Pogrzeb Jana Olszewskiego w sobotę, żałoba narodowa zostanie wprowadzona w czwartek w nocy

| Aktualizacja:

Żałoba narodowa po śmierci b. premiera Jana Olszewskiego potrwa od północy z czwartku na piątek do godz. 19 w sobotę - poinformował we wtorek szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

wróć do artykułu
  • ~cuda
    (2019-02-11 16:34)
    Kundle POKO ujadają co na to Tusk i cała nocna zmiana ? Premier Olszewski to wielki patriota .
  • ~Mik
    (2019-02-11 17:00)
    Dlaczego tylko 3 dni ja chcę 30 a najlepiej 300. Lud ciemny to poprze
  • ~Zaprzancy obalili rzad Olszewskiego
    (2019-02-11 19:02)
    Bardzo to smutne ,Porzadny i uczciwy czlowiek jakim byl Jan Olszewski zostal odwolany z urzedu premiera przez lajdakow ,donosicieli ,zaprzancow ,agentow SB ,ktorzy ze strachu przed odpowiedzialnoscia karna obalili rzad patriotyczny /ci co zyja to nadal sa gotowi do podlych rzeczy ..Bolek , kapciowy Merkel w UE ,i im podobni / . Na filmie Jacka Kurskiego widzimy ta sitwe strachu na czele z Walesa ,Geremkiem ,Pawlakiem ,Moczulskim ,TUSKIEM . To byli i sa wspolczesni ZAPRZANCY .
  • ~Alina
    (2019-02-11 17:45)
    wiekszość "komentarzy" popełniają KODziarze ,UBywatele lub ich zwolennicy - dla nich autorytetem i guru jest zapewne Palikot
  • ~olaf
    (2019-02-11 16:07)
    Bardzo nieładnie tak pisać o premierze Olszewskim! Żałoba powinna trwać 4-5 dni. Był on wielkim politykiem, więc i żałoba po nim nie może trwać raptem dnia czy trzech
  • ~w
    (2019-02-11 14:38)
    Proponuję by P rezydent Duda wprowadził na stałe żałobę narodową. Przecież co chwila ginie Polak, a ilu umiera nie doczekawszy się pomocy lekarza. Za często szafujemy tak ważnym wydarzeniem w życiu publicznym.
  • ~Zepp
    (2019-02-11 13:34)
    A jak umrze Słońce Żoliborza potrwa rok?
  • ~filo
    (2019-02-11 16:30)
    zmarlemu czesc jego pamieci.zycze tez spokoju ale w dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo czy go ktos nie poleci wykopac.na jednym z portali,beata -ta od rydzyka-napisala zanosisz przed tron najwyzszego uczciwosc i patiotyzm.tych cech zmarlemu nie odmawiam,pytam tylko-beatko przed oblicze pana beda dopuszczeni dopiero po sadzie ostatecznym.zyzby uszlo mi uwadze ,ze zawwlaszczyliscie sobie oprocz sadow ziemskich nawet sad ostateczny?
  • ~Robinson
    (2019-02-11 17:18)
    Słyszałem, że PIS chce też wymienić I Prezesa Sądu Ostatecznego. Nie znają miary w zawłaszczaniu instytucji, bęcwały..
  • ~~Wojtek
    (2019-02-11 14:15)
    No to Walentynki będą na smutno. Popierajcie dalej tego długopisa, który chyba tylko dla "śmichu" jeszcze jest tytułowany prezydentem.
  • ~Macho
    (2019-02-11 16:39)
    Bez przesady! Jeden dzien , bylby OK, ale 3 dnii? W Walentynki juz? To znaczy nie wolno tanczyc? A d o o o o pcyc mozna? Czy nie wolno? No bo w Walentynki to kazdy chce tylko tego jednego, no nie?
  • ~Julka
    (2019-02-11 18:52)
    Poglupieli od czwartku, mam nadzieję że w sobotę szybko się skończy bo mam wesele, a co z walentynkami???? Można iść potańczyć
  • ~Jerzy1208
    (2019-02-11 17:27)
    Tydzień po pogrzebie okaże się, że był jakimś "Lolkiem", "Zdzichem" czy innym agentem UB. Ja po każdym politykierze nie mam zamiaru nosić żałoby. Niech Pan Duda jak chce wypłakuje sobie oczy ale niech nie wciąga w to całego narodu. Może żałoba narodowa cały czas. Zgaśmy światło, zapalmy gromnicę. W radiu bez przerwy marsz żałobny a w TV wiadomości i lamenty po zmarłych politykach. Brawo Wy, oszołomy!!!
  • ~Wladyslaw
    (2019-02-11 17:35)
    Premier Wolnej Polski po pierwszych w pelni wolnych wyborach w 1991 roku.
  • ~Ziomek
    (2019-02-11 18:54)
    Jeden dzień wystarczająco to każdy polityk to żałoba żenada jak rydzyk kopnie w kalendarz to pewnie żałoba potrwa cały rok żałosne
  • ~66
    (2019-02-11 13:58)
    Czy Jan Olszewski alias Izaak Oksner bedzie pochowany w Polinie, czy tez moze w Is ra elu ?
  • ~jarosław
    (2019-02-11 17:16)
    Teraz jest dużo starych ludzi ,zarówno w rządzie jak i dawnych polityków,niestety będą umierać i co, żałoba będzie ogłaszana co chwilę -ludzie nie dajmy się zwariować,dajmy żyć ludziom, a żałobę zostawcie rodzinom
  • ~PIS NAWET
    (2019-02-11 16:23)
    WALENTYNKI ******** !!!
  • ~emeryt MSW PRL
    (2019-02-11 18:27)
    Bronił biednych opozycjonistów upadłych w komunie, a czemu nie bronił kilku milionów robotników i chłopów, na oczach których rozkradano majątek PRL i na oczach Solidarności demontowano Solidarność poprzez likwidację wszystkich fabryk państwowych stanowiących dobro narodowe. Komu zależało na zniszczeniu Solidarności, której moc nadawały swoim istnieniem właśnie te fabryki?
  • ~Emil
    (2019-02-12 06:42)
    Kult nekrofobii😃

Może zainteresować Cię też: