"WP": Platforma ma problem z Ewą Kopacz. Przez Biedronia

Kierownictwo Platformy Obywatelskiej szuka dla byłej premier miejsca na listach w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Ewa Kopacz miała startować z Warszawy, ale teraz nie jest to już pewne - ustaliła Wirtualna Polska.

wróć do artykułu
  • ~bergo
    (2019-01-13 16:37)
    nie wiem dlaczego polacy chcą głosować na partie, które nic nie robią, a jak coś robią to ze szkodą dla społeczeństwa, wolności i demokracji. w Polsce przede wszystkim należy zmienić prawo wyborcze zgodne z demokracją, czyli, wybory ważne kiedy w wyborach uczestniczy ponad 50% społeczeństwa a nie jedna osoba i wybory ważne. przy obecnym prawie wyborczym by pozbyć się i dać nauczkę partią które nieudolnie rządziły i odsunąć je od władzy, należy dać szansę partią które nie miały posłów w sejmie i nie brały udziału w rządzie. proste będzie to nauczka dla PO i PIS, i politycy poczują siłę wyborców. da im to dużo do myślenia, czy warto robić społeczeństwo w bambuko i wtedy Polsce nie trzeba żółtych kamizelek.
  • ~Jamka Lech
    (2019-01-10 08:13)
    Będę naprawdę zdziwiony, że jakieś typy będą glosować na Biedronia. Tacy sami jak on? Nie myślałem, że tyle chorych ludzi mamy w Polsce
  • ~Jamka Lech
    (2019-01-10 08:08)
    Mowi się PANI DO)KTOR KOPACZ. Oni przeciez wszyscy mają doktoraty i to jakie. Nie takie jak inni
  • ~Jamka Lech
    (2019-01-10 08:03)
    To w Polsce jest jeszcze jakaś opozycja? Chyba niedobitki z guru Schetyną na czele, Aha- jeszcze jest Petru! A gdzie Palikot?
  • ~xzs.
    (2019-01-08 14:34)
    Kobyła, zwana Kopacz. WON...
  • ~wk
    (2019-01-08 14:16)
    do urzedu pracy niech sie zarejestruje
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-01-08 12:24)
    Biedronow przez POlszewikow to nie istnieje jego bycie to tlen na tego POsożyta inaczej skonstruowanego
  • ~romano*
    (2019-01-06 19:09)
    kto kim jest tak go traktują
  • ~uczciwa
    (2019-01-06 09:06)
    Kopacz jak sama nazwa wskazuje-kopać doły lub rowy ! Zajęcie dobre szczególnie jeśli nie pasuje zawód lekarza wykształconego za pieniądze podatników! Wstyd Kopaczowa! Bruksela i kasa a honor gdzie?
  • ~Januszka
    (2019-01-05 19:17)
    Ta baba nie umie chodzekić PO dywanie.
  • ~guest
    (2019-01-05 14:48)
    europarlament to dla polityków Po-PiS-u polityczna emerytura z dużą kasą - tam nic nie trzeba robić, nawet nie trzeba głosować (liczą ugrupowaniami, czy coć w tym stylu).
  • ~Klarenbachuś
    (2019-01-05 14:25)
    Może przecież startować z Szydłowca?To też Mazowsze.Przecież skąd ród twój tam serce twoje- nieporawdaż?
  • ~??
    (2019-01-05 13:17)
    A gdzie będzie startował Bull i OTUA ?
  • ~POszoła won
    (2019-01-05 13:16)
    Ewka już PO tobie, zabieraj swoje szmatki i bawić wnuczki !
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2019-01-05 13:12)
    Ewka tylko z Bydgoszczu, jak Łysy Vincent !!!
  • ~jaki problem ?????
    (2019-01-05 13:09)
    Wysłać kopaczkę na Księżyc. Przekopie grunt na 1,5 metra w głąb i będzie miała zajęcie.
  • ~poxer fox
    (2019-01-05 11:53)
    Kopacz do przekopania w Smoleńsku na 1m! Zgodnie z tym co łgała!
  • ~POstKOmuna do de
    (2019-01-05 11:20)
    Nawet w POKO widzą, że ta ich kłamczucha, to byłby w parlamencie kolejny po Piterze, Tun, TW Bonim, Rosatim itd. już totalny obciach,
  • ~kajtek
    (2019-01-05 11:16)
    A jeszcze miejsce dla Myszki Agresorki? Ona teraz schowała sie do norki chyba albo podgryza noge od stołka Grzesia
  • ~krzys
    (2019-01-05 11:15)
    A kto te jest ten pan Holecki, Helicki? On z PO jest?