Błaszczak uderza w opozycję: Dla nich Wojciech Jaruzelski jest człowiekiem honoru, jest bohaterem

| Aktualizacja:

Intencją rządu PiS było oddanie czci Żołnierzom Wyklętym oraz ich rodzinom - mówił w środę szef MON Mariusz Błaszczak o ustawie degradacyjnej uchwalonej przez Sejm .

wróć do artykułu
  • ~Ble ble
    (2018-03-15 12:27)
    Jakiś PARADOKS! Po co komu to? Opluwają tego, którego sami kiedyś wybrali na pierwszego Prezydenta RP. To własnie w grudniu 1989 r., Zgromadzenie Narodowe, wywodzące się z list Solidarności, wybrało Wojciecha Jaruzelskiego na ten Urząd. Takich to mamy dzisiaj obłudnych polityków. Chodziło hienom o stołki!!! Ponadto W.J. był generałem armii w PRL-u, które mu nadało ten stopień, a nie RP. W III RP nie ma takiego stopnia wojskowego. Po co tyle krzyku!
  • ~stega
    (2018-03-11 19:09)
    Mnie panie Błaszczak Generał Jaruzelski,być może życie uratował,a pan co dla mnie zrobił. chęł.
  • ~wjw
    (2018-03-10 16:39)
    A pan jest dla nas mniej niż zerem, bo jedno zero to już mamy...
  • ~Floraa
    (2018-03-10 11:04)
    Odezwał się typowy "Polaczek" z PiS. Czego się ONI nie dotkną to sp...
  • ~JAN S.
    (2018-03-10 10:57)
    To jest dopiero bohaterstwo odebrać trupowi stopień generała, wyjątkowe ******** tylko mogę splunąć na tych posłów którzy głosowali za
  • ~Barbara
    (2018-03-10 01:47)
    To nie opozycja Polski, to są wrogowie Narodu Polskiego, tak jak Jaruzelski.
  • ~i itd. itp.
    (2018-03-09 16:38)
    wiem wiem a kto nie mysli jak PIS to stoi po stronie ZOMO ,i itd. itp.
  • ~Wania
    (2018-03-09 16:33)
    A moze i byl bohaterem, moze rzeczywiscie uratowal Polske przed inwazja sowiecka, oglaszajac stan wojenny. Ruskie stali przy granicy i tylko czekali! Jest wielu , ktorych to widzialo!
  • ~Seitan
    (2018-03-09 15:02)
    Dzien bez Plaszczaka/Paszczaka to dzien stracon... Wiem, ze nie powinno sie smiac z uposledzonych... ale co mi tam!
  • ~lucek
    (2018-03-09 10:03)
    Dobrze, że to nie wy, Panie Ministrze, przeprowadzaliście zmianę ustrojową, bo na nic byście się nie zgodzili, więc czerwoni dobrowolnie nie oddaliby władzy i byłaby rzeź większa niż w Rumunii. Mielibyście teraz "nowych wyklętych".
  • ~Bingo
    (2018-03-09 09:47)
    Umiecie wygrywać tylko z trupami, z żyjacymi przegrywacie i tak rozwalacie Polskę. jarek is pisowczycy to szaleńcy.
  • ~Szprotka
    (2018-03-08 23:03)
    Generał Jaruzelski był generałem armii, gdyż dowodził armią, gdyby dowodził dywizją to byłby generałem dywizji. Stopień wojskowy to nie jest order tylko uprawnienie do dowodzenia określoną liczbą odpowiednio zorganizowanych żołnierzy. I rozumiem, że teraz w historii Polski będzie: Szeregowiec Jaruzelski - Prezydent Rzeczypospolitej.
  • ~Kebu
    (2018-03-08 21:19)
    Proszę państwa, pan Baszczak wciska kit. Rozlicznie ludzi za czyny niezgodne z prawem robi się przed sądem. Natomiast tu mamy do czynienia z ustawą represyjną masową. Błaszczak mówi o Jaruzelskim, ale nie mówi o kilkudzieisęciu tysiacach podoficerów i młodszych oficerów, których podciąga ustawą równa z przywódcami PRL. Ta ustawa jest kolenym aktem w sowim zamiarze wyznaczająca nowe ofiary w celu okradzenia z emerytur. Degradacja żyjącek kady emerytckei MON lub MSW napędzi pisowcom koeljne pieniadze Okradli ludzi czyniąc ich nędzarzami staruszkami i jeszcze chcęą zabierać dalej. Sam Jaruzelski jest tu przykrywką i pretekstem do linczowania Polakó ze służb specjalnych. To już kolejny etap bandydtyzmu na ucziwych obywatelacch Polski. Na rdzennych mieszkańcach tej ziemi. Przemyślcie to.
  • ~oki
    (2018-03-08 21:11)
    paranoja zatacza coraz szersze kręgi ? czy to zarazliwe
  • ~Alkor
    (2018-03-08 21:09)
    tak jak dla was Lech , hieny cmentarne
  • ~ mirek
    (2018-03-08 20:09)
    jak widac tu klapia gebami tacy ktorzy nawet nie zyli na siwcie a tu szczekaja ze jaruzel uchronil Polske przed sowietami Ludzie mlodzi czy was ktos juz kupil z lewactwa
  • ~nbvc
    (2018-03-08 18:23)
    Gierek był patriotą, Piotrowicz opozycjonistą, w Smoleńsku brzoza podskoczyła, a w marcu 68 nie było Polski. Kłamstwo Smoleńskie, kłamstwo marcowe, kłamstwo, kłamstwo wszędzie.
  • ~rychu
    (2018-03-08 14:13)
    mow za siebie Mariuszku !!!!!! dla ciebie czlowiekiem "honoru i uczciwym patriota" jest Kryże, Piotrowicz, ambasador w Berlinie, Antek no i oczywiscie ty sam !!!!!!!!!!!!!!!
  • ~cobra7777
    (2018-03-08 13:13)
    Nie tylko dla opozycji . Gen. W. Jaruzelski jest niezaprzeczalnym bohaterem polskiej historii pisanej najczarniejszymi kartami. Trzeba być Błaszczakiem w 2018 koku , ażeby tego nie rozumieć." Kombatant" skaczący ojcu z jajka na jajko, doświadczony walkami II wojny światowej i czasów obudowy powojennej kraju śmie oceniać dokonania Wielkiego Polaka i Patrioty. Błaszczak trzeba by było z Putinem załatwić ci 1 roczny pobyt w gułagu na Syberii , wtedy pustaku wiedziałbyś jak oceniać ludzi.
  • ~xyz
    (2018-03-08 12:24)
    Dzisiaj bryluje "kochający inaczej", "uczciwy inaczej", "patriotyczny inaczej", a więc i "honorowy inaczej" - to wszystko się mieści w dzisiejszych "standardach" i na dzisiejszych "sztandarach". Dawne czasy: WRÓĆCIE!!!

Może zainteresować Cię też: