Premier Beata Szydło przekazała program Rodzina 500+ do konsultacji

| Aktualizacja:

Premier Beata Szydło przekazała do konsultacji społecznych program Rodzina 500+.

wróć do artykułu
  • ~pisior
    (2015-12-19 14:04)
    Jakie konsultacje? Uchwalić wieczorem, potem senat i prezydent podpisze o północy, a Kempa opublikuje nad ranem. Na drugi dzień listonosz przyniesie pincet złotych do domu, i gucio.
  • ~rednose
    (2015-12-19 14:40)
    Przeciez Broszka dawno pokazywala worek gdzie ta ustawa 500+ byla gotowa. Co za glupi wybieg z tymi konsultacjami. Wie dobrze jak nalezy procedowac takie rzeczy, juz to pokazali. Dawaj forse, potrzebuje na nowego smartfona dla syna!
  • ~witold
    (2015-12-19 15:59)
    Mam w dupie i ją i jej całe te 500 zł.
  • ~z
    (2015-12-19 14:21)
    niech lepiej powie kto z tych milionów oczekujących nie dostanie tych pieniędzy . będzie prościej .
  • ~zawiedziona
    (2015-12-19 15:05)
    Kobieto nie nadajesz się na szefa rządu. Rząd ma działać szybko, najlepiej nocą, a taką sprawą jest program 500zł. Nie ma co konsultować tylko dawać kasę tak jak obiecałaś.
  • ~ojciec
    (2015-12-19 16:06)
    teraz wszystkie obietnice wyborcze będą konsultowane nie wiadomo kiedy się skończą i z jakim wynikiem, następna blaga rządu
  • ~Bachor
    (2015-12-19 16:26)
    Ruina na wiecach swym płaczliwym głosem gęgała,że 500 zeta na każde dziecko od nowego roku,a teraz nagle konsultacje?
  • ~Biedak
    (2015-12-19 15:50)
    Przecież to miało być natychmiast, a teraz kaczodupo lizajka chce konsultacji? Z kim, może z dupolizajem Maliniakiem? WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~T.U.S.K pod WARIOGRAF i transmisja na żywo
    (2015-12-19 14:35)
    ja tylko czekam żeby PIS pozamykało w pierdlach przestępców z peło + psl Qrrrwy peowskie ujadają teraz jak mogą bo boją się o swoje złodziejskie dooopy hehehee
  • ~Precz z SZOGUNEM-analfabetą i złodziejami z PEŁO
    (2015-12-19 14:10)
    a kiedy złodzieje z peło oddadzą nam pieniądze, które ukradli nam z OFE ? kiedy ?
  • ~jula
    (2015-12-19 15:43)
    Ludzie ! mówienie ,pisanie ,że ta pani nazywa się premier B Szydło to ubliża tej funkcji . Ta pani została w stawiona do pomieszczenia ,w którym zasiadają premierzy rządów polskich ,natomiast ten przypadek nie mieści się w tych realiach . Pani Szydło spełnia rolę taką jak aktor ,który zapomniał kwestii ,po prostu powtarza zdania suflera .
  • ~bicz na pełowską picz
    (2015-12-19 14:56)
    w ramach konsultacji społecznych proszę o wprowadzenie artykułu mówiącego o tym że uczestnicy spędów kod nie mają prawa do tego wsparcia. pierdu ma i niech im da
  • ~julka
    (2015-12-19 22:22)
    jak w wazniejszych sprawach to sie nie konsultujecie , jeden dzien , podpis dudy w nocy i jest, jak to to musza byc konsultacje - żalosna szydlowa
  • ~TadF
    (2015-12-20 09:12)
    Chciałabym, żeby każda polska rodzina miała szansę zgłosić do niego uwagi..... Wszystko robia w nocy, po cichu, a teraz chca nam wmowic, ze mozemy sie na jakis temat wypowiedziec. A przeciez te rzekome "konsultacje" to tylko i wylacznie po to, aby opoznic wprowadzenie czegos, co bylo juz dawno "przygotowane". Pamietacie te machanie z mownicy teczkami z rzekomo GOTOWYMI ustawami ??? Ja pamietam, czyli bylo to kolejne klamstwo, ktore wyszlo jak szydlo z worka (to przyslowie - zbieg okolicznosci z nazwiskiem)...
  • ~j-23
    (2015-12-19 17:13)
    ON zaczyna się bać.
  • ~cafar
    (2015-12-19 15:25)
    no to PiS może liczyc na wzrost poparcia: w końcu te pińcet złotych to spora kasa która spadła z Kaczego nieba.
  • ~Violetta
    (2015-12-20 11:11)
    Z tym pińćset to będzie jak z rowerami na Placu Czerwonym. Nie dawali a ukradli. Mogli w nocy uchwalić już w pierwszym dniu rządów a tak będą płynąć dni, tygodnie, miesiące. A pieniędzy ani widu ani słychu.
  • ~kuka29
    (2015-12-19 17:57)
    PIENIADZE LEZA W BANKACH,,,WYWIEZIONE NIELEGALNIE Sprawdzic stan kont bankowych w Szwajcarii,, Kupic dysk z lista nazwisk kont w bankach w Szwajcarii, (tak zrobil rzad niemiecki), zmusic wszystkich do dobrowolnego zgloszenia sie do Urzedow skarbowych celem dobrowolnego zaplacenia podatku od nielegalnie wywiezionych pieniedzy 30 % od wkladu na koncie, wszyskich nieuczciwych z listy po niezaplaceniu dobrowolnym podatku, ukarac podatkiem 90 % od sum na listach, Oglosic do publicznej wiadowosci finansowych przestepcow. Wplywy do budzetu legalne !!!
  • ~Gina
    (2015-12-20 00:51)
    Kto będzie zarabiał mniej niż 800zł? Uchodzcy. Oni maja te same prawa jak obywatele państwa. To są przecież benefity
  • ~Zbyszek
    (2015-12-19 22:56)
    Wyznawcom Pło najlepiej wychodzi szczekanie, bo osiem lat kradli, a teraz się urwie.