Biernat naraził się wywiadem. Sędziowie Trybunału oburzeni. "Wypowiedzi godzą w państwo polskie"

Wypowiedzi wiceprezesa Trybunału Konstytucyjnego Stanisława Biernata godzą w państwo polskie, w dobre imię Trybunału i jego sędziów - głosi oświadczenie TK. W wywiadzie dla Onetu Biernat powiedział m.in. że ma poważne wątpliwości, czy TK kierują osoby niezależne.

wróć do artykułu
  • ~Romek
    (2017-04-15 13:34)
    Pierwsza odważna wypowiedź pana Biernata. Brawo! Może wreszcie zacznie walczyć z pisowską hołotą?
  • ~Hans klos
    (2017-04-14 12:52)
    To ma być Trybunał? Trybunał lewej kasy!
  • ~i tyle w temacie
    (2017-04-14 07:59)
    Jaka partia takie rządy.Boże chroń przed wariatami.nieudacznikami.ta partia jest Niepraworzadna i Niesprawiedliwa
  • ~PiSolog
    (2017-04-14 05:48)
    Teraz w TK są tacy prawnicy jak Misiewicz - normalni.
  • ~ha,ha,ha
    (2017-04-13 21:43)
    To coś na foto to jest sędzia TK czy szatniarz z knajpy " Bar Ludowy " w Debilowie Dolnym ?
  • ~nieglupi
    (2017-04-13 20:14)
    chyle czolo przed panem sedzia Biernatem, najwyzsze kwalifikacje i madrosc, nawet nie mozna porownac do skazonych dublerow i Wolfgangowej
  • ~kanada
    (2017-04-13 20:09)
    i mimo tego chce nadal z teka wyciagac kase za urlop okropny typ
  • ~alibaba
    (2017-04-13 19:34)
    Leśni dziadkowie z Państwowej Komisji Wyborczej też byli sprawiedliwi i apolityczni i chcieli wszystko utrzymać przez lata .Tak jest i w tym przypadku
  • ~janusz
    (2017-04-13 18:42)
    Stary zgred niedostanie 200tyś i to go boli nieudacznik drugi po Rzepińskim .
  • ~SYLVEK
    (2017-04-13 17:51)
    re motek niemotek takich jak ty POlakow -nikt na powaznie nie bierze !!!
  • ~qrdebela
    (2017-04-13 16:35)
    Kolaborant (sekretarz POP) Rzeplinski byl prezesem to ci nie przeszkadzalo?
  • ~msiek
    (2017-04-13 16:29)
    Najpierw wysłali sędziego na "zieloną trawkę" do końca kadencji nie może orzekać a teraz są oburzeni...Sędzia jest takim samym obywatelem jak wszyscy i kiedy widzi, że dzieje się źle ma prawo o tym mówić. Kiedy te żenujące rządy się skończą to wszyscy będą wrzeszczeć, gdzie był jak łamano konstytucję.
  • ~zofia
    (2017-04-13 16:08)
    a którzy to sędziowie???? ci dublerzy i inni pretorianie z Przyłębską na czele? żenada !!!
  • ~Nauczyciel
    (2017-04-13 15:59)
    Każdy Biernat podobny do tego , a nawet taki sam !
  • ~Sru
    (2017-04-13 15:46)
    Pewne służby (zawody) powinny jak ognia unikać wywiadów i publicznych wypowiedzi.A on(i) czy dobrze,czy żle to gębe drze.
  • ~adam
    (2017-04-13 15:29)
    nagle współpraca zaczęła mu przeszkadzać. ciekawe co mówił gdy próbowano dokonać lustracji?
  • ~der
    (2017-04-13 15:04)
    Towarzysze wysiadka ;-))) Przykład dał tow. Rzepliński (PZPR). Kiedy wysiądą towarzysze i szpicle komunistycznej bezpieki z rudo-czerwonej oderwanej od koryta ferajny jak np. sekretarz KC PZPR tow. M.Święcicki czy TW SB Boni--takich w PO wielu.
  • ~helena
    (2017-04-13 14:46)
    Ta nadzyczajna kasta nawzajem się pożera!!!! wczoraj w Polsacie p. Sędzia od nadzwyczajnej kasty też miała wątpliwości czy inni sędziowie którzy przyjdą do KRSu będą obiektywni i sprawiedliwi??????żenada.
  • ~mi
    (2017-04-13 14:45)
    uuuh poszły pisowskie skrypty, co i tak nie zmieni rzeczywistości, że przyłębska to wiejska kuchara weselna, a jej mężuś profesorek to komunistyczny kapuś
  • ~Kielczanin
    (2017-04-13 14:39)
    Za władzy SLD, UW czy PO fakt współpracy w SB był najlepszą rekomendacją na stanowiska w polityce. Biernat zaczyna podcinać gałąź, na której siedzi.

Może zainteresować Cię też: