Kukiz przegonił Platformę. Trzy partie w Sejmie. Najnowszy SONDAŻ

| Aktualizacja:

Choć w najnowszym sondażu wygrywa PiS (wraz z Solidarną Polską i Polską Razem), to największe powody do zadowolenia ma Paweł Kukiz.

wróć do artykułu
  • ~lokoko
    (2015-06-12 16:46)
    hołota chce władzy? Do nauki.
  • ~KAZ
    (2015-06-12 16:53)
    PiS i Kukiz , może zrobią porządek w tym syfie. Chyba , że te bydlaki sprzedali Polskę i są takie umowy podpisane, że nie będzie można ich odkręcić. Wtedy trzeba wziąć przykład z Chin i zrobić pokazówkę na Stadionie Narodowym
  • ~leming - doradca
    (2015-06-12 16:56)
    Pospieszcie sie z przedtrminowymi wyborami, bo inaczej to was bojowkarze Kukiza POwiesza.
  • ~PO to mega przekret
    (2015-06-12 17:07)
    POPSL poza tym, ze zrobila z Polski najwiekszego POpychla w Europie to drastycznie oslabila gospodarcza konkurencyjnosc Polski. PO to nic innego jak 8 letnia polityka podzialow spoleczenstwa i podsycania nienawisci do kazdego kto chcial dbac o interesy Polski.
  • ~emeryt
    (2015-06-12 17:07)
    Duda wygrał dzięki Kukizowi ale pis go zrobi w buca bo pis to wrogowie Polski i Polaków !
  • ~z Żaliboża
    (2015-06-12 17:24)
    Mnie interesuje tylko to, aby w sejmie nie było SLD i PSL. Reszta to i tak "ch.j, du.a i kamieni kupa" - cytując klasyka.
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-12 17:29)
    "...bo chce zmian rewolucyjnych, które zapowiada Kukiz - komentuje dr Jacek Chołoniewski z firmy Estymator."
    O Matko, o Jezu Jezusińku, o jakiej my tu myślemy REWOLUCJI, Ludzieńki i Narodzie, pod przewodnictwem niejakiego Pawła Kukiza, qervas, co ?!!
    A kto to jest ten PAWEŁ KUKIZ ?! Ma jakiś program, struktury, gabinet cieni, poza tymi szmatławcami, którzy go popierają, o których gdzieścić przeczytałem, z którymi nie chciałbym nawet napić się wódki ?! Mnie ta sytuejszyn przypomina balladę Leśmiana "Dziewczyna" - wybaczta, Ludzieńki, że ją zacytuję w całości, bo ona jak nic pasi do tej sytuacji. Przeczytajta ją w całości !

    "Dwunastu braci, wierząc w sny, zbadało mur od marzeń strony,
    A poza murem płakał głos, dziewczęcy głos zaprzepaszczony.
    I pokochali głosu dźwięk i chętny domysł o Dziewczynie,
    I zgadywali kształty ust po tym, jak śpiew od żalu ginie...
    Mówili o niej: "Łka, więc jest!" - I nic innego nie mówili,
    I przeżegnali cały świat - i świat zadumał się w tej chwili...
    Porwali młoty w twardą dłoń i jęli w mury tłuc z łoskotem!
    I nie wiedziała ślepa noc, kto jest człowiekiem, a kto młotem?
    "O, prędzej skruszmy zimny głaz, nim śmierć Dziewczynę rdzą powlecze!" -
    Tak, waląc w mur, dwunasty brat do jedenastu innych rzecze.
    Ale daremny był ich trud, daremny ramion sprzęg i usił!
    Oddali ciała swe na strwon owemu snowi, co ich kusił!
    Łamią się piersi, trzeszczy kość, próchnieją dłonie, twarze bledną...
    I wszyscy w jednym zmarli dniu i noc wieczystą mieli jedną!
    Lecz cienie zmarłych - Boże mój! - nie wypuściły młotów z dłoni!
    I tylko inny płynie czas - i tylko młot inaczej dzwoni...
    I dzwoni w przód! I dzwoni wspak! I wzwyż za każdym grzmi nawrotem!
    I nie wiedziała ślepa noc, kto tu jest cieniem, a kto młotem?
    "O, prędzej skruszmy zimny głaz, nim śmierć Dziewczynę rdzą powlecze!" -
    Tak, waląc w mur, dwunasty cień do jedenastu innych rzecze.
    Lecz cieniom zbrakło nagle sił, a cień się mrokom nie opiera!
    I powymarły jeszcze raz, bo nigdy dość się nie umiera...
    I nigdy dość, i nigdy tak, jak pragnie tego ów, co kona!...
    I znikła treść - i zginął ślad - i powieść o nich już skończona!
    Lecz dzielne młoty - Boże mój - mdłej nie poddały się żałobie!
    I same przez się biły w mur, huczały śpiżem same w sobie!
    Huczały w mrok, huczały w blask i ociekały ludzkim potem!
    I nie wiedziała ślepa noc, czym bywa młot, gdy nie jest młotem?
    "O, prędzej skruszmy zimny głaz, nim śmierć Dziewczynę rdzą powlecze!" -
    Tak, waląc w mur, dwunasty młot do jedenastu innych rzecze.
    I runął mur, tysiącem ech wstrząsając wzgórza i doliny!
    Lecz poza murem - nic i nic! Ni żywej duszy, ni Dziewczyny!
    Niczyich oczu ani ust! I niczyjego w kwiatach losu!
    Bo to był głos i tylko - głos, i nic nie było oprócz głosu!
    Nic - tylko płacz i żal i mrok i niewiadomość i zatrata!
    Takiż to świat! Niedobry świat! Czemuż innego nie ma świata?
    Wobec kłamliwych jawnie snów, wobec zmarniałych w nicość cudów,
    Potężne młoty legły w rząd, na znak spełnionych godnie trudów.
    I była zgroza nagłych cisz. I była próżnia w całym niebie!
    A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebie?

    No to co, chceta, Ludzieńki i Narodzie być owymi braćmi, cieniami, czy młotami.
    głosując na tego CIENIASTEGO Kukiza, qervas ?!
    Hej !-
  • ~Robnad
    (2015-06-12 17:30)
    arbero2015-06-12 17:15

    "emeryt", to zwykła resortowa gnida.
    pełno tu takich.
  • ~janek
    (2015-06-12 17:31)
    Mowi się, ,ze Polacy to mądry naród,ale opowiadając się za nieistniejącą partią Kukiza, kolejnego 50-letniego idola młodzieży, można wysnuć wniosek ,że tych debili nic nie nauczyło minione 25 lat i szykują sobie kolejną martyrologie.
  • ~bartek
    (2015-06-12 17:33)
    a to jest jakas partia Kukiza???chyba sondazownie cos przeoczyly
  • ~luna
    (2015-06-12 17:39)
    Na jakiej zasadzie działa Kukiz- jednoosobowo? Jaki prawny to byt?
  • ~gość
    (2015-06-12 17:40)
    Sztandar pełowski wyprowadzi Wiesio13
  • ~won jełopy z peło
    (2015-06-12 17:44)
    Zdychaj platformo razem z PSL-em
  • ~MiMI
    (2015-06-12 18:13)
    Koniec z tym złodziejskim dziadostwem. Kukiz zrobi generalne porządki w tym umęczonym kraju. Najpierw komuna potem złodzieje.
  • ~cool observer
    (2015-06-12 18:20)
    No cóż, kiedyś "indiański mesjasz" Tymiński "przegonił Premiera Mazowieckiego !. Cóż, są takie chwile, gdy Tłum staje się Motlochem !. Już ponad 2 tysiące lat temu przekonał się o tym bardzo znanmy człowiek: W niedzielę tłum witał Go entuzjastycznie wjeżdżającego do jerozolimy, a pięć dni później ten sam tłum zażądał, aby Go ukrzyżować !. To nie był tłum lecz MOTŁOCH. Teraztłum w Polsce zamienił się w Motłoch, a Prezydent Komorowski nie jest jego jedyną ofiarą. Kiedyś łotr Barabasz był ważniejszy od Jezusa Chrystusa, a teraz dla motlochu ważniejszy jest szarpidrut-alkoholik !
  • ~andre64
    (2015-06-12 19:07)
    Dajmy szanse Kukizowi, niech posmakuje troche wladzy i zobaczy ,przekona sie sam czy da rade zmienic na lepsze
    Ciekawy jestem
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-12 19:08)
    >>>COOL OBSERVER z 18.20
    O Matko, jakżesz PRAWDZIWIE brzmi Twój wpis, qervas !! Sam się zastanawiałem, co musiało ZAJŚĆ w ciągu tych pięciu dni, od ENTUZJASTYCZNEGO wjazdu do Jerozolimy Pana Naszego Jezusa Chrystusa, do momentu wydania Go na śmierć i ułaskawieniu Barabasza, z okazji święta Paschy. Masz recht - to MOTŁOCH ! Pzdr.
    Hej !-
  • ~wojtek
    (2015-06-12 19:43)
    Elektorat koniecznie chce sobie zrobić kuku i zrobi.
    Kukiz to małpa z brzytwą,
    PiS z Jarozbawem to droga Łukaszenki.
    Ale jak elektorat się zaweźmie to nie ma przeproś.
    Róbta co chceta, tylko nie płakać na forach za rok!
  • ~ZbyszekD
    (2015-06-12 19:50)
    Drzazga 1012015-06-12 19:08 COOL OBSERVER z 18.20 Całkiem możliwe, że Kukiz jest ,,supernową''. Ceniłem go jako muzyka (Skóra - super hit), ale na niego nie będę głosował, jednak nigdy nie poniżyłbym się do tego żeby tych, którzy na niego głosują nazywać MOTŁOCHEM!!! Pamiętajcie qervas, że ten tak zwany motłoch wywoływał rewolucje i oczyszczał świat ,,z targowiska próżności''. Uważajcie, bo teraz świat jest globalną wioską i ciężko się ukryć nawet anonimowo!!!
  • ~Kukiz do przodu! Żeby się tylko udało.
    (2015-06-12 20:08)
    |Życzę Kukizowi sukcesu. Żeby tylko nie otoczył się złymi ludźmi, którzy zmarnują jego b. dobry projekt.

Może zainteresować Cię też: