"Spotkaliśmy się z wrogim podejściem, wręcz z oszustwem". Waszczykowski bije w Timmermansa

| Aktualizacja:

Nie wiem, kiedy wiceprzewodniczący KE Frans Timmermans mówi prawdę, czy wtedy, gdy wyraża swoje zadowolenie w rozmowie z premier Beatą Szydło, czy wtedy, gdy "daje jakieś ultymatywne sygnały" – powiedział w piątek szef MSZ Witold Waszczykowski.

wróć do artykułu
  • ~Paweł
    (2016-05-24 15:22)
    Z "wrogim podejściem" ?! :-) Jak więc nazwać podejście obecnie rządzących do tzw. "gorszego sortu" ?
  • ~Popieram
    (2016-05-22 17:53)
    Waszczykowski ma racje .
  • ~dzinia
    (2016-05-22 15:56)
    Bardzo dobry tekstUlisse! Głupi Polacy dali się omamić 500+przez PIS oszołomów,i popierają ich ustawy nawet te niekonstytucyjne! Obudzicie sie z ręką w nocniku już niedługo! Będzie drogi prąd,gaz,paliwo,a z telewizora propaganda jak w PRL!
  • ~Polak
    (2016-05-22 08:05)
    wscieklosc pisu nie ma granic,no bo jak,w rozmowach z unia udawali ze cos w tej sprawie robia tak samo bajerowali amerykanow i liczyli ze tak oszukujac wszystkich dociagna do grudnia kiedy skonczy sie kadencja prezesa Rzeplinskiego,dokoncza dorzynanie Polski i pokaza wszystki walaA tu unia sie zorientowala co jest grane i powiedziela karty na stol,pokazac co naprawde macie w zanadrzu.Wiec sie zrobil kwik,oszukali nas,nie daja sie oszukiwac.A przeciez w godzine mogli opublikowac wyroki TK, zaprzysiadz wlasciwych sedziow i po problemie.Stad ten kwik zdemaskowanego oszusta
  • ~realista
    (2016-05-21 11:42)
    Wegry moga sobie pozwolic na wiecej niz Polska, gdyz Wegry maja zdrowa ekonomie. Polska z jej slaba ekonomia predzej lub pozniej przyjdzie na kolanach po unijne zasilki.
  • ~Sru
    (2016-05-21 08:41)
    Władza,którą się komuś odbiera przechodzi w ręce zwycięscy.Bruksela gromadzi władzę dla Niemiec i dlatego taki jazgot mediów.Muszą się spieszyć,bo za chwilę Brexit,i dalsze komu wetknąć nachodżców.
  • ~Voda
    (2016-05-21 07:36)
    PiS to wróg publiczny nr.1
  • ~nie....
    (2016-05-21 05:58)
    Hipokryzja Niemców! Oficjalnie popierają sankcję na Rosję. Pod stołem robią z Moskwą gigantyczne interesy. Pomimo sankcji gospodarczych nałożonych na Rosję po agresji na wschodnią Ukrainę i Krym, rząd w Berlinie aktywnie wspiera wielomiliardowe interesy z Rosją w sektorze energetycznym. Niemieckie spółki (Wintershall, BASF, E.on) realizują wraz z Rosjanami gigantyczne kontrakty, które mają wpływ na gospodarki obu krajów. Po czym kanclerz Angela Merkel wychodzi na forum UE i głośno popiera nałożone na Rosję sankcje w związku z agresją na Ukrainie. Hipokryzja LEVEL HARD! Politycy z Niemiec często oskarżają Polskę o sprzyjanie Putinowi. Dowodem na to ma być np. niechęć polskiego rządu wobec planów przyjmowania islamskich imigrantów na masową skalę oraz brak automatycznego akceptowania wszystkich decyzji podejmowanych przez Brukselę. Powiem krótko - niech się pukną w głowę i odpowiedzą sobie na trzy proste pytania: kto przez ostatnie lata realizował gigantyczne kontrakty biznesowe z Putinem? Kto zgodził się na budowę Nord Streamu? Kto sprzeciwiał rozlokowaniu wojsk NATO w Polsce? Odpowiedź na każde z tych pytań jest oczywista - to Niemcy swoimi decyzjami wspierali reżim Putina, tak jak żaden inny naród w Europie.
