Tusk o dymisjach w rządzie Kopacz: Takie kroki podejmują ludzie twardzi i mocni liderzy

Takie kroki podejmują tylko twardzi i mocni liderzy - powiedział szef Rady Europejskiej Donald Tusk o wczorajszych decyzjach Ewy Kopacz. Premier poinformowała wczoraj o dymisjach ministrów skarbu, zdrowia i sportu. Z funkcji marszałka Sejmu zrezygnował Radosław Sikorski, a Jacek Cichocki przestał być koordynatorem służb specjalnych. Wszystko z powodu afery taśmowej.

wróć do artykułu
  • ~przyszłość platfusa
    (2015-06-12 05:19)
    Koniec ryżego bliski jak PiS jesienią dojdzie do władzy cofnie mu rekomendację w UE a wówczas drzwi więziennej celi staną otworem
  • ~maniek
    (2015-06-11 21:42)
    OSIEM LAT oszustwa i przeprowadzone doświadczenia na żywym organizmie -SPOŁECZEŃSTWIE!! ROZLICZYĆ TYCH PRZESTĘPCÓW !!DOŚC JUŻ !!WON ZNIMI
  • ~Hombre
    (2015-06-11 17:07)
    Odpowiem Wam, komu najbardziej zalezalo na zamiataniu afery podsluchowej pod dywan.
    Wydaje mi sie, ze tym koszernym zbokom z panstwa teoretycznie istniejacego ' ch.., d..a i kamieni kupa '.
    Szkodliwy owad STONOGA sieje zniszczenia, zgliszcza i pustki wsrod Platformy Obrzezanych. Ta platforma juz nie ma sterowniczego i juz zaczyna sie wykolejac !
  • ~zawiedziony
    (2015-06-11 17:22)
    Myślałem że Tusk na obczyźnie trochę się podciągnie mentalnie i rozsądnie ale widać ten sam kłamca ten sam pół mózg .
  • ~mnpok
    (2015-06-11 17:25)
    ta ustawka sie nie powiedzie p Tusk --i w Brukseli skonszysz tak jak powiniennnTo ze uciekles z tonacego okretu OKRETU NIE ZATOPIMY ALE ZA BURTE WYRZUCIMY I TA TWARDA MOCNA liderke twoja i innych --Tym razem KOPANIE PRZEKOPYWANIE DOKOPYWANIE OBKOPYWANIE WYKOPYWANIE __JEJ SIE NIE UDA ___CHOCBY PO TRUPACH DO CELU JAK TO ROBICIE POLACY SIE BUDZA I SWIAT SIE BUDZI
  • ~Gość
    (2015-06-11 17:26)
    Ciekawe, czy rykoszet zmian trafi Tuska w Brukseli , bo w końcu to on przez blisko 8 lat grał przywódcę nieskazitelnego rządu w Polsce.
  • ~XQ
    (2015-06-11 17:41)
    Osiem lat, ośmiornica, ośmiorniczki.
  • ~tt
    (2015-06-11 18:02)
    Tusk akurat sam sobie wystawia złe świadectwo bo kilu tych wywalanych ministrów należało już wyrzucić kilka lat temu. Skoro Tusk wówczas tego nie zrobił a dziś twierdzi iż jest to oznaka siły charakteru Kopacz, to oznacza że jego charakter był wobec nieudolników po prostu mięki jak g...
  • ~WAW
    (2015-06-11 18:10)
    Tusk o dymisjach w rządzie Kopacz: Takie kroki podejmują ludzie twardzi i mocni liderzy
    ---
    Znaczy się, żeś był dupa w czasach swego " rządzenia" i tak już ci zostało.
    Głupiego bąka ksywa józek żeś puścił by rzec „Nie każde oszustwo jest przestępstwem” -te słowa Donald Tusk, prezes Rady Ministrów, zwany Premierem RP, wypowiada 14 sierpnia 2012
    I nawet głosów nie liczyłeś jak podczas nocnej zmiany.
    Panowie, policzmy głosy!
  • ~gość
    (2015-06-11 18:39)
    OSZUST CHWALI OSZUSTA a w głowach lemingów za 450 zł jest pustka .
  • ~wojtek
    (2015-06-12 09:01)
    Tusk wybrał na swojego następcę najgorszy z mozliwych wariant, czyli Kopaczową, jeszcze gorszą od niego (dobro kraju nie miało z tym nic espólnego), by móc za chwilę w glorii chwały na białym koniu powrócić do kraju jako zbawca narodu, który miał mu wybaczyć, że jest cienkim Bolkiem ...
  • ~anTEK 56
    (2015-06-11 18:56)
    10 obietnic Tuska zniknęło ze strony www Platformy . Ale pamiętamy 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy. 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ. 5. Uprościmy podatki, wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. 6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012. 7. Wycofamy wojska z Iraku. 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. 9. Podniesiemy poziom edukacji i
    upowszechnimy Internet. 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Polska zasługuje na cud gospodarczy. Donald Tusk, 19 października 2007 r
    KLEJCIE TO DO INNYCH KOMENTARZY- NIECH LUDZIE WIEDZĄ... oto oblicze P-artii O-szustów
  • ~dziurawa łajba tonie
    (2015-06-11 19:47)
    Ruda glizda zostawiła burdel i zwiała,okazało się już wcześniej,że jest b.słaby politycznie dba tylko o swój interes prywatny.
  • ~BASIOR
    (2015-06-11 21:16)
    taka mocna jak jego Hiszpański
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-11 16:57)
    PIS finnansuje Stonoge !!!Tym kreci PiS + Putin
    Falenta i partnerzy to tylko platni wykonawcy.
    W Polsce panuje bezprawie, nie ma ludzi niewinnych. Kazdy moze z dnia na dzien, stac sie wrogiem mafii urzedowo-koscielnej.
    W Polsce zlodziej siedzi w spolce weglowej, w kurii, czy w urzedzie gminy.
    Polske destabilizuje PIS +kosciol + zlodziej Falenta + Putin
  • ~Bronio
    (2015-06-11 21:45)
    Żałośni POpaprańcy!Mafia nie rząd!
  • ~Hania
    (2015-06-11 21:56)
    No widzisz rudy ! Ewa ma jaja a nie watę tak jak ty !!!
  • ~///////////////////////4
    (2015-06-11 22:06)
    donald tusk - za jego okupacyjnych rządów , dokonywano grabieży
    Polski , afery , bieda , nędza Narodu Polskiego .
    Dobrze wiodło się tylko złodziejom i burżujom.!!!
  • ~LOL!
    (2015-06-11 22:14)
    Kopacz dymisjonuje, Tusk chwali, PO się rozpada.
    Groteska :-D
  • ~delegalizacja PO
    (2015-06-11 23:07)
    Ta szuja i menda trzęsie POrtkami, bo mają opublikować akta STASI. POżyteczny szkodnik na polskim POdwórku był najlepszym "premierem Niemiec i Rosji" po 1991.

Może zainteresować Cię też: