Wojewoda nie chce opublikować wyniku referendum Legionowie. PO domaga się interwencji szefa MSWiA

PO domaga się interwencji szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka ws. opublikowania przez wojewodę mazowieckiego Zdzisława Sipierę wyniku referendum w Legionowie - mówił w środę w Sejmie Andrzej Halicki (PO). Marszałek Marek Kuchciński zapowiedział, że poinformuje o tym postulacie ministra SWiA.

wróć do artykułu
  • ~zaz
    (2017-04-05 11:39)
    Przecież wiadomo że PiS ma w d.pie Polaków. Jedynie ciemny lud smoleński za PIŃCET+ łyka wszystko jak pelikany
  • ~mjz122
    (2017-04-05 11:44)
    i tak będzie z wyborami, jeżeli PiS przegra. po prostu ich nie uznają
  • ~abw
    (2017-04-05 12:04)
    Polacy dali się kupić na 500+ teraz za to słono będziemy płacić wszyscy
  • ~pis pis i już jest kałuża
    (2017-04-05 11:39)
    Jak powinna nazywać się partia bezrefleksyjnie łamiąca prawo ?
  • ~Gosc
    (2017-04-05 12:00)
    PISuarskie BERPRAWIE!!!
  • ~BESSY
    (2017-04-05 12:00)
    To się nazywa nowokomunistyczny zamordyzm w wykonaniu rządu PiS
  • ~anarchosyndykalista
    (2017-04-05 13:00)
    pełowsaka swołoczy polecę waszym klasykiem : trzeba było wygrać sobie wybory a nie teraz wyć jak opętani. hahahahahaha
  • ~clairvoyant
    (2017-04-05 13:11)
    Ciekawe czy pis opublikuje wyniki wyborów samorządowych i później parlamentarnych ??? A może wzorem komunistów po prostu sfałszują wybory ? ?
  • ~Carmen
    (2017-04-05 13:16)
    Straszydło i Kempa dały wzór ,jak zwyciężać mamy. I ten facet jest pojętny .Nie opublikuje i co mu zrobicie ?.
  • ~Gosc
    (2017-04-05 12:19)
    re: org de////// Znaczy, ze nieprawda? W/ g ciebie w ojewoda CHETNIE opublikuje wyniku referendum w Legionowie ???? Zal mi ciebie, facet ! Potrafisz tylko szczekac !
  • ~motek
    (2017-04-05 13:12)
    PiSowski WARCHOŁ z krwi i kości , taką dzicz powinno się wysiedlać do afrykańskiego buszu .
  • ~okrągła metropolia z głowy wiadomo kogo - czyli z niczego
    (2017-04-05 12:47)
    Patrzę tak sobie na globus Polski i widzę, że Polska to taki okrągły kraj /refleksja nr 1 okrągłego prezesika/. Patrzę sobie na globus Warszawy i widzę w duszy, że warszawska metropolia też musi być okrągła /refleksja nr 2 okrągłego prezesika/. Tak zróbcie, chopcy.
  • ~clairvoyant
    (2017-04-05 13:09)
    Ciekawe czy pis opublikuje wyniki wyborów samorządowych i później parlamentarnych ??? A może wzorem komunistów po prostu sfałszują wybory ?
  • ~sadf
    (2017-04-05 12:52)
    może by tak referendum ws. przyjmowania nachodźców wreszcie się odbyło?
  • ~barra
    (2017-04-05 12:48)
    "Efektem obecnych czystek, przeprowadzanych przez polskie władze, są masowe próby infiltracji ze strony rosyjskich służb, które chcą umieścić jak najwięcej swych ludzi w polskiej administracji. Polska przestaje być sojusznikiem w obliczu wyzwań ze strony Rosji i staje się zagrożeniem dla całej naszej wspólnoty" - taki cytat MI-6 przytacza "Polityka".
  • ~org de
    (2017-04-05 12:01)
    ...dla najemnych polskojęzycznych pismaków z DER DZIENNIK podnietą jest pisać o PiS i o JK.... dostają chyba orgazmu....ponadto te szczuje myślą , że internatów można prowadzić na ich pasku informacyjnym skoro oni /pismaki/ szczuje i żule są prowadzeni na pasku finansowym obleśnego szwaba niejakiego Marka Dekana...
  • ~autor nieznany
    (2017-04-05 12:32)
    nikt nie chce miec nad soba hgw i jej kolesiow, zrozumiale, na wstepie powinno sie zlikwidowac ta warszawska mafie, a dopiero potem pytac.