  • ~J24
    (2016-05-21 03:13)
    Jak sie polski rzad ugnie pod presja,to juz po nas.
  • ~Alek
    (2016-05-21 02:00)
    Polska, najwiekszy beneficjent Unii Europejskiej poszedl z nia wojne. Gdyby glupota umiala spiewac to PiS bylby najwiekszym chorem swiata.
  • ~Do ulissesa
    (2016-05-20 22:39)
    Zachodnia Europa doszła do dobrobytu , głównie dzięki zamorskim koloniom, które doiła wykorzystując haniebnie niewolniczą pracę tambylców. Skończyły się kolonie a odruch kolonialny im pozostał. NIe maja kogo doić w Afryce, Azji czy Ameryce Pd, to w zastępstwie chca doić Europę Wschodnią
  • ~Zbrzydlo mi Szydło i jej by dło
    (2016-05-20 22:05)
    Waszczykowski i Szydło to Targowica - nie mamy być w Europie, tylko Polska ma wpaść prosto w łapy Putina.
  • ~Kleo
    (2016-05-20 21:58)
    no cóż, jak unijne środki zaczną być blokowane, to podwójne pampersy nie pomogą ani kaczyńskiemu tym bardziej szydło... będą walić w gacie i wyrywać z Polski , tak idiotów osądzą... z mistrzem Morawieckim i jego milionami w które pierdzi
  • ~abc de
    (2016-05-20 21:54)
    Olewanie lewackiej UE to jedyne rozsadne postepowanie. Inne panstwa juz sie budza (Austria) i jest szansa "zeby Europa Europa byla"...
  • ~christun
    (2016-05-20 21:23)
    do mlody student torun----- - - a jakie prawo ma kosciol katolicki rzadzic w Polsce i okradac spoleczenstwo kiedy to ten kosciol tylko w Polsce jak wprowadzal ogniem i mieczem i siekiera chszescijanstwo w Polsce to wymordowal ok. 457 tysiecy ludzi ktore nie chcieli byc chszescijanami i chcieli wierzyc dalej we wodnikow i inne Bogi , a w Ameryce to kosciol wymordowal popszez chrystianizacje 87 milionow indian .
  • ~trepek
    (2016-05-20 21:08)
    przypomnina mi sie okres unijnej histerii skierowanej przeciwko Lechowi Kaczynskiemu, ktory zgodzil sie na traktat lizbonski ale z zastrezeniami odnosnie suwerennosci. Lech Kaczynski podpisal tylko traktat w obronie przed rosja. Czy to byl blad ? czy nazywanie Prezydenta RP kartoflem przez niemieckie media, nienawisc i wysmiewanie sie w unii byly faktycznymi symptomami przyszlego zamachu na patriotyczna elite 4 Rzeczypsopolitej ? Czy Rosja wynagordzila Tuska, czy Niemcy i unia ? Czy zamach smolenski to unijna operacja pod obca flaga ? Odpowiedz sobie sam, dlaczego sledztwo utknelo, dlaczego spisek ribenntrop-molotow nie oddaje wraku, skrzynek, od sledztwa odsunelo sie cale nato i ameryka ? Jak zagrozone sa wspolczesne elity ? co znaczyla slowa Michnika - Jaroslaw nie bedziesz zyl wiecznie ? Bronmy sie na Boga !!
  • ~Kik
    (2016-05-20 21:06)
    Zjezdzaj do Brukseli zalosny kolaborancie I nie obrazaj mojego narodu
  • ~jemand@@@
    (2016-05-20 21:03)
    Możew sie okazać (za jakiś czas), że nasza dziura budżetowa nabiera monstrualnych rozmiarów.
  • ~christun
    (2016-05-20 20:53)
    tan Wasczykoski to najgorszy minister w dziejach Polski od 1918 roku !!!!
  • ~wiem
    (2016-05-20 20:07)
    vascykowskyj godzina prawdy zbliza sie nieublagalnie, skonczysz marnie.