Koniec kłopotów Morawieckiego. Co zostało z zaplanowanej wizyty w Brukseli?

W czwartek po godz. 11.30 premier Mateusz Morawiecki udał się z wizytą do Brukseli. Lot szefa rządu był poważnie opóźniony ze względu na strajk kontrolerów lotów w Brukseli.

wróć do artykułu
  • ~Zepp
    (2019-05-16 10:28)
    Nie zdąży nakłamać
  • ~Jaro
    (2019-05-16 10:34)
    Zawsze może sobie lecieć do Radomia. Tam lotnisk jak mrówków.
  • ~drzwi ze zlota klamka
    (2019-05-16 10:37)
    tam juz bedzie komu gadac i tak,beda przed jeszcze zamknietymi drzwiami
  • ~MANNEKEN PIS leje na oslep
    (2019-05-16 10:44)
    Wiadomo, że za niespodziewany, niezapowiedziany, nieuzgodniony, strajk kontrolerów lotów w BELGII, który uderzył jak grom z jasnego nieba w odpowiedzialne służby aktualnego premiera , odpowiada były premier Donald Tusk. Wina Tuska, co nie, pi siorki ?
  • ~Kulsonik
    (2019-05-16 10:45)
    Żeby tylko nie lądował we mgle na rozkaz Wodza.Nie będziemy mieć już takiego Mateuszka Kłamczuszka.
  • ~Wyborca Bialystok
    (2019-05-16 10:49)
    Po co on tam, dla niego flaga Unii to szmata. Chce Polskę wyprowadzić z Unii. Takim do Unii wstęp wzbroniony.
  • ~Lewatywa
    (2019-05-16 10:53)
    Sprawdziłem prasę belgijską . Już wieczorem wiadomo było o możliwości strajku !Gdyby kłamca wieczorem wsiadł w pociąg , to już byłby w Brukseli !!!!!!!!!! OT i mamy naszą dyplomację ! Trzeba słuchać radia , oglądać telewizję , przeglądać internet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~ Zorro
    (2019-05-16 11:27)
    A co tak za friko nauczać Porąbano-lewacko UE ?
  • ~wjw
    (2019-05-16 11:29)
    Dziwię się, że ktoś czyta te wypociny...
  • ~jarek
    (2019-05-16 12:09)
    Zbyteczna wizyta i nieuzasadnione koszty.
  • ~Obersturmbannfuhrer Klopp
    (2019-05-16 12:19)
    A co na to Biedroń i jego żona ?
  • ~Wyslac 5-8 min na telebim i oczekiwac raportu.
    (2019-05-16 12:31)
    nie jestem premierem i zapewne nigdy nim nie bede, chociaz nigdy nie mow nigdy. A WIEC, wykozystalbym okolicznosci i przeslal EMAILEM swoj punkt widzenia, azeby ktos z tych co tam juz sa pod drzwiami puscil na telebimie, i niechaj ciagaja sie za peruki i za kolnierze marynarek. A odpowiedzi oczekiwalbym juz po zamieszaniu i jak sie wszyscy ogarna i ochlona,
  • ~mariusz emeryt z pleszewa
    (2019-05-16 13:20)
    Wygląda to na spisek międzynarodówki banksterskiej przeciw naszemu premierowi.
  • ~hebefrenia
    (2019-05-16 13:41)
    A ja myślałam ,że w Brukseli będzie katechizował Europę jak buńczucznie opowiadał i zrobi pokaz instruktażowy tańca rytualnego przed ołtarzowego z udziałem guru niszczenia chrześcijaństwa.
  • ~poli
    (2019-05-17 15:32)
    Panie Zepie, może jakiś przykład kłamstwa Pana premiera?

Może zainteresować Cię też: