Duda w specjalnym oświadczeniu: Czas, aby afery się skończyły

Najwyższy czas na to, aby skończyły się afery - mówi Andrzej Duda. W specjalnym oświadczeniu prezydent elekt wyraził nadzieję, że w polskiej polityce nastąpią zmiany i do władzy dojdą ludzie, którzy będą kierowali się interesem kraju.

wróć do artykułu
  • ~wszyscy siebie warci
    (2015-06-11 12:42)
    pie rd oli tam
    drugi bronek, tylko młodszy i bardziej kościołowy
  • ~Jarekmymzbawcąjest
    (2015-06-11 14:20)
    Aktywność pana elekta jest wzruszająca. Zakładając wygraną jego sponsora w jesiennych wyborach oczekuję identycznego zaangażowania tego pana w krytykę wyczynów jego kolesiów, którzy już przebierają nogami przed skokiem na wymarzoną WADZĘ.
  • ~hejterow 100
    (2015-06-11 14:42)
    Ale sie tu hejterow PELOwskich namnozylo.. jak za przeproszeniem much w wiejskim klopie.. fuj..
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-11 14:35)
    PIS WLADZY JUZ NIE ODDA- !!! UWAGA

    W koalicji Jaroslaw Kaczynski ogra Pawla Kukiza jak dziecko
    , po zwyciestwie PiS spróbuje zmienic prawo w ten sposób, by uniemozliwic
    ewentualna próbe odebrania mu wladzy w kolejnych wyborach !!!

    Jaroslaw Kaczynski mówi wyraznie, ze chce zmienic konstytucje, tak jak zrobil to Orban
    na Wegrzech: utrwalajac swoja wladze na dlugie lata

    PiS zapowiada takie zmiany konstytucji, które moga oznaczac, ze kolejne wybory zostana przeprowadzone pod taka dominacja jednej, ze beda fikcja. Szczególnie mlodym ludziom trzeba wyjasnic, ze jesli sie raz pomyla, to nie oznacza, ze beda mogli z tej pomylki wyjsc
    - Znam Jaroslawa Kaczynskiego, znam Antoniego Macierewicza, znam Mariusza Kaminskiego.
    Jak oni sie dorwa do pelnej wladzy, to jej nie oddadza
    RATUJCIE POLSKE przed dyktatura PIS !!!
  • ~jerry m
    (2015-06-11 14:35)
    A wy tak wszystko na poważnie bierzecie.Jakieś oceny, podsumowania, rady, przestrogi itp.Pamietajcie, że jest dzień, prawie jeszcze południe. A wieczorem powiedzą: żartowaliśmy, żartowaliśmy. I jak wtedy zareagujecie? Ja tam uważam, że babcia eulalia ma racje. W każdej poważnej sprawie najpierw trzeba do ojca dyrektora, a potem wypowiadać "swoje " zdanie.
  • ~cyt
    (2015-06-11 14:26)
    Do ~obywatelka. Identyczne bagno panuje w PIS. Najgorsze to bagno ideologiczne, gdzie wmawia się Polakom z kim mają spać, gdzie mają sr... w czym mają chodzić, a prezerwatywa i in vitro to grzechy śmiertelne, za które będą wsadzać do paki. Czym się zajmuje PIS? Właśnie tym, bo tu ma sprzymierzeńców - kler, który stosownie postraszy swe owieczki z ambony, że do nieba nie trafią. Zabobony, herezja. Mamy XXI wiek, a nie średniowiecze. Za finansowanie partii PC z pieniędzy FOZZ Kaczyński nie odpowiedział. A to była jedna z największych afer. Dziennikarza, który to nagłośnił zniszczyli. Sprawa zmieciona pod dywan.
    To, że wywala się PO nie dziwi mnie, ale dojście do władzy Kaczyńskiego już bardzo. Wolałbym wyjechać, niż żyć w państwie rządzonym przez Rydzyka i jemu podobnych, wspieranych finansowo i moralnie przez Kaczyńskiego z kibolami jako zbrojnego ramienia PIS. PIS PO, SLD, PSL to partie zdegenerowane. Kukiza czeka to samo. Prawo w Polsce obowiązuje tylko zwykłego obywatela. Korporacje, pseudopolitycy, sędziowie, prokuratorzy mają je gdzieś. Winny jesteś skarbówce złotówkę. to uruchamia się cały aparat represji by cię dorwać. Miliony idą na idiotyczne kapanie wyborcze, wycieczki turystyczne, zakrapiane imprezy z pieniędzy podatników. Dlaczego do tej pory prokuratura nie przedstawiła zarzutów wszystkim "kilometrówkarzom". To kradzież w biały dzień. Chyba się umorzy, bo niewielka szkodliwość czynu. Te same gęby od 20 lat w Sejmie. Rzygać się chce jak się na nie patrzy.
  • ~mieszkaniec
    (2015-06-11 14:23)
    Pan doktor elekt Andrzej Duda nudzi sie najwyraźniej na urlopie, bo zaczyna dorabiać jako propagandzista PiS-u.
    Jeżeli przegrana Prezydenta Komorowskiego jest - jak wszyscy chcą tego - przegraną PO, to należy pamiętać, że wynik tej przegranej wynosi 48,5% głosujących w II turze. Jeśli więc chce się być Prezydentem wszystkich Polaków to nic takiemu prezydentowi do pouczania jakiejkolwiek parti,i a tym bardziej elektoratu PO. Od rozliczania partii są wyborcy i oni to zrobią w innym trybie.
    Tymczasem dobrze byłoby panie doktorze na urlopie zająć się inną formą dorabiania na boku, bo propagandzista PiS, to zajęcie dla Mastalerka, Brudzińskiego, Kaczyńskiego i prawie każdego, to tam do tej partii należy.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-11 14:21)
    Olej PIS falszywki pseudo- wiesio13 !

    PiS to moralne i intelektualne szambo, banda miernot inspirowanych przez niespelnionego
    Kurdupla ktory gotowy jest zniszczyc Polske dla swoich celów
  • ~hey
    (2015-06-11 14:06)
    Przyjmuję zakłady, kiedy prezes PiSbolszewi pójdzie z kukłą Dudy pod pałac i ja podpali tak jak to zrobił z kukłą prezydenta Wałęsy., kiedy ten wyp...ił Kłamczyńskich ze swojej kancelarii...
  • ~lubenz
    (2015-06-11 14:53)
    Przypominam, że elektorat pana Dudy wprowadził w odniesieniu do polskiego prezydenta określenie "Komurski" i takie też określenie należy stosować wobec pana Dudy. Będzie to wyraz wsłuchania się w wolę wyborców, o co ostatnio apeluje PiS. A zatem nie prezydent Duda, tylko "elekt A.Komurski". Elekt - żeby nie mylić z Komorowskim.
  • ~heliot
    (2015-06-11 13:59)
    Trochę pisemnej kultury !!!Nie Duda wygłosił , ale prezydent elekt Duda... wstyd mi jako obywatela za pismaków!!!
  • ~Upadłe państwo.
    (2015-06-11 13:56)
    Tusk awansował wszystkich tych co zawinili w katastrofie smoleńskiej.Który w świecie premier tak robi.
  • ~czesio14 pejcz na pocymbały
    (2015-06-11 13:55)
    hey - ciebie to ewolucja ominęła wyjątkowo szerokim łukiem.
    każdy obywatel, nie tylko elekt, prezydent obojętnie, czy jest taki, siaki, owaki ma prawo reagować na wynaturzenia i działanie przeciw krajowi i narodowi !
  • ~krzyhoo1
    (2015-06-11 13:55)
    A kto prosił pana prezydenta-elekta o zdanie? Jak tam reforma emerytalna, bo z wywiadu p. Gawryluk wynika, że wydutkał pan wyborców i drugiego Dudę jak na rasowego populistę-cynika przystało
  • ~Jaki to kraj?
    (2015-06-11 13:52)
    Jakie my mamy państwo,skoro sami podpalają rosyjską budkę tylko po to aby zwalić na opozycję ,nie mając pojęcia co z tego mogło wyniknąć to strach pomyśleć. Wojtunik opowiadał o tym Bieńkowskiej.
  • ~wet
    (2015-06-11 13:37)
    Poważnie: co gdyby "apolityczny" Sąd Najwyższy "zapomniał" do 24 czerwca wydać decyzję o ważności wyborów prezydenckich? Bo na razie się nie spieszy. Może trzeba, aby ktoś się tym zainteresował?
  • ~jerry m
    (2015-06-11 14:49)
    Ej, ty hejterze setny. Co ty przepraszasz, muchy czy klopa wsiowego?
  • ~ciekawy
    (2015-06-11 14:56)
    A co to za 10 bydlakow na tym zdjeciu...oni z PO??
  • ~OKU
    (2015-06-11 13:32)
    Nie czepiajcie się. Przecież PAŃSTWO POLSKIE ZDAŁO EGZAMIN, LEPIEJ NIŻ W SMOLEŃSKU !!!
    TU PRZYNAJMNIEJ NIKT NIE ZGINĄŁ.
  • ~Waldus
    (2015-06-11 15:02)
    Ale te PO- wskie hejterzy to prostaki,,,a gluuuuuuupie ! ,.,.,!.,.,!!! he he heeeeeyyyyy