Kaczyński podsumował rządy PO: Afery, afery, afery...

| Aktualizacja:

Siedem chudych lat. Jarosław Kaczyński podsumował cały okres rządów koalicji PO-PSL. Przy okazji wystąpienia premier Ewy Kopacz, prezes PiS przedstawił także swoje podsumowanie, stojąc obok dużej czerwonej siódemki.

wróć do artykułu
  • ~aryta
    (2015-03-31 16:34)
    A afery: hofmanowa, tomusiowa, skokowa, madrycka, kaminskowa, dudowa to pies? I to bez rządzenia. A co by było jakby byli u władzy?
  • ~jerzy
    (2015-03-31 16:37)
    do aryta.. Afery Pis to pryszcz, wielkości śledzia, a afery PO to grube miliardy niestety.
  • ~POPSL jak wladza z serialu Alternatywy 4
    (2015-03-31 16:41)
    Niestety ale trudno sie nie zgodzic z nim. Po 8 latach rzadow POPSL zwlaszcza ostatnie 4 lata sa bardzo slabe i naznaczone beznadziejnym rozdawnictwem w celu ratowania partyjnych stolkow. To sie przeklada na coraz slabsze panstwo i coraz wieksze dlugi tak indywidualne jak i calego panstwa. Przez 8 lat nie dokonano zadnych konkretnych strukturalnych reform, ktore by usprawnily panstwo. Marnotrawstwo srodkow jest wszechobecne a profity z tego ma garstka partyjnych ludzi zwiazanych badz z PO lub PSL. Tragicznie wypada Polska w sprawach zagranicznych a mimo to ludzie odpowiedzialny za to nie ponosza zadnych konsekwencje a wrecz przeciwnie, sa promowani bo jedyna zasada obowiazujaca w obecnym rzadzie to kolesiostwo i kto pod kim jest 'podwieszony' jak to niegdys w serialu Alternatywy 4 , Aniol swojej zonie tlumaczyl. POPSL to mizerna, kunktatorska wladza gdzie wiekszosc srodkow i energii idzie w gwizdek, w marketing, propagande sukcesu, by dalej oszukiwac spoleczenstwo i zaklinac je by obecnie rzadzacy bezkarnie pozostawali u wladzy.
  • ~kolejarz
    (2015-03-31 16:42)
    narzeka na sluzbe zdrowia a mamusia to bez protekcji byla leczona w rzadowej klinice
  • ~cafar
    (2015-03-31 16:45)
    Jedyne co potrafisz KAczyński to pluc jadem i szczuć. Jestes żałosnym, zakompleksionym, małym, człowieczkiem. Spieprzaj dziadu wreszcie, odczep się od nas frustracie..
  • ~elo
    (2015-03-31 16:51)
    od SKOK-u Stefczyka to był biznes oficerów WSI. W zarządzie był płk. Piotr P. Kasa Krajowa SKOK już w 2012 r alarmowała KNF o nieprawidłowościach w SKOK Wołomin i wnioskowała o kontrolę. KNF przez 2 lata nie robił nic, a byli oficerowie WSI wyprowadzali stamtąd kasę w kwocie 2 mld złotych. Teraz w kampanii wyborczej KNF zaczęła biadolić że Bankowy Fundusz Gwarancyjny musiał wykładać kasę, ale że to przez zaniedbanie KNF i mimo apeli Biereckiego o kontrolę w tym WSI-owym SKOKU nic nie mówił.
    Co do pieniędzy Międzynarodowej Unii Kredytowej, to jej szef pisał (w najnowszym tygodniku W Sieci jest zdjęcie tego dokumentu), że zostały rozdysponowane zgodnie z jego wolą i statutem likwidowanej fundacji). Jeśli KNF zgłosi sprawę do prokuratury to może jest coś na rzeczy, na razie szef KNF pobiegł z tym do mediów. Natomiast to Bierecki składa pozew o naruszenie dóbr osobistych. Wygląda to na medialną hucpę i brudną kampanię PO z elementem zemsty banksterów za program Biereckiego korzystny dla frankowiczów a niekorzystny dla banków (i finansowanie mediów niezależnych).
  • ~ojej
    (2015-03-31 16:55)
    Faktycznie, PiS-owi udało się znacznie więcej zepsuć w ciągu zaledwie 2 lat wyjątkowo nieudolnych rządów, jak tak można rządzić przez dwie pełne kadencje z ogromną szansa na trzecią? Przy takiej opozycji to niestety wolę, żeby ta nieszczęsna Platforma nadal rządziła.
  • ~demos
    (2015-03-31 17:01)
    Że wymienię 7 głównych afer: stoczniową, hazardową, Amber Gold, sędziego na telefon, info aferę, zegarkową i taśmową. Mało?
  • ~stop nierzadu uzbeckich
    (2015-03-31 17:05)
    Słowa kopacz świadczą o POtrzebie zagłuszania własnego sumienia. Czy rządzący są przeświadczeni, że mają do czynienia z bezrozumnymi Polakami. To jest obrzydliwe, chamskie i prostackie.. Gdzie honor, gdzie etyka, gdzie odpowiedzialność za czyny i wypowiadane słowa. Kłamstwa, oszustwa, cwaniactwa i cynizmu. Powtarzane klamstwa nigdy nie stana sie prawda.. Na przestrzeni dziejów zło zawsze czeka ten sam los- POgarda i strącenia w otchłań nicości. To tylko kwestia czasu!!!Od 10-04-2010 zdrajcy niszcza Polske i Polakow.
  • ~geograf
    (2015-03-31 17:06)
    No niestety ale jak zwykle samą prawde Kaczyński mówi i to bardzo łagodnie. Dodajmy do afer hazardowej, informatycznej, tasmowej, aferę wyborczą, nieprawidłowości przy wyjasnianiu katastrofy smoleńskiej, pogłebiajacy sie kryzys sądownictwa, wycofywanie sie państwa z małych miasteczek. To jest po prostu dramat.
    I cos zlego dzieje sie z ludzmi, kręcą, kombinują jak w komunie w latach 70.
  • ~WAW
    (2015-03-31 17:07)
    BUEHEHEHEHEHEHEHE!!! :)))

