"Polityka": Kryzys u pierwszej pary RP? "Czuć między nimi chłód"

| Aktualizacja:

Między pierwszą parą RP panuje dość lodowata atmosfera – diagnozuje tygodnik "Polityka".

wróć do artykułu
  • ~hal
    (2016-03-30 17:25)
    Co za kretyński artykuł!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Cynik o stoickim usposobieniu
    (2016-03-30 17:26)
    Mam błogą nadzieję, że panią dr Moniką Kaczmarek-Śliwińską nie targają jakieś niezdrowe emocje i nie węszy sensacji - tylko ją ten temat ekscytuje z powodów czysto naukowych, powoduje nią udokumentowana całą jej naukową karierą dociekliwość i rzetelność badawcza - i po prostu zbiera na "fejsiku" dobrze udokumentowane materiały do dysertacji habilitacyjnej, którą pisze pod kierunkiem profesora Tomasza Lisea!
  • ~Gosc
    (2016-03-30 17:32)
    No przyszedł czas na mieszanie w Rodzinie Pana Prezydenta Dudy. I to pismakom nie wychodzi i tamto i owo to zainteresowali się współżyciem pierwszej pary. Szkoda że wcześniej nie interesowali się tak Bronkiem i Anka. Chlania i baletow było mnogo u nich i jakoś było cichutko a czy współżycie między nimi było? Tak do kamery chyba.
  • ~Ja
    (2016-03-30 17:35)
    On dalej stoi sztywny jak marionetka ( to az boli, gdy sie widzi , jak facet sie wygina, zeby dobrze wyjsc na zdjeciu. Sztywny do potegi. Biedny taki) . Chlod, nie chlod- nikogo nie powinno to obchodzic co sie dzieje w malzenstwie. Ale oni sa PIERWSZA PARA: PISOWSKO-ZYDOWSKA para. Nie udalo sie? SZKODA! Zawsze myslalem, ze do Dudy lepiej pasuje kot, albo presio
  • ~Gwoli Ścisłości
    (2016-03-30 17:38)
    Przecież Prezydent Duda to nie jest p e d a ł ani ekshibicjonista i tak jak każdy normalny mężczyzna nie afiszuje się ze swoim życiem intymnym i nie obwozi się ze swoim libido na platformach "równości" podczas parad szmat, w których tak chętnie biorą udział (oczywiście tylko w ramach delegacji naukowo-służbowej) waginoosoby w rodzaju podejrzanej konduity i pogmatwanej psychiki naukowczyni takiej lub owakiej!
  • ~longus
    (2016-03-30 17:39)
    ********* szczujnia niemiecka już nie wie jak polską parę prezydencką unurzać .
  • ~Anka
    (2016-03-30 17:45)
    Trzeba byc slepym ,a b y nie widziec tego.Wszystko co robi prezydentowa jest sztuczne i na pokaz ,bo nie ma innego wyjscia tylko robic dobra mine do zlej gry,przeciez to kobieta wyksztalcona i widzi co robi i jak postepuje jej maz i wstydzxi sie za niego,ze jest taka marionetka kaczora i na jego rozkazy lamie prawo,podpisuje wszysto co mu pod noc podstawia,to jest okropne .Zal mi tek kobiety.
  • ~Barbara
    (2016-03-30 17:52)
    To nie dziennikarze tylko plotkarze. A fe !!! Poziom wiadomości w Gazetach jest bardzo niski, a dziennikarze są nie do uczeni. Czy uważają, że my jesteśmy ograniczeni umysłowo ?
  • ~jula
    (2016-03-30 17:53)
    Pani powinna wrócić do pracy w swojej szkole i zostawić tego pana bez polotu samemu sobie bo przecież nie pójdzie do kryminału razem z nim po zakończeniu urzędowania w kancelarii na Krakowskim Przedmieściu .
  • ~Baniak
    (2016-03-30 17:55)
    Ale bzdury. Lis i jego pejsy pewnie knują.
  • ~cxza
    (2016-03-30 18:02)
    wara od Pary Prezydenckiej
  • ~wiatyk
    (2016-03-30 18:05)
    za to, że kiedyś nazwał Marię Kaczyńską "czarownicą"! Dlatego do wszystkich chętnych i potrzebujących duchowej podpory "o pozy cjon istów" zawsze jednak pospieszę z ostatnią posługą! Więc - kiedy wasz czas nadejdzie - dajcie mi tylko znać!
  • ~ Bibilijny
    (2016-03-30 18:06)
    Baba po boku ustawowo mu sie należy i w nic nie będzie przeszkadzać trochę czulości i jak stara już nie może albo nie chce. We Francji to normalne , Mitterand, Sarkozy, Chirac czy tez nawet Hollande po pracy w nocy na skuterze do kochanki by sie odprężyć , a nie denerwować. Taki człowiek nie może mieć stresów , jego stresy to katastrofa dla państwa.
  • ~POdode
    (2016-03-30 18:06)
    Piękna Para i mimo tylu lat zakochani w sobie. To widać. A w POlityce ślePOta kompletna.
  • ~wiatyk
    (2016-03-30 18:11)
    Kiedy oglądam to spie nio ne sza mbo, jakie się wyle wa z ot wor ów or al nych opozycji i podchodzi pod stopy Prezydenta Dudy, a nawet usiłuje te stopy l i z a ć - i kiedy wsł uch uję się z za dumą w tego szamba bulgot - to nawet nie mam już takiej jak dawniej pre te n s j i do ojca Rydzyka za to, że kiedyś nazwał Marię Kaczyńską "czarownicą"! Dlatego do wszystkich chętnych i potrzebujących duchowej podpory "o pozy cjon istów" zawsze jednak pospieszę z ostatnią posługą! Więc - kiedy wasz czas nadejdzie - dajcie mi tylko znać!
  • ~post2
    (2016-03-30 18:25)
    "Polityka" diagnozuje jak wymyslone przez nich urojenia(plotki) moga pomodz w rozkladzie zwiazku pary Prezydenckiej. Pewnie chca zrobic Z Dudy samotnika cos wrodzaju Putina CIA dyrektor jedzie do Rosji ciekawe czy nie knuja nastepnego rozbioru...
  • ~hans
    (2016-03-30 18:27)
    no to macie hita... sory - shita.
  • ~SYLVEK
    (2016-03-30 18:32)
    U Lisow natomiast -piekna teczowa milosc (pozadanie) - prawda??? Emi Kukla i Blasik w kokpicie .
  • ~cenzor
    (2016-03-30 18:34)
    Ale bzduryyyyy ...... - czy wy juz naprawde nie macie sie jak przyczepic naszej pierwszej normalnej i dostojnej niezwykle elokwentnej parze PREZYDENCKIEJ PANSTWA Dudow ? !!! A jak bylo w rodzinie p.Komorowskich ? nawet media mialy zakaz pisania a co dopiero jakies zdjecia ,,,, dopiero pod koniec zaczeto nimi wspomagac kampanie B.Komorowskiemu . Wyraznie widac , ze nie bedzie niemiec mogl pluc nam w twarz ! i z tym wam sasiedzi nie POdrodze , to nie co zdrajca Donek byl wam usluzny. ps. prosze nie kasowac mego wpisu .
  • ~tekla
    (2016-03-30 18:48)
    Na miejscu pani Dudy wstydziłabym się za męża!