Sikorski: Moje rozmowy z Clinton o ustawie 447 były tak skuteczne, że nie odważyła się podnieść sprawy

Ustawa 447 o restytucji mienia pożydowskiego w krajach Europy po II wojnie światowej nie stwarza zagrożeń dla Polski, wszystkie tego typu roszczenia musiałyby znaleźć wyraz w polskiej ustawie - mówił w poniedziałek Radosław Sikorski.

wróć do artykułu
  • ~gadojanka
    (2019-05-31 08:50)
    Bzdury, kto podpisał deklaracje Terezinska, i dopiero ten podpis dal podstawę do stworzenia 447 ***** zasmarkany
  • ~LUKasz
    (2019-05-06 23:31)
    "wszystkie tego typu roszczenia musiałyby znaleźć wyraz w polskiej ustawie" A co jeśli ta ustawa zostanie pod tą okoliczność dopasowana i znajdzie wyraz?
  • ~jak zwykle2+1
    (2019-05-06 16:09)
    Znaczy się że tak po zy/do/sku sobie pogadali jak goy i zyt
  • ~gliniarz
    (2019-05-06 15:53)
    znowu chlopaczek z Oxfordu ? przeciez to analfabeta !! texty na swoje wyklady i przemowienia pisal my angielski Ambasador! za nasza kase ! jego poziom angielskegoi w rozmowie z Clinton mogl przypominac jedynie niezrozumialy jazgot. bo gdyby bylo inaczej i ustalil czy podial w tej sprawie wazna taktyke, tak jak dzis mowi - no to ludzie ! coz za poklask nastapil by po jego powrocie do kraju: gratulacje , wywiady , no i wuoda -u przyjaciol A co bylo? - cisza! , i nic o jego rzekomym sukcesie niekt nic nie mowil! bo poprosty tego nie bylo!! Przeciez to zwykly mitoman , ktory dzis zebrze o kase z Brukselki .
  • ~Wookie
    (2019-05-06 14:29)
    Pewnie opowiedział jej ten dowcip o Obamie...
  • ~ Pudłowow z Ko Eu
    (2019-05-06 14:11)
    NOSEK FASZYSTOWSKI takiego identycznego NOSKA nikt w POLSCE nie POsiada jak TOW, Świrkorski
  • ~OP
    (2019-05-06 14:00)
    Taki był skuteczny, że Komor obiecywał cięcie lasów. Przecież wyciekła notatka z ambasady.
  • ~Koszerny
    (2019-05-06 13:56)
    Hahaha - kolejne osiagniecie rada=ZDRADKA!!!
  • ~wew33
    (2019-05-06 13:48)
    Mitoman i cynik. JA, Ja< Ja , Moje Moje
  • ~^?^
    (2019-05-06 13:42)
    Może Radeczek mieć rację, bo przecież nikt inny tylko ON sam powiedział: „Bullshit… zrobiliśMY laskę Amerykanom […] maMY bardzo płytką dumę i niską samoocenę — taka murzyńskość”?
  • ~Rajbiaj kroliczek gdybaj
    (2019-05-06 13:30)
    Świrkoprski to CZUB POzostałość POsowiecka Identyczny Hitl-ero tylko WĄSIK bo NOSEK naturalny wodza SS uczesanie lewostronne też jest tocka w tockie mordercy ŚWIATOWEGO
  • ~janusz emigracja
    (2019-05-06 12:59)
    a za uczte u Sowy zaplaci? a za paliwo zwrocil?
  • ~Konfederacja wchodzi do akcji
    (2019-05-06 12:49)
    Na szczęście na horyzoncie jest partia "Konfederacja", która obroni Polskę przed grabieżą.
  • ~Poldi
    (2019-05-06 12:14)
    Moze i tak, moze i nie, ale jedno jest pewne, to ze Pis ponosi w tym temacie jedna kleske po drugiej!
  • ~W
    (2019-05-06 12:08)
    Calkowita amnezja u tego typka. Sam slyszalem wystapienie Clinton ktora na wiecu wyborczym obiecywala natychmiastowe uchwalenie tej pseudo ustawy I natychmiastowe jej wdrozenie. A tak czy inaczej ta niby ustawa nie ma zadnej mocy prawnej.
  • ~kokoinna
    (2019-05-06 12:05)
    krew mu płynie po paluchach od kwietnia 2010. Ogladnij sobie "Jestem mordercą " - szczególnie końcówka w garażu: gazik sznurek deski i smutny pan na czarno
  • ~ja ja naturlich
    (2019-05-06 12:05)
    A poza tym, jestem taki skromniś
  • ~ABC123
    (2019-05-06 11:50)
    Kto i po co podpisał Deklarację Terezińską?
  • ~Jan Kowski
    (2019-05-06 11:46)
    Skutecznie , to ty się pełowski pajacu kompromitujesz !
  • ~PiS=POLEXIT
    (2019-05-06 11:42)
    Kiedy PiS zacznie rozmawiać o tej ustawie z Amerykanami, zamiast bić pianę przed kamerami? Od 4 lata słyszymy o reperacjach wojennych od Niemców. Ale tylko w polskiej telewizji - żaden z pisowskich kacyków nie zająknął się na ten temat w rozmowach z Merkel...

Może zainteresować Cię też: