Minister skarbu: Bohaterów taśm nie ma już w Platformie. Sprawa jest zamknięta

| Aktualizacja:

Sprawa taśm jest zamknięta. "Bohaterów" tych nagrań nie ma już w Platformie - tak w radiowej Jedynce sprawę nowych podsłuchów komentował minister skarbu państwa. Wczoraj podsłuchane rozmowy osób związanych z Platformą Obywatelską ujawniła Telewizja Republika. Chodzi o zapisy spotkań biznesmena Jana Kulczyka z byłym działaczem PO Piotrem Wawrzynowiczem, szefem NIK Krzysztofem Kwiatkowskim i byłym szefem MSZ Radosławem Sikorskim.

wróć do artykułu
  • ~janusz
    (2015-10-27 09:16)
    można dostać wścieklizny po takiej odpowiedzi,,nie ma sprawy,sprawa zamknięta" tyle bezczelności i nonszalancji ze scyzoryk się otwiera!!!
  • ~Rysiek
    (2015-10-23 14:11)
    PLATFORMA strasznie się rozbestwiła i ma prawo w d..pie , bo nikt nie POniósł odPOwiedzialności za korupcję afery i skandale.
  • ~KAZIMIERZ
    (2015-10-23 09:49)
    Oni myślą,że Polacy to głupole. Już się nie damy nabrać na te słówka p.Kopacz.
    Głosujemy na PiS!!
  • ~Pinokio
    (2015-10-23 01:11)
    PiS pokazał,że jest skłonny do wszystkiego aby tylko zaszkodzić Platformie.Tak samo zaszkodzi Polsce jeśli jakimś przypadkiem wygra.Zamiast zajmować się bzdurami pokazałby jaki ma program.
  • ~Ferdekiepski
    (2015-10-22 19:00)
    my obywatele, chcemy aby nie sprawa była zamknięta tylko "bohaterowie" - aferzyści.
  • ~ob.RP
    (2015-10-22 18:57)
    ucieszyłby mnie minusowy wynik PO
  • ~gość
    (2015-10-22 18:34)
    "Sprawa jest zamknięta", chyba jeszcze nie , bo nikt jeszcze nie siedzi.
  • ~Rysiek
    (2015-10-22 15:36)
    PLATFORMA to partia POpaprana, tam są ludzie od sasa do lasa.BARACHŁO !
  • ~Radek
    (2015-10-22 15:14)
    Jeszcze mnóstwo rzeczy nie wiemy o haniebnych rządach PLATFORMY, to wszystko dopiero przed nami wyjdzie w swoim czasie.Jest bardzo dużo ukrywane, zadłużenie państw, przekręty przy prywatyzacjach, majątki w obcych bankach POlityków PO, podpisane nie korzystne umowy, zmarnowane miliardy i różnych złych działań na szkodę ludzi.
  • ~Wisorek
    (2015-10-22 12:59)
    Bohaterowie! Zapomniał dodać, że jeden z nich już nawet nie żyje. Jak w starym dowcipie o o cenzorze radzieckim, co upominał polskiego ministra, że w Polszy jest jeden taki co pisze "Litwo, Ojczyzno moja". Gdy minister odparł, że on od dawna już nie żyje, cenzor rozpromienił się i odparł "Właśnie tak należało postąpić".
  • ~sam
    (2015-10-22 12:54)
    Dziwne dlaczego ściga się osoby które np. Napadły na Bank , Przecież po zabraniu Pieniędzy i Wyjściu na Zewnątrz , SPRAWA POWINNA BYĆ ZAMKNIĘTA, ich już w Banku Niema .
  • ~Andre L-P
    (2015-10-22 12:14)
    PO -psl to najbardziej grozna w historii ostatnich 25 lat banda politycznych bandytow ! na czele z para oszustow, oszust D.Tusk -(Amber Gold) i oszustka Smolenska Ewa Kopacz OKRADLI - ZADLUZYLI i PODZIELILI POLAKOW by latwiej muc dokonac bandyckiego rabunku !-jest tylko jedno powtarzam tylko jedno rozwiazanie - w dniu 26/10 po utracie wladzy musza poniesc odpowiedzialnosc i byc skazani ONE BY ONE za straty jakie poniosla Polska i gwalt( 6 milionow przymusowych emigrantow )jaki dokonali na polskim spoleczenstwie w czasie 8-latat ich rzadow - tym razem jest SZANSA na spelnienie oczekiwan milionow cierpiacych oklamanych obywateli na kompletne rozliczenie - tych Wszystkich odpowiedzialnych cwaniakow ,zlodzieji kilometrowek i aferzystow rzadu PO-PSL ktorzy okradli nasz NAROD - POLACY beda sedziami 25/10
    to jest naszym obowiozkiem zlikwidowac gangrene ten polityczny bandytyzm
  • ~kulka
    (2015-10-22 12:11)
    Dokładnie jak w tytule, co teraz może premier? Wyrazić ubolewanie, za to PIS który przed wyborami wyciąga takie hity, zwłaszcza że może stać za całą aferą nie powinien nigdy mieć możliwości powrotu do władzy, bo w wyborach powinno się walczyć uczciwie przedstawiając swój program a nie obrzucać kupą przeciwnika.
  • ~jaga
    (2015-10-22 11:36)
    Tak jest! Skompromitowani odeszli, więc odczepcie się już i przestańcie to międlić. Dlaczego nie mówicie o Hofmanie i jego kolegach? Bo też ich nie ma. Lepiej pogadajmy o senatorze Biereckim, którego sam Kaczyński energicznie właśnie wybiela. To jest najświeższa sprawa! Nie mówimy o sprawie Dobienieckiego (i słusznie), ale gdyby to był zięć premier Kopacz, to dopiero PiS miałby używanie! Może nie?
  • ~heliot
    (2015-10-22 11:15)
    Piękne tłumaczenie, ci ludzie powinni stanąć przed trybunałem stanu, a za to że okradli skarb państwa czyli nas ,przepadek mienia!!!
  • ~julka
    (2015-10-22 11:09)
    I ch...j z tego co to wyrzucenie z platfusów to kara do pierdla złodziei bez wyjątku począwszy od chyżego ruja na basenowym skończywszy
  • ~wiesio bicz boży na POmatołów
    (2015-10-22 11:01)
    A ten Włodek. To nie chodzi aby o nijakiego Karpińskiego Włodzimierza, który startuje z listy w Lublinie?
  • ~sam
    (2015-10-22 10:59)
    To nie Minister Skarbu ma zamykać Sprawy , Końcowy Komunikat Powinna Wydać Prokuratura i SĄD .
  • ~oburzony
    (2015-10-22 10:49)
    TO NIE JEST SPRAWA ZAMKNIĘTA jak chcieliby POpaprańcy. Ta i inne dopiero zostaną otworzone i nikt, ani nic nie przejdzie płazem po wyborach. Złodziei trzeba dobrze osądzić i osadzić tam gdzie ich miejsce. Kto jeszcze wątpi w prawdziwość taśm i wypowiedzi złodziei nagranych , to chyba bezmózgowiec, albo idiota. Rządy tej mafii dobiegają końca. Każdy uczciwy obywatel zagłosuje tak aby odsunąć złodziei i krętaczy od koryta. Głosuję na PIS!!!
  • ~WYBORCY.
    (2015-10-22 10:32)
    Gdyby naród był mądry to ani jeden z PO i PSL oraz stare komuchy nie powinny wejść do sejmu,to za czyste miejsce dla takich nierobów i złodziei.