    COS CI SIE KURDUPEL JUZ POMIESZALO WE LBIE Z TEGO WYSILKU I NIE WIESZ JAK ZATUSZOWAC OSTATNIE PISOWSKIE AFERY... :))
  • ~Robnad
    (2015-03-31 17:07)
    afera na aferze, kłamstwo na kłamstwie, złodziejstwo na złodziejstwie to całe rządy PO
  • ~karol
    (2015-03-31 17:08)
    Bardzo mnie interesuje - jak długo jeszcze ten zakompleksiony człowieczek będzie obrażać tych, którzy PRAWOMOCNIE wybrali i rząd w Polsce i Prezydenta!!! Jak długo jeszcze będziemy zmuszeni wysłuchiwać jego jeremiady i inwektywy!?Gdyby to, vo opowiada było wygadywane pod adresem jego partii już dawno oddałby sprawę do sądu. Czy dlatego jest bezkarny, że uważa się go za niezbyt rozgarniętego umysłowo??
  • ~WAW
    (2015-03-31 17:08)
    ~jerzy2015-03-31 16:37

    do aryta.. Afery Pis to pryszcz, wielkości śledzia, a afery PO to grube miliardy niestety.
    ---
    PONAD 3 MILIARDY NA PISOWSKIE SKOKI TO PRYSZCZ? MASZ ROZMACH...
  • ~Bicznapis
    (2015-03-31 17:09)
    A czym może pochwalić się ten zapleśniały zdziadziały kurdupel co on w swoim życiu zrobił dobrego nieudacznik ,cały czas żyje na koszt państwa t.z. na nasz koszt żadnej pracy konkretnej nie wykonywał .Pozostanie po nim tylko kupa smrodu i nic więcej .
  • ~wuj sam
    (2015-03-31 17:09)
    Po 8 latach rządów PO mamy to co tak celnie nazwali ministrowie tego rządu - kupę kamieni i panstwo teoretyczne.
  • ~realista
    (2015-03-31 17:10)
    Te krytyczne uwagi (własciwie obelzywe) które tu czytam są niedorzeczne i nietrafne, to po prostu emocjonalne wycieki nienawiści a nie zadne argumenty
  • ~bohun
    (2015-03-31 17:12)
    PIS wróć!!!
  • ~Po to stracone zaufanie, czas i milirady euro
    (2015-03-31 17:14)
    Wystarczy odtworzyc te 'tasmy wprost' jeszcze raz i bedzie podsumowanie bez bajerowania czyli "Ch... du..a i kamieni kupa" . A to ze Kopacz z cala ich machina propagandy beda zaklinali spoleczenstwo to nic nowego. Robia to od 8 lat nie robiac nic innego no moze poza nieustajacym zwalczaniem i zwalaniem wszystkiego na PiS tak jakby to oni byli u wladzy.
  • ~antypisuar
    (2015-03-31 17:14)
    co można powiedzieć o kartoflu? Ze jest zgniły, stary jak cap i samotny i bezpotomny. Gdzieś tam zgnije w zapomnieniou i oby nsz szxczęście narodu jak najszybciej słuch o zgniłym kartoflu zaginął/

Może zainteresować Cię też: