PO ma trzy pytania do PiS - o ojca Rydzyka, dopłaty dla rolników i list gończy za Berczyńskim

| Aktualizacja:

Politycy PO zwrócili się do PiS o odpowiedź na "trzy kluczowe pytania": kiedy minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro wyda list gończy za Wacławem Berczyńskim, ile milionów zł uzyskał z budżetu państwa o. Tadeusz Rydzyk oraz dlaczego polscy rolnicy w czerwcu nie otrzymają wszystkich dopłat.

wróć do artykułu
  • ~kolo
    (2017-05-12 13:55)
    jak widze grabieca toi nie mam wiecej pytan
  • ~LOLA
    (2017-05-12 13:56)
    żenada roku. Panowie mniej imprez, oszczędźcie nam wstydu wymyślcie coś sami
  • ~ina
    (2017-05-12 14:05)
    Zalosni Do bolu, kiedy skonczy sie ten cyrk, nie mozna patzen juz a tego grabca.wszystko nie trzyma sie ani kupy ani d..y
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-05-12 14:07)
    GRZESIU - NIEDŁUGO JUŻ PROKURATOR BĘDZIE MIAŁ WIELE PYTAŃ DO CIEBIE I WASZEJ SITWY .
  • ~wawa
    (2017-05-12 14:10)
    Chłopi jak nie dostaną kasy to wywiozą kaczystów na ***** za rogatki. Tak jak to opisał Reymont w swojej powieści
  • ~warszawiak
    (2017-05-12 14:11)
    POlszewików z totalnej MAFI ścigać za rozkradanie warszawy i wiele innych MIAST z BUFETOWĄ na czele
  • ~ina
    (2017-05-12 14:17)
    Z glupkami nie mozna dyskutowac, przeciez te trzy facjaty to zgroza.grzesiu szczezy zeby, grabiec zbaniaty glupio sie usmiecha.
  • ~Mario
    (2017-05-12 14:18)
    to jest jakaś dziecinada, kiedy po wyjdzie z piaskownicy?
  • ~ajax
    (2017-05-12 14:18)
    Czy PO w najbliższym czasie planuje zmianę nazwy na np. Platforma i Sprawiedliwość?Czy PO planuje przejęcie lub podpięcie się pod program Prawa i Sprawiedliwości?Czy z tym nie przyjmowaniem uchodźców to był żart czy nie?Tak samo jeśli chodzi o 500+ i 13 emeryturę?Najlepiej, żeby Schetyna odbył debatę sam ze sobą i odpowiedział sobie na te pytania?!
  • ~Zerwać konkordat
    (2017-05-12 14:20)
    Warto by sprawdzić czy pazerny Rydzyk wydał otrzymane pieniądze zgodnie z przeznaczeniem!
  • ~JMK
    (2017-05-12 14:32)
    PIS zadało pytania Platformie .Ponieważ PO jest podobno kulturalną partią więc kultura wymaga odpowiedzi na te pytania. Dopiero po odpowiedzi Platforma może zadawać swoje pytania.
  • ~pokemon
    (2017-05-12 14:36)
    yes yes yes Ale im dołożyli :))))))))
  • ~Schizofrenik Schetyna
    (2017-05-12 14:39)
    Dopytywany Schetyna dzisiaj (12-05-2017) w radiu TOKFM, czy PO jest gotowa, w geście solidarności, przyjąć uchodźców zmienił dziś zdanie i oświadczył, że PO jednak jest gotowa przyjąć uchodźców.
  • ~emeryt 8+
    (2017-05-12 14:39)
    A o los emerytów się nie pyta? Czy uważa że 8-mio złotowa waloryzacja jest wystarczająca ? Nie tylko PiS ale i PO lekceważą starych i schorowanych ludzi. Wychodzi Szydło z wora !!!
  • ~znamy to
    (2017-05-12 14:41)
    Berczynski zgarnal tyle kasy ze nikt go nie bedzie scigal
  • ~autor nieznany
    (2017-05-12 14:53)
    Parada Oszustow zwana PO, razem z bratnia byla SB i narodem wybranym juz nie licza na polskich wyborcow, oni chca donosami zmusic Unie do wprowadzenia dotkliwych sankcji, ktore zachamuja pisowskie reformy, a wiec i poprawe jakosci zycia Polakow. Zablokowanie tego procesu, pozwoli kolejny raz przekonac ciemnote, do cudow PO. .Dzisiejszy elektorat PO to glownie rodziny bylych SBekow, TW i PZPRowcow.
  • ~Dopłaty są wypłacane
    (2017-05-12 15:03)
    Schetyna, skąd wiesz, że rolnicy w czerwcu nie otrzymają wszystkich dopłat? Z Wybiórczej? 11-05-2017 wiceminister rolnictwa Zarudzki na posiedzeniu sejmowej komisji rolnictwa potwierdził, że, od 1 grudnia do 11 maja br. ARiMR wypłaciła łącznie 13,46 mld zł tj. 91 proc. całej koperty finansowej. Od 10 maja br., po wdrożeniu systemu informatycznego, wydawane są decyzje, proces ten zakończy się 20 czerwca, a pieniądze trafią do beneficjentów do końca czerwca br.- zapewnił.
  • ~Bingo
    (2017-05-12 15:06)
    Pytanie o Berczynskiego jest jak najbardziej na miejscu. Przeciez ten czlowiek przewodniczyl komisji ktora oskarzyla "kogos" o zamach na prezydenta. Wykonczyl zamowienie na wielozadaniowe smiglowce dla polskiej armii (Caracal), co doprowadzilo do zerwania kontraktu z waznymi partnerami z Unii. Bedac dlugoletnim pracownikiem Boeinga mial wglad do tajnych dokumentow konkurenta (Airbus) objetych rowniez tajemnica handlowa. I po tym wszystkim uciekl z Polski.
  • ~antypis
    (2017-05-12 15:08)
    Chyba sie w komentarzach cala szkola rydzyka produkuje. Niby co zlego w tych pytaniach? Opozycja nie ma juz nawet prawa pytac? Jakis stalinizm was cwoki sie marzy?
  • ~WAW
    (2017-05-12 15:17)
    WIDAC ZE POZIOM INTELEKTUALNY GOSCI Z PO TO DNO--JAK MOZNA ZTAKIMI PAJACAM DEBATOWAC--UCHOWAJ BOZE PRZED TAKA WLADZA