"Premier podkreślała, iż reforma będzie przeprowadzona niezależnie od tego, czy te weta będą następowały"

| Aktualizacja:

"70 proc. Polaków popiera reformy wymiaru sprawiedliwości zaproponowane przez PiS; trudno zrozumieć decyzję pana prezydenta o zawetowaniu ustaw o SN i KRS" - mówi rzecznik rządu Rafał Bochenek. Dodał, że reforma sądownictwa zostanie przeprowadzona niezależnie od tego, czy te weta będą następowały.

wróć do artykułu
 • ~lala
  (2017-07-25 13:02)
  Kretynka doprawdy. 70% Polaków nie ma i nie może mieć żadnego pojęcia o systemach prawnych. Ni matura ni chęć szczera…
 • ~stan
  (2017-07-25 12:57)
  rząd powinien podać się do dymisji bo jest rządem "złej zmiany" i to jak najszybciej i nie kompromitować się, mamy takich pożal się Boże ministrów, który jak co powie czy podejmie decyzje to szok, a broszka to tak ******* jak jej rzydzyk napisze, chyba nigdy wcześniej nie czyta co ma napisane albo taka z niej ciemnota, nie wie w jakim świecie żyje,
 • ~pis pis i już jest cuchnąca kałuża
  (2017-07-25 12:37)
  Beaoto!!! Adrian jest już nasz!!!! Każda ustawa będzie zawetowana!
 • ~Victor
  (2017-07-25 12:10)
  Pani premier, jeżeli ustawy o reformie tej i następnych będą napisane poprawnie, bez łamania prawa i konstytucji - nie będzie powodu aby je wetować. Jeżeli jednak będziecie próbowali "siłą" wprowadzić buble prawne to nie będzie tak grzecznie jak teraz. Chcecie się mścić? To przemyślcie to dokladnie. Opozycja nie jest dla was groźnym przeciwnikiem, ale nie warto robić sobie więcej przeciwników w społeczeństwie. Podobno "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Bo że wam zależy tylko na władzy absolutnej i zemście tego nawet nie próbujecie ukryć,a jezeli to bardo nieudolnie.
 • ~ATK
  (2017-07-25 11:52)
  Skąd ten człowiek wziął 70% za PiSowską reformą? Ja chcę dokładnej informacji, skąd? Ludzie chcą reformy sądów (może nawet 70% - ale tej reformy, którą PiS zgłosił), ale większość była za tym, żeby prezydent zawetował tego bubla prawnego prowadzącego do dyktatury PiSu. - Gość oszalał, nie wiem, tylko, czy z rozkazu Jarosława, czy sam taki tekst wymyślił.