O ostracyzmie, odwołaniu władz TVP i zmianach w prawie. Komentarze po spotkaniu z premierem

| Aktualizacja:

"Wyszliśmy naprzeciw kilku postulatom opozycji, dotyczącym m.in. informacji w Sejmie oraz kontroli śledztwa ws. zabójstwa Pawła Adamowicza przez rodzinę zamordowanego prezydenta Gdańska" - powiedział premier Mateusz Morawiecki po piątkowym spotkaniu z przedstawicielami klubów i kół parlamentarnych.

wróć do artykułu
  • ~PiS - komuna BiS
    (2019-01-25 19:30)
    "Wyszliśmy naprzeciw postulatom..." Łaskawcy - dziękujemy pisowskim Jaśniepanom!!! Język komunistycznych kacyków zadomowił się w pisowskim słowniku już chyba na dobre....
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-01-25 19:34)
    My studenci WAT-u murem za premierem Morawieckim
  • ~FORA ZE DWORA PISOWSKA KASTO!
    (2019-01-25 19:41)
    Od 3 lat trwa nieprzerwane wykpiwanie prawa przez pisowską sitwę. Konstytucja nazywana jest "małą książeczką", wyroki sądów "opiniami przy kawie", a bandyckie napady rozgrzeszane są przez pisowskiego ministra tzw. "sprawiedliwości" który ma czelność publicznie twierdzić, że ich ofiara "widać sobie zasłużyła". I wy chcecie rozmawiać o przestrzeganiu prawa, panie MOrawiecki? Wy, którzy zrobiliście z tego przestrzegania pośmiewisko, pokazując je wszystkim - także zwyrodnialcom, faszystom i mordercom - jako lewacki wymysł i fanaberię "łże-elit"?
  • ~wat
    (2019-01-25 19:46)
    ....a spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze....ale co z tego wynika?
  • ~kj;l
    (2019-01-25 19:53)
    Czy tak nienormalna opozycja jeszcze jest !!
  • ~ghfj
    (2019-01-25 19:55)
    Odwołać oni mogą sobie siebie !
  • ~autorwidmo
    (2019-01-25 19:59)
    Niech się Ziobro martwi spotkaniem Morawiecki - Kosiniak-Kamysz. Jak się dogadają w kwestii koalicji PiS-PSL to Morawiecki będzie mógł Ziobrę uwalić bez problemu.
  • ~Batko
    (2019-01-25 20:02)
    Czytając Szanowni Wasze wpisy ,mam wrażenie że Wasza PiS-FOBIA jest NIEULECZALNA.Szczujecie ,Judzicie ,i Zdziwieni że zwolennicy PiS zaczynają Wam płacić tym samym. Pora byście zrozumieli ,że zwolennicy PiS ( sam mam poglądy Endeckie) ,już nie będą nastawiać ,,drugi policzek".
  • ~soc.
    (2019-01-25 20:06)
    Ustawka PiSu ale i tak nie uda sie przejac Gdanska ... Walentynowicz moralne zero tak jak babka
  • ~autorwidmo
    (2019-01-25 20:08)
    Pan Neuman jako lekarz chyba orientuje się jakie są objawy schizofreni paranoidalnej. Doniesienia medialne na temat Stefana W wskazują że ma bardzo ostrą formę tej choroby. Owszem. Powinien natychmiast trafić na obserwację. Do dobrego szpitala klinicznego, typu Tworki, gdzie wreszcie lekarze zaczną leczenie jego choroby, czego mu nie zpagwarantowano w ZK Malbork.
  • ~W.Borsa
    (2019-01-25 20:08)
    Czy my WSZYSCY (w większości bez naszej zgody) utrzymujemy i finansujemy OSZUSTÓW i OBIBOKÓW?
  • ~pola
    (2019-01-25 20:09)
    czy polska dla kazdego jest ojczyzna ktora ktora kocha i jej sluzy --dobrze ze przynajmniej sie spotkali przeciez sa polakami --atak wrogami
  • ~hal
    (2019-01-25 20:12)
    Kurski to najlepszy prezes jaki jest od wielu lat,nareszcie mamy imprezy sportowe w tvp,mamy filmy historyczne,nareszcie jest propagowanie polskości.
  • ~W.Borsa
    (2019-01-25 20:12)
    Czy OBOWIĄZKIEM każdej władzy powinno być piętnowanie KAŻDEGO oszustwa, usuwając (co najmniej) je GŁOSZĄCYCH na margines życia publicznego?
  • ~sekowany przez cenzora
    (2019-01-25 20:18)
    zamknąć nojmana z tym świrem na 48 godzin w jednym pokoju i później niech wygłasza te swoje przemyślenia
  • ~~~
    (2019-01-25 21:23)
    PiS dzielce mamroczą coś o współpracy, o poszanowaniu demokracji, o dobrej woli, bo niedługo wybory i trzeba pokazać polskiemu ludowi, że my teraz owieczki i pokorne baranki! Tylko czekać na pojawienie się w TVP uśmiechniętego prezesiny w sweterku z kotem na kolanach...
  • ~KOMENTARZ DNIA
    (2019-01-25 21:25)
    MOrawieckiemu pasowałoby żeby pisia kasta zaprezentowała dobrą wolę w sprawie TVP bo to pasowałoby mu do "ocieplającego" wizerunku jaki zdecydował się przybrać przed wyborami. Ale co zrobić - beton partyjny to beton. Marszałek Terlecki prędzej straci bujną fryzurę niż przyzna, że z pluralizmem w TVP jest coś nie teges - i to pomimo, że jego partyjni koledzy mówią o tym bez ogródek. Jednym słowem Polacy mają dalej żyć w propagandowej fikcji, wszyscy wiedzą że to ściema - ale dla PiS liczy się władza, a nie prawda i jakieś tam lewackie wymysły typu uczciwość, zasady, prawo...
  • ~zin
    (2019-01-25 21:49)
    tylko wojsko moze zrobic porzadek w tym kraju w ktorym spoleczenswo zostalo podzielone i zmierza w nie wlasciwym kierunku
  • ~Don Carlos
    (2019-01-25 22:37)
    Panowie jest takie powiedzenie "pustosłowie w pustej głowie" - "widzę ciemność".
  • ~Wera
    (2019-01-26 05:07)
    To wszystko robi pan Morawiecki pod publiczkę.a pan Kosiniak Kamysz jest szczęśliwy bo a nóż wejdzie do rządu w następnych wyborach. A co to oznacza dla PSL to niech sobie przypomni Samoobronę