Stankiewicz oskarża Tuska? "Nie zdziwiłabym się, gdyby to on miał zlecić zamordowanie prezydenta Kaczyńskiego"

| Aktualizacja:

Kontrowersyjny wpis na Twitterze Ewy Stankiewicz. Dziennikarka sugeruje, kto mógłby zlecić zamordowanie Lecha Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~lech.
    (2016-10-28 16:47)
    tak,glupiej,tepej,zlosliwej baby jeszcze w gazetch wsrod dziennikarzy nie bylo,
  • ~Autor
    (2016-10-28 15:42)
    Kolejna Pisowska niedojda, skąd oni biorą tych nieudaczników??
  • ~Andrzej
    (2016-10-28 15:24)
    Każdy może pracować fizycznie ciężko i idzie na emeryturę w wieku 65 lat to również policjant może pracować do 65 lat w biurze chociażby lub w drogówce
  • ~kaczor
    (2016-10-28 15:22)
    Stankiewicz pókni się w tom łepetyne co ty wygadujesz i wypisujesz
  • ~Benek
    (2016-10-28 15:06)
    Kobieto opamiętaj się!
  • ~jan
    (2016-10-28 12:17)
    Oczywiście ,że gaz.Pozostało jeszcze zaczadzenie.
  • ~ot_co
    (2016-10-28 12:11)
    Zamach pani Bezmózga musi mieć jakieś uzasadnienie. Po co komu było przyczynienie się do śmierci Kaczyńskiego? Dla Premiera Tuska żadna kożyść, bo i tak mały nie wygrał by następnych wyborów. Za to jego braciszkowi jaqk najbatrdziej. Jarek na śmierci brata skorzystał i to bardzo.
  • ~Iga
    (2016-10-28 12:09)
    Ta osobę jak najszybciej zbadać u psychiatry jest niebezpieczna dla otoczenia Niesamowite tezy wygłaszane w publicznych mediach są jak iskra która może w każdej chwili rozniecic niemalych rozmiarów pożar To jest niebezpieczne apeluje usunąć ta panią z publicznych publikacji Taka osoba o takim zasobie nienawisci do ludzi nie powinna pełnić takiej funkcji Stwarza zagrożenie dla kraju a jej temperament należy utemperowac do maksymum a nawet pozbawić jej JEZYKA .......niebawiąc i to dozgonnie!!!!!!!
  • ~jan
    (2016-10-28 12:04)
    Wanda wybrała śmierć w nurtach Wisły a nie wyszła za Niemca.Stankiewicz patriotyzmem nie popisała się wychodząc za jakiegoś wybrakowanego Duńczyka/?/.
  • ~Turkuć
    (2016-10-28 11:59)
    Nie zdziwiłbym się,gdyby się okazało,że normalność tej "kobiety" to tylko pozory !
  • ~bolololo
    (2016-10-28 08:56)
    "prezydent gdzies poleci i wszystko sie zmieni..." Czyje to słowa ?
  • ~Kacap Leśny
    (2016-10-28 08:29)
    Psychiczna k......wa pisowska, teraz wiadomo dlaczego, w niektórych przypadkach aborcja powinna być dopuszczalna.
  • ~Max
    (2016-10-28 08:20)
    Słońca nie ma a z główką coś nie tak :)
  • ~mil
    (2016-10-28 08:12)
    qle głupia baba
  • ~Ozz
    (2016-10-28 07:50)
    Kirerownik z pewnością za głupi na taki numer, jako ze jest pospolitym małego kalibru żołnierzykiem w międzynarodowej mafij, ale z pewnością pomagał, a te zulwiki z Wolodia to takie samozadowolenie za zadanie wykonane
  • ~Artur
    (2016-10-28 07:34)
    Wstręt chora kobieta która nigdy nie była podłączona do mozgu
  • ~tademon
    (2016-10-28 07:07)
    ten tusk to krwiożercza bestia,tylko czemu nie zjadł na sniadanie takich wrogów jak kaczyński,kamiński czy ziobro.a załatwił sp prezydenta z którym był w przyjacielskiej komitywie i wypił z nim nie jedną butelkę wina na wieczornych rozmowach polakow. i do diabła dlaczego miał likwidować prezydenta który przed katastrofą miał 12 % poparcia .
  • ~PL
    (2016-10-28 06:46)
    Łaźnia, fryzjer, kosmetyczka, ciuchlandia... a dopiero potem do polityki. Ps. Gdyby Pan Prezydent nie zabił się pod Smoleńskiem... życie byłoby nudne.
  • ~LOLEK
    (2016-10-28 06:34)
    TO SĄ DEBILE KATOLIKI == CO JESZCZE PASZCZURZE WYMYŚLISZ -- TO IDIOTKA SZKODA ŻE TY NIE LECIAŁAŚ ..
  • ~neo123
    (2016-10-28 06:30)
    Ja bym się nie zdziwił gdyby to sam jaruś zlecił zamach. Jak widać odzyskał koryto dzięki temu. Tylko on na tym zyskał.