Błaszczak: Posłom łamiącym prawo grożą kary finansowe, a nawet więzienie

| Aktualizacja:

Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak uważa, że wobec posłów okupujących salę plenarną i mównicę sejmową mogą zostać zastosowane regulaminowe kary finansowe, a zgodnie z kodeksem karnym mogą zostać skazani nawet na 10 lat więzienia.

wróć do artykułu
  • ~widz
    (2017-01-12 09:19)
    Jak słysze te miernote w TELEWIZJACH ,to przełaczam na ZOO> To samo
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2017-01-12 09:21)
    Pan Mariusz wyszedł zza kotary?
  • ~Carmen
    (2017-01-12 09:22)
    To są Himalaje demokracji .Błaszczak chce karać finansowo i zamykać na 10 lat posłów opozycji. Bo oni chcą odebrać 500+ , mieszkania i emerytury. Czy tego typa już całkowicie opuścił rozum ?.
  • ~Jonasz
    (2017-01-12 09:25)
    Błaszczak to nie Sienkiewicz i nie będzie Państwa Polskiego niech to sobie PO-lactwo zapamięta a przede wszystkim Międzynarowe Naczelne Oszusty Z UE!!!! Polska nie jest niczyją dojną kolonią to Kraj SUERENNY i DEMOKRATYCZNY większość RZĄDZI!!!!!!!!
  • ~Jonasz
    (2017-01-12 09:26)
    Błaszczak to nie Sienkiewicz i nie będzie TEORETYCZNEGO Państwa Polskiego niech to sobie PO-lactwo zapamięta a przede wszystkim Międzynarowe Naczelne Oszusty Z UE!!!! Polska nie jest niczyją dojną kolonią to Kraj SUERENNY i DEMOKRATYCZNY większość RZĄDZI!!!!!!!!
  • ~no właśnie
    (2017-01-12 09:28)
    Bardzo dobry pomysł z karami finansowymi. Niech Soros wysili się bardziej....
  • ~masakra
    (2017-01-12 09:34)
    Im już wszystkim mózgi złość zalała. Straszenie posłów, jest nie na miejscu. Historia ich oceni. Historyk wyczytał paragraf i w mediach o tym głosi. Swoich przekrętów nie widzą i o tym w mediach nie pieją.
  • ~PO najlepiej jest znana z niedotrzymywania obietnic!
    (2017-01-12 09:41)
    Kiedyś na przykład obiecywali lemingom: - "RAZ ZDOBYTEJ WŁADZY NIE ODDAMY!!!" ====== ===== ===== Wygląda jednak na to - drogie lemingi - że i tej pochopnie złożonej wam obietnicy PO nie dotrzymało! ---- --- Była jeszcze druga pochopna obietnica/przepowiednia (niepotrzebne skreślić), że Polacy wyginą jak dinozaury! --- Zanim wyginiemy - to jeszcze sobie pożyjemy i zobaczymy, jak to będzie! - - Dosiego Roku! - Jeszcze Polska nie zginęła!!!
  • ~głos wysylekcjonowanego suwerena
    (2017-01-12 09:42)
    No, no . Kopaczowa miała rację . Zaczynamy żyć w ciekawych czasach .
  • ~hahaha
    (2017-01-12 09:47)
    Mariusz zmariusz? Ale jaja. A co na to jojo?
  • ~Devil
    (2017-01-12 09:48)
    Patrzcie - groźby karalne pod adresem opozycji. Czekam kiedy Suweren osądzi Błaszczaka ? W państwie bezprawia tylko ulica stanowi prawdziwe prawo.
  • ~prezes
    (2017-01-12 09:52)
    Niestety za swój prymitywizm i głupotę Błaszczak nie zostanie ukarany, ale za inne rzeczy odpowie.
  • ~politycy do kostnicy
    (2017-01-12 10:01)
    Nienawidzę po-pisu jednakowo bo to jedna mafia, nie mówiąc o debi.lach z nowo-śmiesznej i kuki.ćfoka i ************ i pod.ludziach koczKODanach z kodu (ci ostatni to dno i kur.wy), ale to co się wyprawia teraz to już istna anarchia. Dziwię się marszałkowi Kuchcikowi że ich nie wypier.dolil z sejmu na zbity py.sk. Je.bac sejm i senat i rząd i opozycję i wszystkich polityków a władzę w ręce ludu!!!!
  • ~obywatel 1
    (2017-01-12 10:10)
    Dobrze by się stało gdyby znalazła się w Polsce taka polityczna silna osobowość, która by nie miała skrupułów i wszystkich posłów na czele z rządem zamknęła na 25 lat w ,,Berezie Kartuskiej".
  • ~6 króli
    (2017-01-12 10:11)
    Panie Ministrze czekamy na to !!!! , Skoro za PO zamykano upośledzonego chłopaka za kradzież batonika lub jazdę na "gapę" to na co wy czekacie , aż wam zaczną robić kupy na łbie ? . Wszyscy są równi wobec prawa , więc do roboty !!!!!!!!
  • ~lol
    (2017-01-12 10:15)
    Jako wyborca , czyli wasz pracodawca - ŻĄDAM natychmiastowego zrobienia porządku w sali plenarnej z nielegalnymi działaniami PO - nie proszę ale ŻĄDAM !!! . Jeśli będziecie im pobłażać to już nigdy nie liczcie na głos mój i mojej rodziny !!!
  • ~Ksiądz Robak
    (2017-01-12 10:22)
    PATRZĄC NA ZDJĘCIE STRASZNIE ,,INTELIGENTNE PYSKI .HA,HA, HA,!!!!!!
  • ~Teo
    (2017-01-12 10:37)
    Ten nieudolny rzad PiS juz od kilku tygodni pozwala na blokade Sejmu przez swoich zawzietych wrogow i wcale nie zamierza ich w jakis sposob ukarac , czy tez sila z budynku usunac. Poprzedni rzad PO nigdy by do czegos takiego nie dopuscil i nie byloby zadnych skarg do parlamentu UE ! Wydaje mi sie, ze rzad PiS juz wkrotce odda wladze swoim zawzietym wrogom !
  • ~gadojan
    (2017-01-12 10:53)
    Jak najbardziej jestem za ukaraniem tych gowniarzy
  • ~ax11