Tusk na Twitterze: Marsz Niepodległości to reputacyjna katastrofa

Marsz Niepodległości to reputacyjna katastrofa - napisał we wtorek na Twitterze szef Rady Europejskiej Donald Tusk.

wróć do artykułu
  • ~pat
    (2017-11-14 11:49)
    Donald Tusk to Jedna Wielka Katastrofa dla Polski! Wygwizdany w Warszawie były premier ustawiony w czwartym rzędzie podczas obchodów wylewa swoje frustracje i jak zwykle jątrzy i dzieli. Pan Donald Tusk nie ma czego szukać nad Wisłą. Człowiek, który popiera nakładanie na własny kraj sankcji nie znajdzie w Polsce akceptacji większości. Pan Donald Tusk przyzwalał na fałszerstwo tzw. Komisji Millera i być może powinien odpowiedzieć za takie przyzwolenie karnie. Przyzwolenie lub polecenie, bo tego nie można wykluczyć.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2017-11-14 11:50)
    Dla Polaków to tusek jest reputacyjną katastrofą!
  • ~polskość to normalność
    (2017-11-14 11:52)
    Tusk wszystko traktuje instrumentalnie. To typowy koniunkturalista. Nawet religię. Wziął ślub kościelny, po 27 latach w związku cywilnym, bo za kilka tygodni były wybory... Nie mógł poczekać te kilka tygodni i po wyborach stanąć przed ołtarzem, jak czekał całe 27 lat? Podobnie z przyjazdem na 11.11. "Bardziej serdecznie" go zaprosili...;-)
  • ~merkelson
    (2017-11-14 11:55)
    Oj, nie martw się już tak o naszą reputację, nie martw :-)
  • ~slowianka
    (2017-11-14 11:56)
    Ale szuja kochani rodacy.
  • ~boziewicz
    (2017-11-14 11:59)
    Pchać się na stanowisko w UE bez poparcia własnego rządu to może tylko człowiek bez zdolności honorowej.
  • ~mnb
    (2017-11-14 12:17)
    Reputacyjną katastrofą to jest kłamca , oszust i podnóżek Merkel - Tusk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tusk w Polsce persona non grata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~JGK
    (2017-11-14 12:38)
    N I K T nie zaszkodzi Polsce tak jak Tusk już zaszkodził.
  • ~Polskość to nienormalność - autor Donald Tusk
    (2017-11-14 12:44)
    A to ciekawe - brał udział w tych uroczystościach a potem na Twitterze opluł Marsz Niepodległości. Po raz kolejny uaktywnił się w nim gen antypolskości. I co ten typ chce w ten sposób osiągnąć? Chociaż kto wie - na antypolonizmie wielu próbuje zrobić karierę w lewackiej UE.
  • ~imo
    (2017-11-14 12:47)
    Reputacyjna katastrofa to być kojarzonym z Tuskiem.
  • ~xyz
    (2017-11-14 12:54)
    NAJLEPSZE MARSZE BYŁY ZA TUSKA, KIEDY PODPALAŁ BUDKI I PALIŁ RASDIOWOZY
  • ~Ale
    (2017-11-14 13:09)
    Ohyda zaklamana
  • ~edyta
    (2017-11-14 13:18)
    Bardzo podbudował reputację Polski oddając śledztwo w ręce ruskich.
  • ~leo
    (2017-11-14 13:25)
    I dlatego przyjechał do Warszawy. Może powiedzieć byłem, widziałem i wiem co mówię. Nieważne, że na marszu nie był.
  • ~W. Grabski
    (2017-11-14 13:34)
    Już chciałem wziąć jego przyjazd za dobrą monetę, ale on tylko chciał uwiarygodnić zaplanowany wcześniej bełkot!
  • ~dasa
    (2017-11-14 13:49)
    Tusk ma 100% racji
  • ~Kontemplyta
    (2017-11-14 13:54)
    Jurek Owsiak mówi "Róbta dziś co chceta". A ja Wam powiadam "Róbta dziś co trzeba, i się pozbądźcie Rudego Po....a".
  • ~How, how
    (2017-11-14 13:57)
    Tuskegee to REPUTACYJNA KATASTROFA, piesek Angeli
  • ~psycholog
    (2017-11-14 13:58)
    A ty Donku asprowokowales te katastrofe razem z Anielka Merkel z domu Kazmierczak, bo razem doprowadziliscie Polakow sdo szalu straszac Polske najazdem arabskich islamistycznych i seksualnie kryminalnych migrantow.
  • ~helena
    (2017-11-14 14:06)
    i kto to o reputacji mówi??????