Migalski: Polak prędzej zginie w wypadku samochodowym, niż z ręki muzułmańskiego terrorysty

| Aktualizacja:

Przy całym szacunku dla tych osób, które zginęły wczoraj w Londynie i dla tych, które zostały ranne, to jest mniej niż dzienny bilans wypadków drogowych w Polsce. O tym powinna myśleć pani premier i tym powinien zajmować się polski rząd - ocenił w TVN24 Marek Migalski, były europoseł PiS.

wróć do artykułu
  • ~tytuskojot
    (2017-03-28 09:40)
    A we Francji teź ginie więcej osób na drogach niź z powodu aktów terroryzmu. Pewnie nie martwią się terroryzmem. więc po co ta cała szopka z Charlie Lebdo?
  • ~k
    (2017-03-26 14:26)
    WIELKI PAN MIGALSKI BYLY EUROPOSEL PIS PONIZA POLAKOW..W tej krotkiej wypowiedzi zawarty jest najwyzszy poziom niecheci wrecz pogardy WIELKIEGO MIGALSKIEGO dla biedy POLAKOW.Jak ci nie wstyd
  • ~Tarantula
    (2017-03-26 10:22)
    Mam takie samo zdanie o p. Migalskim jak inni komentatorzy. To antypolski łajdak.
  • ~S
    (2017-03-25 10:36)
    Ma facet rację ;)
  • ~Migalski jest żywym dowodem na słuszność tezy,
    (2017-03-23 20:53)
    że lepiej być idi otą niż łysym - bo to się mniej rzuca w oczy! - Oczywiście do momentu, kiedy właściciel bujnej czupryny otworzy japę! Wtedy cały czar pryska!
  • ~Dwie Salowe z Salem
    (2017-03-23 20:45)
    Migalski! Ży dzie wredny i płatny cyniczny krętaczu - STUL WRESZCIE PYSK - albo trzeba ci będzie założyć plaster i zamknąć w izolatce! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Dobry Migalski - to zakneblowany Migalski!!!
  • ~igła
    (2017-03-23 17:14)
    Gdyby nie Kaczyński,sam byś żarł tanie jedzenie z Biedronki. Podziękuj prezesowi że wsadził cię do eurokołchozu,tam zarobiłeś trochę grosza bidolu.
  • ~Dziad
    (2017-03-23 16:41)
    I ma absolutna racje. Napewno duzo wiecej Polakow zginie w Polsce ,na polskich drogach, niz kiedykolwiek skutkiem napadow terrorystycznych. A slyszeliscie o tych biednych rencistach okradanych systematycznie przez Polakow ( tu mowi wnuczek) i ostatnio obrabowanych i zamordowanych , tez przez Polakow w Niemczech. Polacy tez sa grozni, nie tylko biedne ofiara!!!
  • ~pawellod
    (2017-03-23 16:31)
    Migalski - przykład człowieka, który zarabia pieniądze w nagrodę za swoją głupotę.
  • ~test
    (2017-03-23 16:18)
    Migalski ma rację.
  • ~PO-WIEC
    (2017-03-23 15:40)
    TYPOWY WYKSZTAŁCIUCH Z PO! DOBRZE,ŻE WYRZUCONY Z PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI!
  • ~winn
    (2017-03-23 15:13)
    poziom intelektualny Peowcow dosiega zenitu
  • ~WzK
    (2017-03-23 14:48)
    Przychodzi pacjent do lekarza z kijem w ręku. - po co panu ten kij? pyta lekarz - żeby odgonić wilki - ale przecież tu nie ma żadnych wilków??! - no widzi pan jak pomaga! typowe myślenie polskiego plebsu w/s emigrantów
  • ~Fruzia
    (2017-03-23 14:40)
    tja głąby kapuściane...prawda w oczy kole?...brakuje wam buraki argumentów i używacie obelg...żenada...polactwo to jednak strasznie prymitywna dzicz...
  • ~zdanie odrębne
    (2017-03-23 14:33)
    Niespodzianka !!! Migalski ma rację!! Na zadupiu Europy ginie się od bandytki i wypadków drogowych. Terroryzm potrzebuje rozgłosu, a ten jest w europejskich metropoliach, a nie w Pacanowie, czy Wąchocku. Polska dla uchodźców jest nieatrakcyjna, nietolerancyjna i różna kulturowo na tyle, że stanowi jedynie punkt tranzytowy do krajów Europy Zachodniej. I czego tu się bać.
  • ~loj
    (2017-03-23 14:19)
    czy ten alkoholik już wytrzezwial ,ale on pije tylko drogie wodki
  • ~miska z miśkiem
    (2017-03-23 14:07)
    Kiedyś jak studiowałam dokonałam przełomowego odkrycia: wśród moich profesorów są też idioci. Minęło 33 lata od zrobienia dyplomu i dalej się sprawdza. Ten pan jest tego przykładem.
  • ~MK
    (2017-03-23 13:25)
    Poczekajmy jeszcze z 20 lat i wtedy będzie więcej ludzi ginąć w dżihadzie niż na drogach
  • ~Poważne podejrzenia
    (2017-03-23 12:34)
    Zamach, w odróżnieniu od wypadku drogowego, ma zaplanowane dalekosiężne cele. Jednym z nich - oprócz zastraszenia i ataku na parlament - było uniemożliwienie spotkania May-Kaczyński przed szczytem UE w Rzymie.
  • ~ZEN
    (2017-03-23 12:32)
    IDIOTA.