Poseł Gawłowski do Mateusza Morawieckiego: Czy pan jest skorumpowany? W tle ksiądz, pożyczka i ojciec premiera...

| Aktualizacja:

Zostałem wybrany przez PiS na ofiarę, aby przykryć ich przekręty i strach; przyjdzie pewnie mi przeżyć założenie kajdanek na ręce, ale nas wszystkich nie zamkniecie; nas wszystkich nie wsadzicie do więzień, bo prawda zwycięży - powiedział w czwartek poseł PO Stanisław Gawłowski.

wróć do artykułu
  • ~sem
    (2018-03-24 10:48)
    Takiego łajdactwa to za komuny nawet w sejmie nie było.Pomawianie,oskarżenia bez dowodów i niski poziom intelektualny.
  • ~gadojanka
    (2018-03-24 07:33)
    Znieść immunitet i dla posłów i dla sędziów, a nie bedzie marnowanie czasu na durne debaty za nasze pieniadze
  • ~E
    (2018-03-23 14:12)
    Tak jak pis okrada Polakow w bialych rekawiczkach i oklamuje to zadna partia nie robila!
  • ~Wyborca.
    (2018-03-23 13:40)
    Kradło PO po cichu a teraz PIS bierze w/g potrzeb,ale o wiele więcej niz PO po cichu. Jedni i drudzy sa z tego samego pnia - okradają nas Polakow,idzcie do urn z podziękowaniem.
  • ~detektyw poirot
    (2018-03-23 12:14)
    Grubo. co raz grubiej - Morawieccy jak widać to niezłe "przekrętasy". Junior - bankster - uczył się od seniora, jak robić przekręty. Teraz już wiadomo dlaczego przepisał majątek na żonę. Wszystko układa się w całość.
  • ~gosc z zagranicy
    (2018-03-23 11:40)
    Jak to ksiadz klamal ? A moze nie klamal, zobaczymy ,mamy w Polsce juz MAFIE Morawieckich, syn w BANKU placi, ojciec kasuje do kieszeni od ksiedza. Dalej tak!!!
  • ~kato
    (2018-03-23 11:34)
    I to mi sie podoba. Kazdego polityka rozliczyc wstecz bez wzgledu jak dawno temu przekrety i niegodziwosci robil.
  • ~sek
    (2018-03-23 11:11)
    Koledzy hejterzy z PIS-u , nie dostałem jeszcze sms-a z wytycznymi kogo niszczymy .Podpisuję się nickiem sek , bo jestem tchórzem tak jak większość hejterów i swoim nazwiskiem się nie podpiszę
  • ~z
    (2018-03-23 11:10)
    Jestem z PO , jem kawior i popijam szampana , a wy hejterzy z pis-dzielstwa możecie mi skoczyć i sie pobujać
  • ~helena
    (2018-03-23 11:07)
    Nasz senator Kogut z PIS jest pomówiony o korupcję , ale nasi go wybronili i prokuratura może mu skoczyć .Brawo PIS swoich przestępców trzeba bronić
  • ~nazi matki,nazi ojcowie z niemieckiej gadzinówki...
    (2018-03-23 11:04)
    To prawda ,że premier Morawiecki z PIS-u jest skorumpowany ?
  • ~helena
    (2018-03-23 10:48)
    Jezeli jest niewinny to czego się boi?????
  • ~aaa
    (2018-03-23 09:48)
    Stary Morawiecki taki "BOJOWNIK",a ksiadz go "Szantazowal"Jak sie mowi "a"to i"b".Czym cie SZANTAZOWAL??? Jest twoj podpis ? MORALISTO,ETYKU brales KASE?Nie wierze w obecna PROKURATURE,napewno nie ja jeden.!
  • ~Mini Strand
    (2018-03-23 09:39)
    Ksiądz szantażujący Morawieckiego? CO TO ZA MATRIX?
  • ~polski patriota
    (2018-03-23 09:13)
    niema w pisie ludzi honoru to szambo wtyka innym a sami to przestepcy na codzien widzimy jak okradaja nas czyli polske obym dozyl kasaty calkowitej
  • ~Schetino
    (2018-03-23 08:53)
    Przestępcy z PO łączcie się ...
  • ~T. K.
    (2018-03-23 07:57)
    Prokuratura powinna zbadać majątek Morawieckiego po tym doniesieniu. Z informacji prasowych można sądzić, że premier zgromadził większy majątek niż zarabiał w banku.
  • ~ dada
    (2018-03-23 07:35)
    Gawkosiu już niedługo będziesz siedział. Szykuj pupcie bo na swieży towar czekają współwieżniowie. POzostali też się szykujcie. Już niedługo.
  • ~RR
    (2018-03-23 07:27)
    Szemrana rodzinka Pl,dlatego są w PIS.
  • ~Lelek
    (2018-03-23 07:23)
    Pisowska pajęczyna - jak mafia.