Ambasador Izraela: Liczymy, że polsko-izraelska grupa robocza na nowo rozpatrzy nowelę o IPN

Mamy nadzieję na stworzenie polsko-izraelskiej grupy roboczej, która na nowo rozpatrzy nowelizację ustawy o IPN i doprowadzi do porozumienia - powiedziała w poniedziałek ambasador Izraela w Polsce Anna Azari.

wróć do artykułu
  • ~HA HA HA
    (2018-01-29 17:04)
    "przedstawiciele władz w Tel Awiwie wyrazili zgodę na zmiany w ustawie o IPN" HA HA HA !
  • ~sp
    (2018-01-29 17:14)
    "Niefortunna data" ? Raczej mocno niefortunna wypowiedź.
  • ~Stary Wiarus
    (2018-01-29 17:51)
    To prawdę trzeba uzgadniać ? Coś chyba nie tak , żeby ustawa była akceptowana poza granicami Polski, to po co sejm i IPN , więc jak ma być jak tak kazano ?
  • ~żart
    (2018-01-29 17:25)
    Widzą (czytam) Ambasador Izraela lubi polskie "nowele". Do poczytania np.Polskie_nowele_i_opowiadania na internecie. Więcej czytania, mnie "bajdurzrenia" (dosruwania). Mądrować się to w Kneset-cie/ (ambasadorze), nie pouczać innych (nieuku).
  • ~Polak mały
    (2018-01-29 18:03)
    : "przedstawiciele władz w Tel Awiwie wyrazili zgodę na zmiany w ustawie o IPN" - k....a, gdzie ja żyje,ale jaja, ale cyrk, jak opowiem w domu to mi nie uwierzą.
  • ~ala
    (2018-01-29 17:23)
    Pani Szydło mówiła Europo powstań z kolan, choć może obudz się Europo,a tu i na kolanach i we śnie . Podłość ludzka nie zna granic.
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-01-29 17:19)
    Go wno ostatecznie wyrzekam się narodowości ży do wskiej i zrzekam się z UBywatelstwa iz ra..el..skiego. Nie ma już odwrotu!!
  • ~Vive
    (2018-01-29 18:12)
    persona non grata...azarii
  • ~wojna z izraelem
    (2018-01-29 18:33)
    To poczatek rozbioru Polski.
  • ~Nowelizacją polskich ustaw nie będą się
    (2018-01-31 04:15)
    "zajmowały" żadne "polsko-izraelskie grupy robocze" - tylko polski Sejm - tak jak to wynika z polskiej konstytucji!
  • ~Gdyby Niemcy nie rozpętały wojny - to
    (2018-01-31 04:44)
    państwo izraelskie najprawdopodobniej by nie powstało - więc dzisiaj Ży-dzi spłacają Niemcom "dług wdzięczności"!!! --------------- I dlatego rację miał Andrzej Rosiewicz śpiewająć: "A jeśli trzeba, czemu nie Szanowne piękne panie Jak można, no to trzeba brać Mały Chińczyk na wychowanie Och, jak przyjemnie witać dziś Szanowną finansjerę Jak umiem żyć, ja kocham żyć! Bo życie to interes!" --------------- Więc pozdrawlajem chińskich/szawabskich/jakichkolwiek (niepotrzebne skreślić!) braci - bo brat jest ten, co dobrze płaci!!!
  • ~diplomat
    (2018-01-29 19:05)
    Teraz rząd Polski gdyby miał rozum ,powinien interweniowac w przypadku każdej ustawy Knesetu o np. Palestyńczykach ...i domagać sie konsultacji oraz "wyrażać zgodę" lub nie .. na np. budowe kolejnych murów, gett czy obozów dla tych ludzi ...A wrazie braku konsultacji wzywać ambasadora .
  • ~CONDOR
    (2018-01-29 17:52)
    Pisowskie nieudacznictwo i plątanie się we własne nogi zamiast wstawania z kolan. Na razie jedyny efekt tych haniebnych przepisów jest taki, że już zarządzono w całym Izraelu specjalne lekcje o udziale Polaków w mordowaniu Ży-dów. Brawo PiS! Po co łączono sprawę pojęcia "polskie obozy" z zakazem wspominania o udziale Polaków w zbrodniach? PiS sądził że Ży-dzi się na to zgodzą? Że będą się zastanawiać czy za kazdym razem gdy o tym wspominają nie popełniają w świetle polskiego prawa przestępstwa??? Teraz trzeba się z tego będzie wycofać - oni nie popuszczą bo te przepisy to skandal.

Może zainteresować Cię też: