"Pogarda dla ludzi wierzących poraża". Sobecka donosi śledczym na demonstrację przed Radiem Maryja

Posłanka Anna Sobecka skierowała w poniedziałek do Prokuratury Okręgowej w Toruniu zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w czasie manifestacji 3 maja przed siedzibą Radia Maryja. Według Sobeckiej, znieważono tam i zniesławiono założyciela stacji o. Tadeusza Rydzyka.

wróć do artykułu
  • ~p a s o ż y t p o z a r z ą d o w y
    (2018-05-07 23:11)
    Tylko wredni a n t y s e m i c i i c h c i w e p a r c h y tak potrafia poniewierać J e z u s e m i M a r y j ą
  • ~rychu
    (2018-05-07 23:11)
    Sobecka powiedziala "Wskazane w zawiadomieniu wydarzenia z racji swojej skali i agresji nie mają precedensu w historii powojennej naszego państwa" ??!!!! i to jest prawda !!!!!!!! jeszcze nigdy katolstwo z handlarzem uzywanych samochodow na czele tak ludzi nie ponizalo i to zarowno tych wierzacych, jak i niewierzacych !!!!!!!!!! kosciol katolicki na swiecie (nie w Polsce) wymaga postu we Srode Popielcowa i w piatki Wielkiego Postu, ale polskie katabasy wymuszaja na polakach post w piatki przez caly rok !!!!!!!! a pozniej na piatek majowkowy, katabasy "udzielaja dyspensy" - to jest sredniowieczne koltunstwo !!!!!!
  • ~Iza39
    (2018-05-07 23:16)
    Wydaje mi sie, ze wtracanie sie polskiego KK jak rowniez rozglosni radia Maryja do polityki i prywatnego czy nawet intymnego zycia Polakow bedzie sie zawsze tak samo konczyc. Akcja czyni reakcje. Nie prowokuj to nie bedziesz musial znosic reakcji drugiej strony. Przeciez to takie proste.
  • ~lewacki wrzask
    (2018-05-07 23:30)
    jakby nachodźca $orosiatego w odwłok POmykał, he, he, he
  • ~Julka
    (2018-05-08 03:00)
    Bo ludzie wierzący w Polsce to zdziwaczaly naród wypaczajacy naukę Jezusa, wystarczy popatrzeć na zachowanie moherow, tfu
  • ~Julka
    (2018-05-08 03:12)
    Ta sobecka to jakaś wariatka, to jakieś nawiedzone babsko, czy w pisie jest ktoś choć jeden noemalny
  • ~arab
    (2018-05-08 06:12)
    Co Ta stara baba nich mysli kim ona jest
  • ~Bingo
    (2018-05-08 06:26)
    Sobecka ty nie histeryzuj: Jezus z Nazaretu nie chciał komercyjnego kościoła księdza Rydzyka i niechciał politycznego kościoła Biskupa Hosera
  • ~gs
    (2018-05-08 06:50)
    Poraza to glupota i hipokryzja tej kobiety i elementarny brak rozsadku , osoba bez rozumu moze zasiadac w polskim parlamencie ? To wymownie swiadczy o tych ktorzy ja wybrali i jej podobnym !
  • ~motek
    (2018-05-08 07:51)
    W 966 roku Polska padła przed czarnymi bandytami na kolana i klęczy do dzisiaj!
  • ~zgnij
    (2018-05-08 08:40)
    ze to kuriozum jeszcze sie odzywa powinna szczeznac na zawsze w odchlani bo nic po niej tu na ziemi
  • ~Nie tylko do tej pani,a do T.R
    (2018-05-08 11:12)
    Kim byl Pan Jezus Chrystus ?.Wielu Polakow tego nie rozumie ,dlaczego poniewaz nikt im tego z nauki zawartej w Biblii nie wytlumaczyl.T.Rydzyk z punktu widzenia Slowa Bozego,jest przedstawicielem kosciola maryjnego.Biblijna Maryja nie ma nic wspolnego z okultyzmem katolickim.Kto stworzyl wszechswiat,materie i nas ludzi ?,Bog czy Maryja,Bog Jahwe Ksiega Wyjscia rozdzial 34 wiersz 5-6 .A Pan zstapil w obloku,i Mojzesz zatrzymal sie kolo Niego,i wypowiedzial imie Jahwe.Przeszedl Pan przed jego oczyma i wolal : Jahwe,Jahwe ,Bog milosierny i litosciwy...Ksiega Rodzaju rozdzial 1 wiersz 27.Stworzyl wiec Bog czlowieka na swoj obraz go stworzyl : stworzyl mezczyzne i niewiaste.Rdz 3 : 20 Mezczyzna dal swej zonie imie Ewa,bo ona stala sie matka wszystkich zyjacych .List do Galatow rozdzial 4 wiersz 4 : 4.Gdy jednak nadeszla pelnia czasu zeslal Bog Syna swego ,zrodzonego z niewiasty,zrodzonego pod Prawem..Ew .sw.Mateusza rozdzial 6 wiersz 9.Ojcze nasz,ktory jestes w niebie niech sie swieci imie Twoje.Do kogo modlil sie Jezus Chrystus ?.Ew.sw.Mateusza rozdzial 26 wiersz 42.Powtornie odszedl i tak sie modlil : Ojcze moj,jesli nie moze ominac Mnie ten kielich,i musze go wypic,niech sie stanie wola Twoja.Ew.sw.Jana rozdzial 4 wiersz 24.Bog jest duchem: potrzeba wiec,by czciciele Jego oddawali Mu czesc w Duchu i prawdzie.Ew.sw.Jana rozdzial 6 wiersz 46 - 47.Nie znaczy to,aby ktokolwiek widzial Ojca,jedynie Ten,ktory jest od Boga,widzial Ojca.Zaprawde,zaprawde,powiadam wam: Kto we Mnie wierzy,ma zycie wieczne.Pierwszy list do Tymoteusza rozdzial 2 wiersz 5 - 6.Albowiem jeden jest Bog,jeden tez posrednik miedzy Bogiem a ludzmi,czlowiek,Chrystus Jezus ,ktory wydal siebie samego na okup za wszystkich jako swiadectwo we wlasciwym czasie.Ten czlowiek co glosi w swoim radiu i telewizji ?.
  • ~Ela
    (2018-05-08 15:21)
    W Polsce sa ludzie wierzacy? 😅😅😅To sa tradycyjni. Bo tak trzeba, ale o wierze to zaden nie ma pojecia.
  • ~sic.
    (2018-05-08 18:18)
    Widac ze dewotka Sobecka nie odroznia czlowieka wierzacego od fanatyka. To co robia ci z PiSu to fanatyzm ..., ktory nie ma nic wspolnego z wiara. Ale byc glupim nikt tej osobie nie zabrania to jej wybor.
  • ~dm1
    (2018-05-09 13:02)
    re:Radio ......To NIEWAZNE jak i gdzie zostal splodzony. WAZNE : czym sie teraz zajmuje , kim sie stal i w jaki sposob dziala. Na miano kat...o l ika nie zasluguje.
  • ~filo
    (2018-05-09 14:04)
    sobacka jak tojest z tym nastawieniem drugiego policzka,tak propagowany z ambony? jedziecie wedlug zasady-nastaw drugi policzek a dostaniesz w ryja.o przebaczeniu to chyba jeszcze nie slyszalas.
  • ~Samson
    (2018-05-10 10:42)
    Komu przeszkadzaja wpisy na forum,oparte na bazie prawd biblijnych.Biblia jest ciezkim kamieniem mlynskim dla Krk i wiadomej drugiej sekty.

Może zainteresować Cię też: