Kuzyn Kaczyńskiego: Birgfellner doprowadził do dużego problemu w rodzinie

"Nie zajmuję się biznesem, nic mnie nie łączy ze sprawą Srebrnej" - powiedział Jan Maria Tomaszewski, kuzyn prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Przyznał, że Gerald Birgfellner "doprowadził do dużego problemu w jego rodzinie".

wróć do artykułu
  • ~SeventySeven
    (2019-02-08 20:09)
    Co to za nosy ?? Jewish Ghetto??
  • ~jasławek
    (2019-02-09 07:44)
    Jarosław Kaczyński, Jadwiga Kaczyńska, matka Maria Kaczyńska,starsza siostra matki Stanisław Miedza-Tomaszewskiego,wój (mąż siostry) Jan Maria Tomaszewski,syn Stanisława (kuzyn Jarosława) Jerzy Tomaszewski,młodszy brat wója Stanisława Grzegorz Jacek Tomaszewski,syn młodszego brata wója Stanisława,męża siostry matki Jarosława
  • ~viontop
    (2019-02-08 17:03)
    To Gerald doprowadził, czy może Jarosław?
  • ~tak bylo
    (2019-02-08 16:41)
    Takie zachowanie sam prezes nazwal kiedys "odwracanie kota ogonem".
  • ~mama72
    (2019-02-08 17:28)
    zabrzmiało jak cytat z ojca chrzestnego.....
  • ~prowadzący 0-2
    (2019-02-08 17:52)
    Nie widzę wpisów broniących Pana Jarosława .Za dzisiaj ,zlecenie nie wykonane
  • ~Jan polak
    (2019-02-08 19:01)
    Kaczyński:Polskę opanował układ potężnych sił. Jedyne co znaleźli to ośmiornica ze Srebrnej.
  • ~Tomek z W-wy
    (2019-02-08 18:42)
    Gerald nie dal sie Jaroslawowi wyrolowac - stad problem w rodzinie
  • ~🎪 🦆 i jego 🦍🦍🦍
    (2019-02-08 19:07)
    Do godziny 19.06 ni słychu ni widu Pisopatów. Musi targują się o podwyżkę za wpisy
  • ~maska
    (2019-02-08 16:55)
    Co, przypadkowa zbieżność nazwisk panów Tomaszewskich?
  • ~Jozik
    (2019-02-08 17:50)
    Wszystko zostanie w rondzinie , w La Familia! Don Corleone juz o to zadba i o to, zeby nikogo z La Familia nikt nie skrzywdziĺ Batko, Pappa, Father, Godfather ! O, jak ja bym chcialbyc czlonkiem tej rodziny.
  • ~nomenomen
    (2019-02-08 17:54)
    Doprowadził ten co ujawnił, czy ten co doprowadził, bo już nie kumam? To Jarozbaw nie chce zapłacić , czy jemu nie chcą ?
  • ~?????????????????????????????????
    (2019-02-08 17:56)
    Trzeba jeszcze mieć 300mil euro..............a nie ministra sprawiedliwości z wodogłowiem pobierającego opłaty za dokumenty oficjalnie uznawane przez administracje państwową............misiu kiedy ciebie podwieszą pod helikopterem....by ktoś ci d u p s k a nie podpalił....
  • ~rod
    (2019-02-09 00:12)
    Mówią prawdę, że Jarosław Kaczyński nie ma nic wspólnego ze Srebrną. Dzięki IPN okazało się że Srebrna zarządzana jest faktycznie przez SB poprzez swoich agentów. Wkrótce może się jeszcze okazać że za tym wszystkim stoi Donald Tusk.
  • ~Rychu
    (2019-02-09 01:01)
    Po ujawnieniu agenturalnej przeszłości Kazimierza Kujdy, byłego wiceprezesa związanej z PiS spółki Srebrna, pojawiającego się w kontekście tzw. taśm Kaczyńskiego, przyszła kolej na prześwietlenie przeszłości innej osoby powiązanej ze Srebrną. Tym razem Barbary Skrzypek - jednej z najbliższych współpracowniczek prezesa PiS, znanej opinii publicznej jak pani Basia. Barbara Skrzypek, zanim została prawą ręką Jarosław Kaczyńskiego pracowała jako sekretarka gen. Michała Janiszewskiego, a w latach 1989-1990 szefa Kancelarii Prezydenta PRL/RP. Czyli wówczas gen. Wojciecha Jaruzelskiego. Dziś Barbara Skrzypek jest szefem biura prezydialnego w PiS, zarabia ok. 5,5 tys. zł miesięcznie. Do i z pracy wozi ją kierowca partyjnym samochodem. Poza pracą w biurze jest także członkiem rady nadzorczej w spółkach Srebrna (ma też w niej udziały) oraz Forum SA.
  • ~head
    (2019-02-09 08:38)
    Z tego wynika, że prezes nawet rodzinę wyroluje a co dopiero wyborców.
  • ~Johny
    (2019-02-08 22:40)
    rozumowanie pis-oszołoma,,Austriak winny bo chce pieniądze za wykonaną pracę.Podli krętacze .!!!!!!
  • ~wera
    (2019-02-09 06:52)
    Nagle się okaże że na Srebrnej zagnieżdził się sam kwiat z........?
  • ~Wyborca PIS
    (2019-02-08 17:59)
    Cała sprawa bedzie miała kontekst , czy to kuzyn czy nie kuzyn , wieże i miliony złoty nie ważne , ważne ,że ród Kaczyńskich jest czysty , jak Wisła
  • ~jula
    (2019-02-09 10:35)
    Mam wrażenie ,że chcą doprowadzić do stwierdzenia że pan Kaczyński Jarosław jest przypadkowym prezesem PiSu i przypadkowo został prezesem Srebrnej a zupełnym przypadkiem była rozmowa biznesowa z panem Birgfellnerem . W ogóle pan Kaczyński jest zbiorem nieszczęśliwych przypadków ?

Może zainteresować Cię też: