Sasin o projekcie ws. pedofilii: Trafił do Sejmu z "intencją, by Sejm zajął się nim jak najszybciej"

Rząd skierował do Sejmu przyjęty na wtorkowym posiedzeniu projekt ws. zaostrzenia kar za pedofilię "z taką intencją, aby Sejm jak najszybciej, już na jutrzejszym posiedzeniu, rozpatrzył ten projekt" - powiedział we wtorek wieczorem szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

wróć do artykułu
  • ~Zepp
    (2019-05-14 19:34)
    Przez 4 lata się nie spieszyli
  • ~Norymberdzki
    (2019-05-14 19:43)
    Panie Sasin ! Po co zajmujecie wysokie stanowiska urzędnicze, skoro szeregowy poseł narzuca wam rozwiązania wyciągnięte z kapelusza pod wpływem chwilowej emocji ? A jeżeli Kaczyński by rzucił liczbę 50 lat to też byście potulnie przyklasnęli ? Czy rząd Polski jest tylko od spełniania zachcianek i pomysłów Kaczyńskiego ? I znowu ustawa uchwalana na kolanie bo wszyscy boją się Kaczyńskiego. Boją się, że wypadną z łask jak będą próbować coś zmieniać nie po myśli Kaczyńskiego. Zgroza ! Polską administruje zbiorowisko potakiewiczów bez własnego zdania, ubezwłasnowolnionych przez Kaczyńskiego . Kiedy wróci normalność ?
  • ~Bingo
    (2019-05-14 19:31)
    Ej sasin, dlaczego tak źle zorganizowałeś przelot prezydenta do Katynia, dlaczego kazałeś mu lecieć do Smoleńska?
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-05-14 19:42)
    Intencja jest raczej taka, że grupa badawcza określana mianem "ciemny lud" łyknie to przed wyborami. Prawo jest, należy złożyć "rozpostarty parasol".
  • ~co po nagle to po diable
    (2019-05-14 20:08)
    A myslalem, ze intencje bardziej pasuja do Kosciola niz do wladzy. Czy moze pan spoleczenstwu wytlumaczyc dlaczego nagle po tylu latach musi ta sprawa byc w tepie ekspresowym zalatwiana i to jeszcze przed wyborami.
  • ~Andy
    (2019-05-14 19:49)
    Zgodnie z nowym ustawodawstwem 16-latek uprawiający seks z 15-letniq partnerką nie będzie mógł liczyć jak do tej pory na bezkarność czy uwzględniając podwyższenie wieku na "zawiasy", tylko musi się liczyć z karą wieloletniego więzienia. Najważniejsze, aby zapewnić przedwyborcze igrzyska dla "ciemnego ludu".
  • ~fbfb
    (2019-05-14 20:21)
    dlaczego po filmie a nie przed? boicie sie wyborów? krto z nimi sasin stał w 1 rzedzie? co teraz powiecie? to bedzie sie za wami ciągło już zawsze
  • ~trele morele, nawijanie makaronu na uszy
    (2019-05-14 21:40)
    Wladza i ludzie Kosciola sa tego samego zdania bo uwazaja ze nie potrzeba zadnej komisji z zewnatrz a hierarchowie koscielni beda sie sami oczyszczac. Pewnie tak jak dotad.
  • ~suwerenny
    (2019-05-19 11:06)
    Trzeba było stosować prawo a nie chować głowę w piasek przez lata w ramach zgniłego sojuszu władza - kościół !