-10-26 07:40)
  Wielki sukces tylko że dla Niemiec i Francji narzucili nam swój punkt widzenia i interesów a Kopacz sie cieszy pytam z czego trzeba ogromnej kasę pożyczyć oczywiście z Banku światowego by kupić wiatraki z Niemiec i elektrownie atomowe wybudować z zakupioną technologia od Francuzów od Rosji paliwo do nich Pytam jak budżet państwa to wytrzyma Kopacz załatwiła jedno po nas choćby potop Żenada
 • ~PO-lak
  (2014-10-26 08:03)
  I jak czytam komentarze, to wynika z nich ,że czas na emigrację do "naprawdę wolnego świata" do Rosji. Żegnam was i życzę wam wszystkim mlaskaczom szerokiej drogi! Pa pa.
  Ja osobiście zostanę w tym podłym kraju, gdzie głód, smród, nędza i zupełny brak perspektyw. Po rządami Po Polska ginie, ratujcie się i uciekajcie do Rosji!!! Ja zostanę i będę nadal cierpiał katusze.
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-10-26 08:34)
  Tussk kłamie jak najęty, do czego Polacy manipulowani reżimowymi tfuenami i im p. mediami już się przyzwyczaili przez 7 lat rządów tej szkodliwej dla Polski partii.
  Prawdę mógł powiedzieć zaraz pierwszego dnia tego skandalu, ale przez kilka dni, z typową sobie perfidią chował głowę w piasek i przygotowywał manipulacje faktów, by wyjść z twarzą z tej haniebnej dla niego sytuacji. Można sobie tylko wyobrażić, jakiej wścieklizny dostawaliby redaktorzyny reżimu, gdyby na jego miejscu był premier Kaczyński, na pewno wyciagnęliby go nawet z domu, by szybko wyjaśniał sprawę, a Tusskowi na wszystko POzwalają i każde jego kłamstwo przyjmują dpo wiadomosci, jako prawdę objawioną , w ten sposób oszukują naród szkodząc Ojczyżnie. .

  ...
 • ~TYLKO PIS! PO GONI SKORUMPOWANYCH ZŁODZIEI! Z PO
  (2014-10-26 08:34)
  Tusku ! jesteś przesiąkniety kłamstwem, obłudą, cwaniactwem podwórkowym do ostatniej tkanki .żbiera mi się na wymioty, gdy obserwuję tą zakłamaną i bezszczelną gebę. Może zidiociali twoi fani uwieżą .ale ttylko dlatego ,że udało się wam -wyprać ich mózgi.
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-10-26 08:35)
  lze jak bura suka klamczucha kopacz ,a nawet lepiej--nigdy nie było spotkania w cztery oczy ,a co mamy w dokumentach dyplomatycznych z 2008 r; wiec wtedy dziennikarze niby kłamali,a rudy był cicho--zenada totalna i tyle...zlapal kozak Tatarzyna,a Tatarzyn za .leb trzyma...
 • ~PO-nie głosuję TVN-nie oglądam GW-nie czytam
  (2014-10-26 08:35)
  Kłamstwa o katastrofie nie wychodzą na jaw bo są ogólnie znane.
  Władza Rosji i POlski po prostu nie pozwala zatwierdzić i podać do wiadomości ogólnie znanej prawdy.
  Mało tego robią wszystko by zatuszować prawdę i podać jako prawdziwe fakty wyimaginowane dla nich dobre ustalenia gabinetowe.
 • ~PO-nie głosuję TVN-nie oglądam GW-nie czytam
  (2014-10-26 09:00)
  na POhybel PO !!!
  Polski Narodzie !!! W dzień wyborów w końcu odrąbiemy siekierą tą śmierdzącą pęPOwinę od koryta...!!!.
 • ~Polak
  (2014-10-26 10:31)
  PO to jedna wielka porażka dla Polski i Polaków. TYLKO TRYBUNAŁ STANU...
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-10-26 10:39)
  Partia Oszustów, kolesi rozkradających majątek narodowy, SITWY fałszującej listy, wydłużającej wiek emerytalny, dając sobie milionowe odprawy a z prawych Polaków robią niewolników w POLSCE i EUROPIE. NADSZEDŁ CZAS NA ZMIANY!!! TRZEBA ICH ROZLICZYĆ ZA ZBRODNIE NA NARODZIE POLSKIM!!!
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-10-26 11:28)
  Mozesz przetlumaczyc z wolskiego na polski Robnad 2014-10-26 10:39 ?
  PIS falszerzu postow ?
  Maly sflustrowany fob ciemnogrod i zacofanie to domena pisiorow
 • ~Marta
  (2014-10-26 11:47)
  POparańce POwinni ludziom wypłacać rekompensaty teraz.
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki maz swojej siostry
  (2014-10-26 00:09)
  Wiesio13 bicz na PISmatołki PO to ubecka zgnilizna POchodzenia kazirodczego
  PO to fekalia PO deszczu
 • ~janusz
  (2014-10-26 11:51)
  GłuPOle z partii oszustów jeszcze nie mieli sukcesu, same POraszki złodziejstwo katastrofy i obciach.
 • ~stary UBek
  (2014-10-26 11:56)
  Szefeld kto to taki a były przydupas Stokłosy
 • ~Robert d'Artois
  (2014-10-26 12:02)
  ubeki będą miały ciepłą wodę w kranie do wyborów, i tyle.
  durne kmioty, POd batutą durnego matoła.
 • ~Wanda
  (2014-10-26 12:48)
  Zaden leming nie myśli samodzielnie, mają zamulone mózgi cudami rudego niespełnionymi i nienawiścią.
 • ~Górnik KWK ,,Wujek"
  (2014-10-26 12:58)
  Jaruś niech zacznie od nauki słów hymnu narodowego kraju, w którym żyje bo jego twórca przewraca się w grobie, że taki "Wielki patriota i katolik " nawet tego nie potrafi zrobić dobrze. I ten typek ma rządzić 40 milionowym krajem??
  Na księżyc, tam na pewno zbuduje krainę mlekiem i miodem płynącą.
  Jarus bezzebny zna cztery jezyki: polski, wolski, kaczy i mlaskowy.
  Na pomnik zimnego Lecha zawsze się znajdzie kasa, po co nam jakieś szpitale? :)

Może zainteresować Cię też: