Kidawa-Błońska oburzona na publicystę TVP. "Była to moja ostatnia wizyta w TVP". O co poszło?

Małgorzata Kidawa-Błońska jest oburzona pytaniami Marka Pyzy podczas programu "Kwadrans Polityczny"w TVP . Połączył on bowiem akcję sadzenia drzew przez PO i słowa Ewy Kopacz po katastrofie smoleńskiej.

wróć do artykułu
  • ~XYZ
    (2017-03-22 12:15)
    99% wywiadów w TVN jest prowadzonych SKANDALICZNIE!
  • ~ten sam
    (2017-03-22 12:16)
    Kiedy takie trafią wreszcie do aresztów wydobywczych, w ręce sprawnych prokuratorów i przygotowanych oficerów służ specjalnych! Kiedy zasłużone wyroki skazujące za zasługi u obcych za zbrodnie przeciw Ojczyźnie i Narodowi od Suwerena.
  • ~Obywatel
    (2017-03-22 12:09)
    Kocham PiS za wyhamowanie zadłużenia ,kolejne budżetowe nadwyżki,najlepszy w historii bilans handlowy-to jest działanie a nie niszczenie
  • ~pa
    (2017-03-22 12:50)
    Oni nie sa przyzwyczajeni do wywiadu w normalnej telewizji.
  • ~Barto
    (2017-03-22 15:00)
    He, he, he A na jakie pytania musieli odpowiadać politycy PiSu u Olejnikowej? Jeszcze gorzej było, sięganie do brukowców na porządku dziennym. pyza przynajmniej grzecznie pytał, a nie napastował słownie i mową ciała jak Olejnik.
  • ~Gośka
    (2017-03-22 15:52)
    Ona pomyliła TVP z nieobiektywną TVN .Myślała że dostanie zadawane pytania od dziennikarz,
  • ~aadam
    (2017-03-22 12:12)
    tvp i dziennikarz ? dobre na miano dziennikarz trzeba sobie zapracować a tak to tylko dyspozycyjny od zadawania pytań
  • ~pat
    (2017-03-22 12:20)
    Pyza nawet jakby zjadł tysiąc pyz to i tak nie dorówna dziennikarzom TVN-u. Pani Kidawa po prostu poczuła się tak jak zazwyczaj od 10 lat czują się w mediach wszyscy pisowcy.
  • ~Obywatel PL
    (2017-03-22 12:29)
    Chamstwo PiS-u nie ma granic. Calkowicie nie z tej beczki, czysta "prowokacja", a nie dziennikarstwo
  • ~Cicero.
    (2017-03-22 16:06)
    Widać Pani Kidawa-Błońska zapomniała, jak zachowywali się dziennikarze z tzw;zaprzyjaźnionych stacji telewizyjnych , jak je zwał ŚP.Wajda.Jednego zwolnili, drugi do dzisiaj pracuje.
  • ~TAKA PRAWDA
    (2017-03-23 13:02)
    POlszewików nie wpuszczać do TVPublicznej to zakała narodu niech sie gnieżdzą w WYBORCZEJ
  • ~pot fox
    (2017-03-23 09:57)
    Cieszę się, że Patologia Oszustów rezygnuje z występów w TV ! Oni powinni trafić na Oddział Zamknięty!
  • ~O pi nie
    (2017-03-22 13:12)
    Kidawa niech papla, okupowała bezczelnie sejm / Grudzień/ niech pocałuje szetynę, też ma podobne uzębienie. Pismaki z der dziennik i wydawca: axel razem z pryncypałem Mark Dekan, to są wzory do naśladowania w szczuciu i judzeniu Polaków na Polaków!!!
  • ~Anna
    (2017-03-23 18:06)
    Swoisty szantaż czy doskonale wie, że telewidzowie tej stacji już nie ulegna ich manipulacjii, radzimy jednak pani Błońskiej popisy w prestiżowej TVN.Tam np z panem Weglarczykiem zrobią furorę. Tu dopiero jest mistrzostwo manipulacjii , gdzie okradziony wychwala złodzieja, zdradzony swojego wiarołomcę a skazany kata.Boże czemu to dzieje się w naszym KRAJU?????!!!!!!!
  • ~Johan
    (2017-03-22 12:10)
    Dobrze pani Kidawie- Błońskiej. Po kiego czorta chodzi do TVPis? Nie ogląda tej telewizji nikt ze zdrowo myślących, sprzedawczyki dziennikarze tylko w PIS .
  • ~Krystyna2016
    (2017-03-23 11:46)
    Mam nadzieję że Kidawa dotrzyma słowa chociaż raz w życiu politycznym.Tak trzymać p.poseł jestem z tego zadowolona bo już słuchać pani po prostu nie mogę.,a bardzo lubię /teraz/oglądać TVP ze szczególnym uwzględnieniem TVP info -z tyłu wizji świetny program ,niech sie schowa TVN ze swoim szkłem nie kontaktowym dla normalnego widza z wyjątkiem zwolenników KOD,PO,PSL.
  • ~sejmowe
    (2017-03-22 13:43)
    ...ta baba zapomniała jak ględziła i okupywała sejm i fotel marszałka..... fafsz i obłuda PO !!!
  • ~aga
    (2017-03-22 13:29)
    obłudna Kidawa udaje urażoną bo Marek Pyza załatwił po mistrzowsku
  • ~Miech
    (2017-03-23 13:30)
    Ona ta Kidwa by chciała wystęPOwać w Niemnienckich mediach bo tam ukrywają inslaminst a jest ich mnogo jak decyzja Kopaciarni na kilkanascie TYSIAKÓW
  • ~???
    (2017-03-22 13:26)
    Ten redaktorek chociaż czasami bywał zupełnie normalny. POziomu wywiadów Beaty Tadli nic nie przebije. Ta POprawna "dziennikarka" nawet prezydenta traktowała jak śmiecia, serwując ordynarne zaczepki od początku do końca wywiadu. Co do Pani Błońskiej niegdyś marszałek. Jedno pytanko. Ilu posłów usunęła z mównicy? I drugie: Jak traktowani są prawicowi politycy w TVN???

Może zainteresować Cię też: