Schetyna popełnił błąd Cimoszewicza? "Dziś próbuje zmazać kompromitację"

| Aktualizacja:

"Wczoraj szef PO Grzegorz Schetyna pomoc poszkodowanym przez powódź, pomoc dla ludzi, którzy doświadczyli ogromnej tragedii nazywał kabaretem, dziś próbuje zmazać kompromitację" - oceniła rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

wróć do artykułu
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-05-29 14:21)
    JEST TAKA ZLOTA ZASADA KTO KLAMNIE TO I KRADNIE I TAK BYLO PRZEZ8 LAT.BYLO OKRADANIE PANSTWA I POLAKOW.PRZYKLAD W2008 ROKU PRACA ZA2,80 NA UMOWY ZLECENIE.EMERYCI DOSTAWALI5 ZL PODWYRZKI NA MIESIOC CO DAWALO60 ZL NA ROK.TAKI BYL MIOD I ZARAZEM SMROD ZA PO PSL.A SOBIE NA MINISTERSTWA CO ROKU PO100 BANIEK I CO MOWILA BABCIA ZE NAM SIE NA LERZY BO MAMY TO ZAPISANE W USTWAIE.SWIADCZENIE PRZEDEMERYTALNE BYLO640 ZL PO45 LATACH CIEZKIEJ CHARUWY.PRACA SZKODLIWA I NIEBEZPIECZNA DLA ZDROWJA I ZYCIA.TEN ZE SWIETLIKA ZMIENIL NA PRACE UCIORZLIWO ZEBY LUDZIOM NIE PLACIC.PINIEDZY NIE MA NA500+ Z KOD WIEDZIAL BO WTYM SIEDZIAL.WSZYSCY WINNI ZA OKRADANIE WATU OFE AMBER-GOLD-ZLODZIEJSKIEJ REPRYWATYZACIJY W WARSZAWIE I NIE TYLKO POWINNI BYC SUROWO KARANI.BO PRZEZ PRAWIE30 lAT NIKT NIE PONIOSL KARY Z BIALYCH KOLNIERZYKOW TYLKO SZARY CZLOWIEK SIEDZIAL ZA NIEWINNOSC18 A DRUGI20 LAT.PRZY WYBORACH W PAZDZIERNIKU ROZLICZYMY SPRAWIEDLIWIE ALE I DOTKLIWIE.TO NIE BEDZIE KABARET CYRK CZY TEATR TYLKO ROZLICZENIE POKO JAK JESZCZE BEDO RAZEM.
  • ~śmiechuwarte
    (2019-05-24 21:59)
    Kabaretem to jest program wyboczy POKE. Jedna strona A4 na całe tak duże ugrupowanie?
  • ~homer
    (2019-05-24 21:50)
    Nie mam wątpliwości co do tego, że to właśnie jest prawdziwa twarz PO. Podła i cyniczna, obliczona na zysk.
  • ~cała prawda cała doba
    (2019-05-24 21:44)
    Myślałem, że Schetyna to tylko kretyn, ale się PO myliłem. To taki mały de bi lek !
  • ~dramat
    (2019-05-24 21:39)
    Nie chce mi się wierzyć, ze Schetyna powiedział coś takiego. Nawet PO nie może być aż tak pełne pogardy do ludzi.
  • ~gotfryd
    (2019-05-24 21:32)
    Za takie słowa Schetyna powinien co najmniej przeprosić, a nie strugać wariata i udawać, że nie ma tematu.
  • ~barciś
    (2019-05-24 20:37)
    Obrzydliwa i płytka wypowiedź. Schetyna nie ma wstydu.
  • ~Karolina
    (2019-05-24 17:39)
    Cała ta koalicja eurpejska to jeden wielki kabaret !!!
  • ~!!!!!!!!!!
    (2019-05-24 15:20)
    Z ostatniej chwili: Michał Dworczyk, szef Kancelarii Premiera, złożył 12 fałszywych oświadczeń majątkowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~dobrze poinformowany
    (2019-05-24 15:20)
    Wielu tu obrońców cimoszewicza :) i jego ubezpieczeń xD. Szkoda tylko że własnego samochodu cimoszewicz nie ubezpieczył i przejechał nim kobietę na pasach.
  • ~J.n
    (2019-05-24 15:17)
    Tym totalnym ta powodz bardzo na reke,gorzej dla Polakow tym lepiej dla nich.Teraz nazywaja dotknietych tragedia ludzi kabaretem. Tak samo kpil Cimoszewicz z Polakow, 250 mld straconego VAT-u, ukradzione OFE -to tragiczny obraz tych aferzystow i szkodnikow.
  • ~Jader
    (2019-05-24 15:13)
    Jaka kompromitacja? Powiedział prawdę, o czym można się było przekonać w Krakowie na przykład. Jaki "błąd Cimoszewicza"? Też powiedział wtedy prawdę - fakt, że raczej nie było to zręczne, ale prawdziwe.
  • ~Norymberdzki
    (2019-05-24 15:04)
    Panie Schetyna! Poważny polityk powinien wiedzieć, kiedy włożyć rękę do kieszeni, a kiedy nogę. Przekonał się o tym w swoim czasie Cimoszewicz . Jako premier powiedział jedno zdanie za dużo , chociaż miał rację i skończył się jako premier. Nie wystarczy mieć rację, trzeba wiedzieć kiedy ją wyeksponować.
  • ~Rt.
    (2019-05-24 14:56)
    A co PO tych chienach moźna oczekiwać?.
  • ~prawda
    (2019-05-24 14:54)
    Cimoszewicz powiedział oczywistą prawdę. Dlaczego sąsiad kupujący droższą działkę na terenie niezalewowym i ubezpieczający się ma płacić za cwaniaka który kombinuje, kupuje tanio działki tam gdzie nie należy się budować i jeszcze celowo się nie ubezpiecza żeby w razie czego rżnąć wspólne pieniądze?
  • ~NOR
    (2019-05-24 14:33)
    Ciekaw jestem ile burakow zaglosuje na tych POlszewikow ?
  • ~gajowy
    (2019-05-24 14:22)
    Ludziska , matoły, głosujcie na Michnika z wyborowej , Timoszewicza, Róże von Thun , Biedronia i Schetynę . Niech śmieją im się gęby !
  • ~xxxx
    (2019-05-24 14:18)
    Nie pomoc powodzianom nazwał kabaretem tylko lansowanie się polityków z pisu na nieszczęściu innych , a to zasadnicza różnica, pani Mazurkowa mogłaby czasem głową ruszyć zanim coś głupiego chlapnie
  • ~kwapi
    (2019-05-24 14:09)
    Niektórzy ciągle myśla jak dzieci " na złość Mamie odmrożę sobie uszy".Decyzję na miejscu podejmuje się natychmiast nie ważne czy w gumowcach czy w szpilkach.
  • ~pamiętamy :
    (2019-05-24 14:04)
    Partei Fuehrer Grzegorz Schetyna to przecież polski Obersturmbannfuehrer Strząsaczy Szarańczy tych niby złych pisowców.

Może zainteresować Cię też: