Jackowski: NBP nie odpowiedział na moje pytania. Wyborcy PiS oczekują konkretów

Senator Jan Maria Jackowski z PiS skomentował konferencję NBP omawiającą poziom wynagrodzeń w banku. "To były działania w ramach jakiegoś scenariusza. Bank ma 30 dni na udzielenie mi odpowiedzi" - ocenił. Wcześniej opublikował oświadczenie, w którym zadał prezesowi NBP dwa pytania, bulwersujące jego wyborców.

wróć do artykułu
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-01-07 10:03)
    rysiu załatwia pracę dla syna
  • ~cyc
    (2019-01-07 10:06)
    Obatel. Zarąbisty autorytet, broni Glapińskiego .ego protegowanych patriotów z KNF i barbie za 65 klocków miesięcznie.
  • ~Marzena z Otwocka
    (2019-01-07 10:19)
    No i jusz nie lubie Jackowskiego! |Powinien zostać wydalony z PiS-u bo szkodzi!
  • ~Marian a B
    (2019-01-07 10:26)
    Proste, Glapiński to PIS a PIS okrada państwo niemiłosiernie. Teraz gdy okradną wszystko oddadzą rządy by znów przeczekać na naprawę gospodarki przez innych.
  • ~Jajacek Wolski
    (2019-01-07 10:27)
    Pan Jajacek Sasin chce zeby cos bylo wyjasnione - juz mu wierze. To prawdziwy i nieustraszony nurek prawdy w PiSim szambie. Gleboki wdech Panie Jajacku i dawaj Panu nastepnego nura -zmiescisz sie Pan smialo. Zalosny charakter.
  • ~ajajaj
    (2019-01-07 10:47)
    Przeciez zarobki Wojciechowskiej to tylko niecaly milion rocznie. Mlodosc kosztuje.
  • ~słuchacz radia Maryja
    (2019-01-07 10:54)
    PIS jest swietna partia --wydoić do cna suwerena to wtedy sie dopiero obudzi .J proponuje , zeby o.Dyrektor dostawał miesiecznie milion zł za to ,ze jest
  • ~starzec z gór
    (2019-01-07 10:56)
    Czy Jarosław zostanie królem ?
  • ~Jackowski to karierowicz
    (2019-01-07 10:57)
    Nie wiem jakie sa pensje w NBP,ale wiem ,ze we wszystkich bankach w Polsce i na swiecie sa bardzo duze ,Atakowanie Glapinskiego o to to hipokryzja ,Nalezaloby atakowac wszystkie banki bo ten stan jest utrzymywany od wielu wielu lat , A czy aby ten pos ,Jackowski to nie ten sam ,ktory ztaczal sie pijany w sejmie a po plazy nad morzem latal na golasa i dyndal sikusiem czym rozbawil ogladajacych go dzieci i ludzi
  • ~Norymberdzki
    (2019-01-07 11:08)
    Dlaczego Kaczyński znowu wypycha na podium człowieka-orkiestrę, a sam milczy ? Chce być "naczelnikiem" państwa to niech się sam odzywa, a nie chowa za plecami innych.
  • ~xilonom
    (2019-01-07 11:45)
    Mam pytanie - czy za panią adwokat Jaśniepana Glapińskiego zapłacił sam Jaśniepan - czy my?
  • ~skandy
    (2019-01-07 12:01)
    Gdybyście wiedzieli co potrafią robić te dwie kobiety ... dalibyście za to nawet więcej niż 65kPLN
  • ~R.R
    (2019-01-07 12:18)
    Jak stary dziad chce mieć młodą laskę to musi jej bulić. Pytanie tylko dlaczego nie robi tego za swoje pieniądze, tylko podatnika??????
  • ~janusz emigracja
    (2019-01-07 12:58)
    Zlodziejstwo w ramach demokracji.
  • ~mariusz emeryt z pleszewa
    (2019-01-07 13:17)
    Pan Glapcio jest wielkim Patyjotą i to z wielkimi zasługami. I tyle w tym temacie.
  • ~Wyborca PIS
    (2019-01-07 14:05)
    Im te pieniądze sie poprostu należą
  • ~taktotak
    (2019-01-07 14:16)
    Czarnecki jak zawsze na posterunku - musi dbać o interesy Partii - życie kosztuje, a PiS nieźle płaci
  • ~Karmen
    (2019-01-07 15:41)
    Jeśli ten Glapiński zarejestruje sobie własną , prywatną firmę to se może ........Ale jeśli ten mały wyznaczył tego Glapińskiego w kolejce do państwowej kasy to długonogie blondynki może sobie hodować na własny koszt.
  • ~przyzwoitość
    (2019-01-07 15:44)
    no PiSaki milczycie z pochwałami dla Czarneckiego(!?) i "dojnej zmiany" i tych pań specjalistek z długoletnim stażem pracy na wysokich stanowiskach i bardzo wysokich kwalifikacjach ! no "dojna zmiana obiecywała że nie będzie tak jak za PO , A JAK JEST???? tak się tylko pytam
  • ~W.Borsa
    (2019-01-07 16:02)
    Czy to PIS-owi: kieckowi i pejsaci robią na głowy, okradając Polskę, a oni cieszą się, że to eliksir na porost włosów i dla tego dotują ich miliardami zł?!? Oni nie kradną, dają sobie tylko wysokie pensje i nagrody – za wiadome „kwalifikacje”.

Może zainteresować Cię też: