PiS-owi spada? "Sondaże pracowni zakładanych przez agentów SB, dla mediów zakładanych przez agentów SB"

| Aktualizacja:

"Sondaże przeprowadzane przez pracownie zakładane przez agentów SB, publikowane w gazetach i telewizjach zakładanych przez agentów SB… Nie robi to na nas najmniejszego wrażenia" - mówi w rozmowie z Dziennik.pl poseł PiS Stanisław Pięta.

wróć do artykułu
  • ~WSI_24
    (2018-04-15 12:53)
    to o Polsacie, TVN i Superstacji
  • ~goral
    (2018-04-15 13:03)
    Najwiecej SB jest w PiS i w PiS są kluczowymi postaciami tej sekty PiS = PZPR kwitnie
  • ~adam1959
    (2018-04-15 13:00)
    Czy to ten Pięta złodziej okradający samochody?Jeżeli tak to ma pełne prawo do moralizowania i oceny innych.Prawdziwy autorytet.
  • ~suweren 2 sortu
    (2018-04-15 13:26)
    Powiedział ten który się przyznał do kradzieży samochodów w Bielsku-Białej. Cóż , takie morale ludzi z PIS.
  • ~Szyba
    (2018-04-15 13:03)
    Zastanawiam się , czy jest jakaś "bzdura" której pisowscy posłowie by nie powtórzyli ?
  • ~max power
    (2018-04-15 13:19)
    Pan Stanisław Pięta reprezentuje typowy w PiS brak kultury osobistej.
  • ~putto
    (2018-04-15 18:24)
    agent SB to był przedstawiciel koscioła w komisji przekształceń majątkowych, tam to był dobrym agentem bo nagonił kosciolowi nieruchomości
  • ~jarek k. dyzma
    (2018-04-15 19:03)
    Towarzysz Pięta! Jedny człowiek na świecie, który zastępuje mózg piętą!
  • ~$orosiatek Wredniawy
    (2018-04-15 14:56)
    nie lubię Stanisław Pięty. Towarzysze UBywatele, macie go GW - nem obrzucić i SA-antifę na niego nasłać, POnimajetie?
  • ~Marek C.
    (2018-04-15 13:26)
    Takiego zakłamania już dawno nie słyszałem!O pieniądze wam nie chodzi?A co z paniami Sadursko,Szydlo czy innymi Gosiewskimi?Jak wam sondaże rosły to też robota SB?
  • ~wawa
    (2018-04-15 12:55)
    Piętaszek - filozof.
  • ~edward
    (2018-04-15 13:06)
    typowy pisowski funkcjonariusz z tępymi wypowiedziami :)
  • ~Donaldinio Adolfowicz Tuskaczewskij
    (2018-04-15 14:49)
    no jak ten Stanisław Pięta tak o naszych ukochanych UBywatelach sobie POzwala mówić. Cicho tam, bo pijanemu Junckerowi kieliszek z ręki wypadnie jak to usłyszy. O żesz $oros jego mać!
  • ~Jaro
    (2018-04-15 14:47)
    Bardzo sobie cenię opinię posła Pięty, człowieka odważnego, który już za komuny obrabiał samochody, żeby za tą kasę ze złodziejstwa, kupić broń i obalić komunę. I tak by się niechybnie stało, gdyby wcześniej komuna sama się nie obaliła.
  • ~JOJO
    (2018-04-16 08:32)
    Jestem ciekaw jaki będzie koniec tej pis-dzielczej kreatury... - ten ludzki...i ten polityczny...
  • ~Krzystof
    (2018-04-15 18:39)
    Czy ten bez mózgowiec Pięta musi być cytowany przecież to wstyd dla tych co to robią . Ten osobnik tzn.Pięta jest chyba głupszy od Suskiego .
  • ~cynamont
    (2018-04-15 15:35)
    Ciekawe zatem z jakich sondaży korzysta PiS że wybuchła taka panika na ich tle? Z jakich sondaży korzysta prezes który poczuł się zmuszony do tak radykalnego dyscyplinowania pisowskiej "elity dojnej zmiany"? Nie było po prezesie widać aby te wewnętrzne pisowskie sondaże nie zrobiły na nim wrażenia - przeciwnie.
  • ~student
    (2018-04-15 14:32)
    nie da się przestrzepić rozumu do pięty
  • ~gs
    (2018-04-16 05:23)
    a sondaze robione przez agentow sekty im odpowiadaja czym sie rozni agent sb od agenta pis ?
  • ~Alojz
    (2018-04-15 23:28)
    Jak PiS spadną gacie,to i procent w dól poleci.He,he,he !