PiS zmienia Regulamin Sejmu."Koniec hucpy. Ukrócimy chuliganerię"

| Aktualizacja:

- Nie chcemy ograniczać demokracji, ale nie ma zgody na to, żeby z Sejmu robić cyrk - powiedziała w piątek rzeczniczka PiS Beata Mazurek pytana o powody forsowanych zmian w Regulaminie Sejmu. Według niej niektóre działania opozycji to "chuliganeria", a zmiany przepisów mają ją ukrócić.

wróć do artykułu
  • ~Środa
    (2018-07-21 14:53)
    BRAWO PIS - DIEKUJEMY , UCZCIWI POLACY
  • ~prof. puwłowicz
    (2018-07-21 10:27)
    Oczywiście Dojna zmiana będzie tylko karac opozycję, nas nie ruszy, bo my to swiete krowy...
  • ~trybun
    (2018-07-21 09:49)
    Tych wszystkich polskojezycznych chuliganow za zaklocanie obrad (celowe) odprowadzac do specjalnego POmieszczenia w sejmie i POrzadnie sposcic manto.
  • ~Demokrata
    (2018-07-21 09:34)
    Ma rację PISAD ,niech leje Gojów.
  • ~nick
    (2018-07-21 09:16)
    W każdym innym kraju już dawno ukarano by winnych tych chuligańskich zachowań. Tolerancja też ma granice.
  • ~ze ich ziemia nosi
    (2018-07-21 09:12)
    to co wczoraj pisiaki wyczyniali w chlewie to niema okreslenia w moim repertuarze a mam dosc dobry
  • ~Pazdrawlajem
    (2018-07-21 08:29)
    Tawarisz Piatrowicz,kagda budut lagry w Polszy?
  • ~Lechu
    (2018-07-21 08:26)
    Brawo - może ze strachu totalni będą się wreszcie zachowywać w miarę przyzwoicie
  • ~Ewka
    (2018-07-21 06:24)
    Totalna opozycja to przekleństwo dla Polski. Boże chroń Polskę .
  • ~John
    (2018-07-21 06:20)
    U was opozycja to kompromitacja. Chuligani z marginesu. Jak ktoś wygra , ten rządzi resta żyje pokornie.
  • ~Środa
    (2018-07-21 06:15)
    BRAWO PIS - DIEKUJEMY , UCZCIWI POLACY
  • ~Don Carlos
    (2018-07-21 00:09)
    Jest takie fajne powiedzenie "Jasiu co gryzie" i drugie jeszcze fajniejsze "nie strasz, nie strasz bo się …".
  • ~Ło jak sie ciese, ło jak sie ciese
    (2018-07-20 23:13)
    W niedalekiej już przyszłości obecni przy korycie otrzymają 10% normalnej diety poselskiej. Rzucony na wiwat bumerang wraca i wali w łeb od tyłu.
  • ~utylizator styropianu
    (2018-07-20 21:34)
    Dlaczego sala sejmowa jest okrągła? - bo nikt dotąd nie widział kwadratowego cyrku.
  • ~axa
    (2018-07-20 20:31)
    Tylko jołopy i POgardliwcy krytykują ten rząd.Na co Wysoki Sejm czeka? Taką POsłankę co wwozi rozrabiaków do sejmu w bagażniku należy pozbawić mandatu POsła a za wożenie ludzi w bagażniku zawiesić prawo jazdy na 3 lata.Tak uważa całe społeczeństwo za wyjątkiem garstki jołopów.Przy następnym posiedzeniu proszę o wniosek pozbawienia mandatu tej posłanki.SEJM TO NIE CYRK !!!
  • ~axa
    (2018-07-20 20:30)
    Tylko jołopy i POgardliwcy krytykują ten rząd.Na co Wysoki Sejm czeka? Taką POsłankę co wwozi rozrabiaków do sejmu w bagażniku należy pozbawić mandatu POsła a za wożenie ludzi w bagażniku zawiesić prawo jazdy na 3 lata.Tak uważa całe społeczeństwo za wyjątkiem garstki ************ następnym posiedzeniu proszę o wniosek pozbawienia mandatu tej posłanki.SEJM TO NIE CYRK !!!
  • ~tb
    (2018-07-20 18:52)
    Wyrzucicie Pawlowicz? To najwiekszy chuligan !
  • ~...rzekotka...
    (2018-07-20 17:47)
    ...byłem w wielu agencjach towarzyskich wszedzie było czysto ...elegancko dzisiejsze obrady sejmu dzieki naćpanemu z Krakowa przypominał portowy burdel z siedemnastego stulecia....
  • ~Granda
    (2018-07-20 17:18)
    synonimy: (1.1) granda, kpina, oszustwo, bezczelność, tupet, arogancja etymologia: (1.1) jid. חוצפּה < hebr. חוצפּה Czy nie mozecie po polski upisac? Skad ta Hucpa ? Sknczylem szkole juz dawno i takiego slowa nikt nie uzywal.
  • ~lizus z pisu
    (2018-07-20 17:00)
    ta baba nie wie co mowi przecierz kazdy posel zostal wybrany przez odpowiednia ilosc sewerenow czy mowiac na tych poslow z opozycji chuliganeria ma na mysli tez glosujacych ludzi na nich ze sa z kregu chuliganeri ta wstretna baba

Może zainteresować Cię też: