Jan Rulewski ogłosił "separację" z PO. "W klubie panuje klimat nonszalancji"

| Aktualizacja:

Jan Rulewski (PO) ogłosił "separację" z KP PO. Zdaniem senatora jego inicjatywy były w Platformie blokowane, a w klubie panuje "klimat nonszalancji" oraz brak szacunku dla pracy własnej i innych osób.

wróć do artykułu
  • ~Jan Orawicz - satyr
    (2017-09-11 19:09)
    We więziennym cuchu Paradował w Senacie! Kiedy wejdzie we Więzienne gacie! I tak zostanie Potym Więżniem swej Głupoty!! J.Orawicz
  • ~lolon
    (2017-08-28 15:36)
    i bardzo dobrze PO to zgnilizna pod kierownictwem nieudacznika Grzesia
  • ~Xaw22
    (2017-08-28 09:29)
    PO zdziadzialo. Zamiast bojowej partii, mamy Schetyne z glupawym usmieszkiem i jego akolitow. Nawet Budka jest za lagodny do polityki, gdzie faszystowski rezym trzeba glosno pietnowac i demaskowac w kraju i na forum PE.
  • ~ela
    (2017-08-28 08:22)
    Ciekawe gdzie teraz wsadzi d..e. ??????
  • ~Manny Quinn
    (2017-08-28 04:17)
    Requirement to be a member of PO or Nowoczesna targowica, must be...you are an IDIOT
  • ~fuj
    (2017-08-27 21:14)
    PELO dno,psl i nofo to madera
  • ~KazimierzS Mielec
    (2017-08-27 20:15)
    Jasiek zrozumiał że dał ciała w ostatniej odsłonie z wdziankiem więziennym i udaje niezależnego, stary głupi cep
  • ~czytacz
    (2017-08-27 18:07)
    Sądząc z fotki to cała platforma jest inwigilowana. schetyna operatorem?
  • ~janusz
    (2017-08-27 18:00)
    Szczur ucieka z płonącego stadku PO .
  • ~albert
    (2017-08-27 13:01)
    Panie Janie 73 lata piękny wiek, swoje pan już przeżył, swoje pan już zrobił.Czas odpocząć ,pożyć dla rodziny i najbliższych. Z senatorskimi apanażami trudno się rozstać ale jak polityka uwiera trzeba podjąć męską decyzję, wierzę że da pan radę !
  • ~y
    (2017-08-27 11:40)
    Czyżby PO wyrulowało całkiem Rulewskiego?. Niech teraz Rulewski wyruluje PO ale najpierw musi odszczekać prawie wszyskie brednie na temat wspaniałości PO!!!
  • ~007
    (2017-08-27 11:29)
    Czy zostanie pierwszym senatorem partii Andrzeja? Jak widać szczury opuszczają okręt na miękkie lądowanie. Andrzej D. może POobijać się za swój zwrot do "macierzy" UW. Czekam na raptowny ruch PiS który zrobi "niesfornego" po następnych wyborach komentatorem z ochroną w TVN. Poparcie wyborcze dla AD w 2015 r. było w rzeczywistości poparciem dla programu Prawa i Sprawiedliwości który jest obecnie realizowany przez Rząd Pani Premier Beatę Szydło.
  • ~as
    (2017-08-27 10:41)
    Rulewski idzie na emeryturę... ...walcie się POmyleńcy
  • ~as
    (2017-08-27 10:38)
    chciał dostać od Tuska tytuł rodowy "INTELIGENT"... ...wyszedł na głupka... ...
  • ~jojo
    (2017-08-27 09:32)
    Pewnie wybiera się na emeryturę. Pewnie całkiem sporą dlatego stroi fochy.
  • ~dor
    (2017-08-27 09:31)
    Pan Rulewski już dawno stracił mój szacunek. Nooo, ale wybory niedługo, to odcina się od Partii Matki, nie mającej szans. Koryto odjeżdża...Szczury uciekają...
  • ~XK
    (2017-08-27 07:45)
    Prawde po-wiedzial
  • ~Jojo
    (2017-08-27 01:16)
    Wkrutce i bolek zmieni Kurs . Bedo pchali sie do Jarka , jak pszczulki do ula . Dwuulicowi agenci , kapusie
  • ~mareka1969
    (2017-08-27 01:02)
    czy jest w Polsce wiekszy szkodnik od prezesa? chyba tylko kk moze sie z nim rownac!
  • ~Don
    (2017-08-26 22:12)
    Chyba bliski jest już koniec kiedy będę mógł sPOkojnie zaprzestać używania słowa ........"PO=lactwo"........Najpiękniejszy moment kiedy tow. Szmacino rzeknie sztandar PełO wuprowadzić!!!! Panie Prezesie Kaczyński w pięknym stylu załatwia Pan tych zaprzańców POdobnie jak tą Samoobronę i partyjkę Kunia LPR!!!