Lech Wałęsa składa życzenia Polakom. "Ofiara życia Szarego Obywatela nie może być daremna"

| Aktualizacja:

Były prezydent złożył życzenia z okazji sylwestra oraz Nowego Roku. Nie zabrakło odniesień do polityki. Lech Wałęsa przywołał w nich "Szarego Człowieka".

wróć do artykułu
  • ~arleta
    (2017-12-31 13:32)
    Oszukałeś mnie kłamco ! .Dwa razy na ciebie głosowałam i mam po tym zgagę do końca życia. Zniknij ludziom z oczu i przestań " szczać do chrzcielnicy " ?
  • ~artkol
    (2017-12-31 13:36)
    Życzę na nowy rok aby tw bolkowi obcięli emeryturę tak jak zrobiono to z esbekami.
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2017-12-31 13:24)
    Życzę Panu Panie Wałęsa zdrowia ! Rozumu już nawet Matka Boska KlaPOwa dać Panu nie POtrafi !
  • ~Oburzony
    (2017-12-31 13:29)
    Czy ten człowiek wie co to jest szary obywatel, przecież nawet gdy pracował w stoczni był nad nimi idonosił na mich za judaszowe srebrniki.
  • ~Adolfik H. z jakiejś Socjalistycznej Partii Robotniczej
    (2017-12-31 13:33)
    panie Bolku, proszę im nie odpuszczać, my lewa-cy POwinniśmy trzymać się razem. POwodzenia! Niech $oroSS i duch Stalina was prowadzi towarzyszu Bolku. Mój ukochany Himmler zawsze chciał u nas muzelmanów, teraz oni w końcu masowo nadchodzą. PObieda, PObieda a dla ludu głód i bieda, żeby nad nimi panować.
  • ~głos z klapy marynarki
    (2017-12-31 13:24)
    Ludzie, którzy nie wierzą w Boga, popadają prędzej czy później w jakąś idololatrię. Najczęściej jest to demolatria- bałwochwalcza deifikacja demokracji, lub też kult anarchicznej wolności. Jedno i drugie każą KOCHAC. A to Boga trzeba kochać i bliźniego, p. Wałęsa. Nawrócenia w nowym Roku życzę!
  • ~szary ubywatel
    (2017-12-31 13:21)
    A ja życzę temu kochającemu inaczej kapusiowi, żeby w końcu zamilczał ! Bzdury tego mądrca jewropy są POwalające !
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-12-31 13:19)
    Łeb Siwy ,a rozumu TW.Bolek-BRAK.
  • ~Beata
    (2017-12-31 13:28)
    A Ja ci nic nie życzę ! Zero życzeń, czyli po prostu... traktuję cię jak powietrzetrze, albo jak starą podeszwę od buta znalezioną w przydrożnym rowie w Popowie
  • ~Mark Twain
    (2017-12-31 13:18)
    Zyczen ci u nas dostatek, choc i te przyjmuje jako wrozbe zwyciestwa rozsadku nad megalomania skladajacego. Dziekuje.
  • ~kok
    (2017-12-31 14:42)
    Od człowieka który zdradził naród życzeń nie przyjmuję ..........
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-12-31 14:31)
    Już od Nowego Roku ja jako kapuś TW Bolek BENDEM PAŁOWAĆ Polaków!!!!!
  • ~angela w POry szczela
    (2017-12-31 15:49)
    Kiedy mu sie wreszcie zamknie geba.
  • ~wrobelek elemelek
    (2017-12-31 15:31)
    A ja zycze 1200 zl emerytury i ani centa wiecej.
  • ~POKODWON
    (2017-12-31 19:05)
    Czekamy na "debolkizację" bo już dłużej tego gamonia nie mozna ogladać a tym bardziej słuchać
  • ~alan
    (2017-12-31 13:35)
    Ja ci życzeM obyś się uczciwym ludziom na oczy nie pokazywał
  • ~roza lukxemburg
    (2017-12-31 15:58)
    Sklada nie Polakom tylko ubekom.
  • ~zygam
    (2017-12-31 17:42)
    Boluś przypomnij sobie setki samobójstw w okresie rządów Balcerowicza.
  • ~Ale jaja ale jaja
    (2017-12-31 17:13)
    Bolek, Polacy nie chcą od ciebie żadnych życzeń. Jako eSBecki donosiciel - mający krew na rękach - możesz składać życzenia co najwyżej lemingom (ale zaznaczaj to, do kogo mówisz)...
  • ~adrian11
    (2017-12-31 13:47)
    MA NA MYŚLI OFIARY SWOICH DONOSÓW?

Może zainteresować Cię też: